KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Boršice – Dol. Němčí 2:4 Balíček, Náplava – Petera, Světinský, Kadlček, Adamec, Paseky Zlín – Kunovice 5:2 Doboš 3, Křepelka, Sklenář – Střelec 2, Chaloupka, 1. Valašský FC – Uh. Brod 5:1 nehl., Napajedla – FC Vsetín 6:0 Žáček 3, Oláh 2, Čevela, Val. Meziříčí – Brumov 4:1 Odstrčil, Gajdušek, Serafín, Majštiník – nehl. Dohrávka 12.kola: Brumov – FC Vsetín 7:0 Šenkeřík 4, Bartozel 3.
1. Brumov 20 15 3 2 103:28 48
2. Val. Meziříčí 20 13 4 3 58:26 43
3. Kunovice 20 13 3 4 77:26 42
4. Dol. Němčí 20 10 2 8 57:61 32
5. Napajedla 20 9 3 8 64:42 30
6. FC Vsetín 20 9 1 10 39:71 28
7. Paseky Zlín 20 9 1 10 57:53 28
8. Uh. Brod 20 6 4 10 34:42 22
9. Boršice 20 5 3 12 36:53 18
10. Morkovice 20 4 1 15 30:103 13
11. 1. Valašský FC 20 4 1 15 33:83 13

MLADŠÍ: Boršice – Dol. Němčí 6:0 Náplava 2, Ludvíček 2, Žůrek 2, Paseky Zlín – Kunovice 0:3 Konečný, Obal, Náplava, Napajedla – FC Vsetín 1:3 Kmedla – nehl., Val. Meziříčí – Brumov 10:2 Bajar 2, Horáček 4, Janošek 2, Kováč, Veselý – nehl. Dohrávka 12.kola: Brumov – FC Vsetín 1:2 Liška – Maček, Doležel.
1. Kunovice 18 16 1 1 78:17 49
2. FC Vsetín 18 10 3 5 52:21 33
3. Brumov 18 10 2 6 43:38 32
4. Val. Meziříčí 18 9 3 6 41:33 30
5. Paseky Zlín 18 8 4 6 56:31 28
6. Napajedla 18 9 1 8 35:32 28
7. Uh. Brod 18 9 1 8 37:39 28
8. Dol. Němčí 18 4 1 13 31:62 13
9. Morkovice 18 3 2 13 30:65 11
10. Boršice 18 3 0 15 22:87 9

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Hulín – Chropyně 0:0, Slavičín – Dol. Bečva 8:4 Pekárek 3, Gregušiak 3, Roder, Janda – Stavinoha, Mikuda, Koláček, Bill, Vlachovice – Štítná n. Vl. 1:0 Horáček M., Fr. Lhota – Vel. Karlovice 6:2 Bambuch, Matušinec, Krajča, Číž, Daněk, Filák O. – Langer, Mynarčík, Bylnice – Lidečko 4:8 Macků 2, Janáč A. – Filák 3, Ryza, Pekař, Janáč D. 2, Františák V., Holešov – Val. Klobouky 2:4 Machálek 2 – Sáblík, Pechanec, Házl, Belaška, SK Vizovice – Kelč 4:1 Gerža P. 2, Jurečka 2 – Mareček.
1. Vlachovice 26 21 2 3 84:21 65
2. Hulín 26 17 6 3 68:22 57
3. SK Vizovice 26 16 4 6 70:37 52
4. Kelč 26 16 2 8 82:41 50
5. Val. Klobouky 26 15 4 7 61:31 49
6. Chropyně 26 15 3 8 78:43 48
7. Slavičín 26 9 9 8 54:55 36
8. Štítná n. Vl. 26 11 3 12 63:51 36
9. Franc.Lhota 26 9 4 13 50:72 31
10. Dol. Bečva 26 7 4 15 45:74 25
11. Vel. Karlovice 26 7 2 17 46:93 23
12. Holešov 26 4 8 14 31:55 20
13. Lidečko 26 6 2 18 45:101 20
14. Bylnice 26 2 1 23 29:110 7

SKUPINA B: Strání – Nedachlebice 3:5 Tomanec 2, Zderčík – Fojtík 2, Duda 2, Bednařík, Zdounky – Havřice 3:4 Vrbíček, Mozga, Majta – Krucký 3, Hostýnek, Újezdec – Louky 0:1 Kadlík, O. N. Ves – Uh. Ostroh 1:5 Petratur – Beneš, Polák, Popelka, Valštýn, Kučera, J. Otrokovice – Malenovice 0:2 Bartoň, Rosinec, Nedakonice – Luhačovice 5:4 Bartošík 4, Hřebíček R. – Kovařík J. 2, Skovajsa, Polepíl.
1. Malenovice 24 18 5 1 116:28 59
2. J. Otrokovice 24 17 2 5 95:34 53
3. Bojkovice 24 15 2 7 79:37 47
4. Nedakonice 24 12 6 6 74:53 42
5. Luhačovice 24 13 2 9 91:62 41
6. Nedachlebice 24 10 4 10 58:64 34
7. Strání 24 10 3 11 59:60 33
8. O. N. Ves 24 9 6 9 54:63 33
9. Zdounky 24 8 6 10 53:63 30
10. Havřice 24 6 4 14 44:63 22
11. Újezdec 24 5 5 14 43:97 20
12. Louky 24 3 5 16 23:93 14
13. Uh. Ostroh 24 3 4 17 28:100 13

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kroměříž B – V. Otrokovice 1:0 Bejdák, Brumov – J. Otrokovice 0:0, Bystřice p. H. – 1. Valašský FC 0:11 Seidl 4, Kubáň 4, Král, Rybenský,Dvořák, Vel. Karlovice – Uh. Brod 2:5 Dukát, Václavík – Oharek, Michalec J., Podlas, Pospíšek, Rezek, Paseky Zlín – Kunovice 0:27 David 4, Vlk 5, Kovács 4, Hruška 7, Blaha, Vitásek 3, Semela, Pochylý 2, Nedašov – FC Vsetín 0:1, Slušovice – Chropyně 5:0 Adamuška 3, Žůrek, Bořuta.
1. 1. Valašský FC 26 20 2 4 166:14 62
2. Slušovice 26 17 6 3 84:18 57
3. J. Otrokovice 26 17 3 6 120:20 54
4. Kroměříž B 26 17 1 8 85:31 52
5. V. Otrokovice 26 16 3 7 75:27 51
6. Kunovice 26 14 7 5 102:31 49
7. Brumov 26 14 5 7 92:42 47
8. FC Vsetín 26 11 6 9 62:29 39
9. Uh. Brod 26 8 7 11 69:54 31
10. Nedašov 26 9 3 14 67:73 30
11. Bystřice p. H. 26 7 0 19 40:115 21
12. Vel. Karlovice 26 5 3 18 47:63 18
13. Chropyně 26 4 0 22 37:172 12
14. Paseky Zlín 26 0 0 26 3:360 0

MLADŠÍ: Kroměříž B – V. Otrokovice 8:1 Moravec 4, Berčík 3, Uličný – Hrnčiřík, Brumov – J. Otrokovice 6:2 Struhař 2, Vlček, Martinka, Šánek, Masař – Kvapil, Tomaštík, Bystřice p. H. – 1. Valašský FC 3:16 Kocián, Navrátil, Ťažký – Zetek 5, Obdržálek 3, Vičan 3, Fiurášek 3,Holub 2, Vel. Karlovice – Uh. Brod 2:1 Maňák, Leskovjan – Liška, Paseky Zlín – Kunovice 4:8 Kopačka 2, Čihánek 2 – Schröbaum 2, Pešek 2, Zámečník, Hána, Michelfeit, Předložil, Nedašov – FC Vsetín 1: 8 Novák F. – Dědič 2, Kováč, Matyáš, Řeřicha, Trochta, Dobeš, Zuzaňák, Slušovice – Chropyně 6:2 Vašek 2, Gargulák.
1. 1. Valašský FC 26 22 1 3 189:53 67
2. Brumov 26 20 2 4 175:50 62
3. FC Vsetín 26 19 3 4 148:61 60
4. Slušovice 26 18 3 5 88:43 57
5. Kunovice 26 13 4 9 97:64 43
6. Uh. Brod 26 13 1 12 71:69 40
7. Kroměříž B 26 11 7 8 93:64 40
8. J. Otrokovice 26 11 2 13 86:71 35
9. V. Otrokovice 26 10 3 13 82:78 33
10. Vel. Karlovice 26 11 0 15 78:98 33
11. Chropyně 26 9 1 16 74:169 28
12. Nedašov 26 4 2 20 36:112 14
13. Paseky Zlín 26 4 1 21 43:159 13
14. Bystřice p. H. 26 2 0 24 22:191 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Val. Meziříčí B 1:2 Talafa – nehl., Hor. Bečva – Hulín 1:6 Solanský T. – Bocha 2, Pravda 4, Juřinka – Hutisko 1:5 Dobiáš – Krhutek 2, Achcenit 2, Stušek, Štítná n. Vl. – Vlachovice 0:2 Rak, Trčka V, Holešov – Ratiboř 2:3 Kováč A., Kováč D. – Pařenica, Janošek, Ostřanský, Fryšták – Slavičín 6:0 Hřebačka 2, Ševčík 2, Staněk, Bačůvka.
1. Poličná 24 21 2 1 123:9 65
2. Ratiboř 24 18 2 4 98:24 56
3. Val. Klobouky 24 13 1 10 51:50 40
4. Fryšták 24 12 3 9 73:55 39
5. Holešov 24 12 2 10 58:48 38
6. Hulín 24 12 1 11 50:36 37
7. Val. Meziříčí B 24 11 3 10 56:49 36
8. Hutisko 24 11 2 11 44:39 35
9. Slavičín 24 9 4 11 34:57 31
10. Hor. Bečva 24 6 4 14 33:78 22
11. Vlachovice 24 5 5 14 18:69 20
12. Juřinka 24 6 0 18 52:120 18
13. Štítná n. Vl. 24 4 3 17 10:66 15

SKUPINA B: Hluk – Nedakonice 12:0 Štipčák 6, Nguntual Tum Thang 2, Soviš 2, Píštěk, Kuchař, Boršice – Dol. Němčí 1:6 Brzica – Chmelina 2, Mulko 2, Bilík, Daněk, Morkovice – 1. FC Slovácko C 2:3 Handl, Pajgr – Krystýnová 2, Tomšejová, St. Město – Louky 1:2 Šmatelka – nehl., Napajedla – Uh. Ostroh 0:3 nehl., Kvasice – Koryčany 5:5 Pospíšil R. 3, Vopatřil, Vavřík – Hanák 3, Prachař 2, Bojkovice – Strání 3:0 Gago 2, Prachař. Dohrávka 23. kola: Napajedla – Morkovice 0:18 Gříbek 5, Handl 3, Hrnčíř 3, Novotný 2, Ševčík 2, Pajgr 2, Pokuta.
1. Hluk 26 26 0 0 163:20 78
2. Louky 26 21 2 3 116:39 65
3. Bojkovice 26 15 6 5 124:50 51
4. Morkovice 26 15 1 10 104:84 46
5. Kvasice 26 13 5 8 82:48 44
6. Strání 26 12 4 10 60:57 40
7. St. Město 26 10 6 10 54:62 36
8. Koryčany 26 10 2 14 77:86 32
9. Nedakonice 26 10 2 14 77:98 32
10. 1. FC Slovácko C 26 9 3 14 85:84 30
11. Dol. Němčí 26 8 2 16 53:89 26
12. Uh. Ostroh 26 6 4 16 31:71 22
13. Boršice 26 3 3 20 39:129 12
14. Napajedla 26 4 0 22 36:184 12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Val. Meziříčí B 5:2 Dubčák 2, Kamenčák 2, Martinek, Hor. Bečva – Hulín 5:3 Macura 2, Solanský A. 2, Juřík – Mimránek 3, Juřinka – Hutisko 0:1 Románek, Štítná n. Vl. – Vlachovice 2:5 Zvoníček, Maniš – Hlavica 3, Bednářová, Trčka, Holešov – Ratiboř 1:4 Frlajs – Jakubík 3, Daněk, Fryšták – Slavičín 0:2 Sečák 2.
1. Holešov 24 22 0 2 163:25 66
2. Poličná 24 19 1 4 131:36 58
3. Ratiboř 24 18 0 6 122:55 54
4. Val. Meziříčí B 24 14 2 8 95:64 44
5. Slavičín 24 14 1 9 62:49 43
6. Hulín 24 10 5 9 88:84 35
7. Vlachovice 24 10 3 11 46:57 33
8. Juřinka 24 10 2 12 36:43 32
9. Fryšták 24 9 0 15 69:121 27
10. Hutisko 24 8 2 14 42:77 26
11. Hor. Bečva 24 6 2 16 45:97 20
12. Štítná n. Vl. 24 4 2 18 31:116 14
13. Val. Klobouky 24 2 0 22 30:136 6

SKUPINA B: Hluk – Nedakonice 9:2 Nguntual Tum Thang 7, Vozár, Kužela – Měšťánek, Novotný, Boršice – Dol. Němčí 2:12 Gotwald 2 – Machalík 5, Plesl 4 Juřenčák 3, Morkovice – 1. FC Slovácko C 1:13 Petrů – Vojtková 3, Barnetová 3, Janíková 2, Čagánková 2, Ševčíková, Fabiánková, Langrová, St. Město – Louky 3:2 Roubínek 2, Sobek – nehl., Napajedla – Uh. Ostroh 18:0 nehl., Kvasice – Koryčany 3:5 Zapletal 3 – Hubr 3, Gajdoš, Budík, Bojkovice – Strání 4:4 Krpálek 2, Gabrhel, Lekeš – Bruštík 3, Hanák. Dohrávka 23. kola: Napajedla – Morkovice 8:2 Mikšaník 3, Holomek 2, Kolář, Věrný, Brauner – Novotný, Hrnčíř.
1. Hluk 26 23 0 3 150:27 69
2. Bojkovice 26 18 3 5 121:55 57
3. Louky 26 17 3 6 115:40 54
4. 1. FC Slovácko C 26 16 3 7 96:45 51
5. St. Město 26 14 4 8 87:53 46
6. Napajedla 26 15 0 11 118:86 45
7. Nedakonice 26 13 3 10 85:79 42
8. Strání 26 11 6 9 75:66 39
9. Koryčany 26 12 2 12 83:87 38
10. Dol. Němčí 26 8 5 13 63:67 29
11. Morkovice 26 8 1 17 89:129 25
12. Kvasice 26 7 0 19 62:112 21
13. Uh. Ostroh 26 3 2 21 40:130 11
14. Boršice 26 1 0 25 36:244 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:
1. Val. Meziříčí 12 10 2 0 64:13 32
2. Poličná 12 9 2 1 56:20 29
3. Ratiboř 13 7 2 4 65:33 23
4. Juřinka 13 6 0 7 58:41 18
5. FC Vsetín B 10 4 0 6 19:53 12
6. 1. Valašský FC 13 3 2 8 34:58 11
7. FC Vsetín 10 3 0 7 27:57 9
8. Val. Meziříčí B 13 2 0 11 27:75 6

SKUPINA B:
1. Kroměříž 10 8 2 0 51:8 26
2. Holešov 11 8 1 2 42:16 25
3. Bystřice p. H. 11 7 1 3 54:29 22
4. J. Otrokovice 11 6 3 2 56:17 21
5. Morkovice 11 4 0 7 36:45 12
6. Kroměříž B 12 4 0 8 39:63 12
7. Hulín 13 2 2 9 19:57 8
8. Chropyně 11 1 1 9 8:70 4

SKUPINA C:
1. Zlín A 14 11 0 3 61:23 33
2. Louky 13 8 2 3 36:19 26
3. V. Otrokovice 13 7 3 3 47:30 24
4. Slavičín 12 6 1 5 25:26 19
5. Brumov 12 4 1 7 21:36 13
6. Zlín B 10 4 0 6 29:33 12
7. Štítná n. Vl. 11 3 1 7 17:27 10
8. Val. Klobouky 13 2 0 11 21:63 6

SKUPINA D:
1. 1. FC Slovácko A 14 14 0 0 171:16 42
2. 1. FC Slovácko B 14 9 2 3 65:33 29
3. Veselí n. M. 15 8 4 3 70:56 28
4. Kunovice 14 8 1 5 56:60 25
5. Uh. Brod 13 7 2 4 53:52 23
6. Bojkovice 14 4 1 9 36:71 13
7. Boršice 13 2 1 10 32:74 7
8. Zlechov 10 1 1 8 21:63 4
9. St. Město 13 1 0 12 23:102 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:
1. Val. Meziříčí 12 12 0 0 166:24 36
2. 1. Valašský FC 13 10 0 3 121:52 30
3. Juřinka 13 8 1 4 58:46 25
4. FC Vsetín 10 5 1 4 74:51 16
5. Ratiboř 13 5 1 7 76:95 16
6. Val. Meziříčí B 12 2 2 8 43:84 8
7. Poličná 11 2 1 8 36:80 7
8. FC Vsetín B 10 0 0 10 6:148 0

SKUPINA B:
1. Holešov 11 11 0 0 111:24 33
2. J. Otrokovice 11 7 0 4 48:51 21
3. Chropyně 11 6 2 3 55:32 20
4. Kroměříž B 12 5 2 5 46:58 17
5. Hulín 13 4 2 7 53:75 14
6. Kroměříž 10 4 1 5 40:40 13
7. Bystřice p. H. 11 2 2 7 39:56 8
8. Morkovice 11 1 1 9 23:79 4

SKUPINA C:
1. Zlín A 14 14 0 0 191:22 42
2. Slavičín 12 9 0 3 96:23 27
3. Val. Klobouky 13 9 0 4 82:52 27
4. Zlín B 12 7 0 5 38:58 21
5. Štítná n. Vl. 12 6 0 6 48:46 18
6. V. Otrokovice 13 4 0 9 49:122 12
7. Louky 14 2 0 12 33:102 6
8. Brumov 12 0 0 12 7:119 0

SKUPINA D:
1. 1. FC Slovácko A 13 13 0 0 132:15 39
2. Veselí n. M. 14 13 0 1 151:47 39
3. Uh. Brod 13 8 1 4 87:68 25
4. Bojkovice 14 7 0 7 104:94 21
5. Boršice 12 5 0 7 44:65 15
6. Kunovice 14 5 0 9 67:115 15
7. 1. FC Slovácko B 11 3 0 8 49:105 9
8. Zlechov 10 2 0 8 34:59 6
9. St. Město 13 0 1 12 27:127 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

22. kolo: Provodov – Slopné 5:2 Slovák J. 3, Slovák M., Mlček – Kozubík 2, Nedašova Lhota – Březnice 7:1 Pagáč 2, Rajník 2, Pacík, Urbánek, Šerý – Bartoš, Mysločovice – Tečovice 0:2 Miklas, Vacula, Tlumačov – Jasenná 1:1 Hujíček – Smilek A., Mladcová – Ludkovice 6:1 Chludil 2, Paták 2, Venený P., Vo-Tat – Hamouz, Návojná – Jaroslavice 10:2 Holba P. 3, Fojtík J. 2, Holba M. 2, Marek J. 2, Šánek A. – Susser 2.
1. Návojná 22 20 1 1 100:21 61
2. Mladcová 22 17 2 3 82:29 53
3. Nedašova Lhota 22 16 3 3 78:30 51
4. Jasenná 22 8 10 4 42:29 34
5. Slopné 22 9 4 9 62:49 31
6. Tlumačov 22 7 5 10 32:53 26
7. Ludkovice 22 6 7 9 41:56 25
8. Mysločovice 22 7 3 12 33:42 24
9. Provodov 22 6 4 12 32:81 22
10. Tečovice 22 6 1 15 24:47 19
11. Březnice 22 4 6 12 22:57 18
12. Jaroslavice 22 0 6 16 22:76 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 20. kolo: Kostelec – Štípa 1:1 nehlášeno, Příluky – Březnice B 1:1 Šimonů – Kužílek, Lukov – Spytihněv 4:3 nehlášeno.
1. Lukov 20 16 0 4 62:27 48
2. Spytihněv 20 14 1 5 87:36 43
3. Štípa 20 9 2 9 42:47 29
4. Kostelec 20 7 3 10 52:51 24
5. Březnice B 20 6 3 11 40:61 21
6. Příluky 20 2 3 15 16:77 9

SKUPINA B – 20. kolo: Vysoké Pole – Újezd 3:2 Heinz 2, Novotný – Stružka 2, Poteč – Biskupice 2:5 Masař V. 2 – Šůstek 4, Bubela, Pozlovice – Drnovice 1:2 vlastní – Gabko 2, Dohrávka 18. kola: Drnovice – Biskupice 8:0 Kozubík 3, Lukáš M. 2, Gabko 2, Machů.
1. Drnovice 20 14 3 3 78:27 45
2. Vysoké Pole 20 11 5 4 69:31 38
3. Újezd 20 10 2 8 61:48 32
4. Pozlovice 20 8 7 5 65:48 31
5. Biskupice 20 4 2 14 41:85 14
6. Poteč 20 2 3 15 31:106 9

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

22. kolo: Luhačovice – Malenovice 5:0 Buberník 3, Mejzlík 2, Veselá – SK Vizovice 2:0 Klečka, Knirsch, Mysločovice – Tečovice 1:1 Vojáček – Řiháček, Újezd – Mladcová 1:3 Machalíček – Blažek 2, Polčák, Kašava – Bratřejov 5:4 Mrázek 3, Slováček 2 – Tomšů, Vojtíšek, Baťa, Kráčala.
1. Tečovice 20 16 3 1 67:19 51
2. Veselá 20 12 1 7 54:31 37
3. Luhačovice 20 11 1 8 62:43 34
4. Mladcová 20 10 3 7 54:26 33
5. SK Vizovice 20 10 2 8 67:31 32
6. Malenovice 20 10 1 9 49:39 31
7. Mysločovice 20 8 6 6 41:30 30
8. Bratřejov 20 8 3 9 61:52 27
9. Kašava 20 6 4 10 37:56 22
10. Újezd 20 6 2 12 33:64 20
11. Březnice 20 0 0 20 14:148 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 20. kolo: Provodov – Pohořelice 2:3 Zábojník, Plášek – nehlášeno, Ludkovice – Doubravy 5:2 Brebiš 2, Skovajsová, Hodný, Suchý – Schmied, Dědík, Jaroslavice – Spytihněv 8:1 Susser 3, Dlouhý 2, Drábek, Naňák D., Hefka – Miklík.
1. Jaroslavice 20 16 1 3 105:32 49
2. Pohořelice 20 10 3 7 56:40 33
3. Spytihněv 20 9 3 8 56:67 30
4. Provodov 20 8 2 10 45:57 26
5. Doubravy 20 6 0 14 53:80 18
6. Ludkovice 20 4 5 11 38:77 17

SKUPINA B – 20. kolo: Lukov – Trnava 7:3 Vacek 2, Bartoň 2, Švehlík, Kovář D., Topič – Zbranek 2, Vývlečka, Všemina – Lužkovice 2:7 Čala, Vybíral – Holík 3, Vítek 2, Marčík, Zábojník, Štípa – Hvozdná 2:6 Kogler, Scharf – Mlčák 3, Válek D. 2, Březík.
1. Štípa 20 14 3 3 93:38 45
2. Lukov 20 11 4 5 71:50 37
3. Hvozdná 20 10 4 6 74:55 34
4. Lužkovice 20 10 3 7 107:59 33
5. Trnava 20 6 3 11 67:79 21
6. Všemina 20 0 1 19 25:156 1

SKUPINA C – 20. kolo: Jasenná – Dolní Lhota 0:15 Kovář P. 4, Vojtěšek J. 4, Januška F. 2, Kudela D. 2, Žáček T., Urubek P., Martinů J., Poteč – Bylnice 3:0 Chovanec, Koňák, Novosad, Pozlovice – Nedašova Lhota 0:5 Bubela 4, Kolman.
1. Dolní Lhota 20 19 0 1 110:7 57
2. Nedašova Lhota 20 12 0 8 76:26 36
3. Poteč 20 11 1 8 74:38 34
4. Pozlovice 20 11 0 9 73:46 33
5. Bylnice 20 6 1 13 57:64 19
6. Jasenná 20 0 0 20 14:223 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dohrávka 15. kola: Lubná – Záhlinice 2:7 (1:2), Halama, Daněk – Jakvid 2, Večerka 2, Ruso 2, Dosoudil.
1. Koryna 18 17 1 0 91:20 52
2. Kvasice 18 13 1 4 85:36 40
3. Lutopecny 18 12 2 4 93:33 38
4. Mrlínek 18 10 1 7 38:32 31
5. Zborovice 18 8 3 7 47:50 27
6. Těšnovice 18 7 1 10 45:55 22
7. Záhlinice 18 5 3 10 41:71 18
8. Rataje 18 3 3 12 16:74 12
9. Lubná 18 3 3 12 26:71 12
10. Němčice 18 1 4 13 35:75 7

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA O 1. – 6. MÍSTO: Dohrávka 6. kola: Zdounky – Mrlínek 6:0, Judas 4, Kyrcz, Lučan.
1. Zdounky 10 8 0 2 41:17 23
2. Těšnovice 10 7 0 3 46:20 21
3. Rymice 10 6 0 4 37:24 18
4. Mrlínek 10 5 0 5 29:27 15
5. Dřínov 10 3 0 7 27:40 9
6. Chvalčov 10 1 0 9 23:75 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

12. kolo: Ostr. Lhota – Bánov 2:1 (0:0) Pešík, Kopeček – Šopík, Jarošov – Nivnice nehl., Březolupy – Staré Město 5:0 (3:0) Pavlík 2, Bursa, Hubík, Řezníček, Kněžpole – Vlčnov 7:0 (4:0) Kamočai 4, Blažek, Truong, Slavík, Hluk – Osvětimany 3:2 (2:2) Štipčák, Hrdina, Dítko – Trefilík 2.
1. Kněžpole 20 19 1 0 72:8 58
2. Bánov 20 11 3 6 67:38 36
3. Jarošov 19 11 3 5 63:39 36
4. Šumice 20 11 1 8 61:51 34
5. Ostr. Lhota 20 9 4 7 38:59 31
6. Staré Město 20 8 4 8 42:53 28
7. Hluk 20 6 3 11 29:43 21
8. Osvětimany 20 6 2 12 52:56 20
9. Březolupy 20 6 2 12 38:44 20
10. Nivnice 19 5 5 9 34:65 20
11. Vlčnov 20 3 0 17 30:70 9

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

13. kolo: Mistřice – Popovice 5:2 (4:0) Veselý 2, Knot, Večeřa, Navrátil – Rychtrmoc, Hradčovice – Buchlovice 1:3 (0:2) Máčala – Mikula 2, Tomešek.
1. Buchlovice 16 13 1 2 90:20 40
2. Jankovice 16 8 2 6 62:39 26
3. Hradčovice 16 8 2 6 48:32 26
4. Popovice 16 6 3 7 54:51 21
5. Mistřice 16 1 0 15 13:125 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

11. kolo: Medlovice – Ostr. Lhota 0:2 (0:1) Šimčík, Radoch, Buchlovice – Šumice 0:5 (0:4) Ondřej 3, Mach, Pančocha, Újezdec – Těšov – Jarošov 1:11 (1:4) J.Lekeš – Stojaspal 8, Mikulec 3, Ostr. Nová Ves – Nivnice nehráno (hosté nepřijeli).
1. Jarošov 16 14 0 2 134:26 42
2. Šumice 16 13 2 1 64:16 41
3. Bánov 16 12 2 2 77:15 38
4. Nivnice 15 9 0 6 62:31 27
5. Ostr. Lhota 16 7 0 9 35:58 21
6. Buchlovice 16 5 0 11 36:48 15
7. Újezdec – Těšov 16 4 1 11 22:87 13
8. Ostr. Nová Ves 15 4 0 11 27:52 12
9. Medlovice 16 0 1 15 9:133 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 11. kolo: Kněžpole – Březolupy 4:0 (1:0) Horký 3, Hanáček, Topolná – Mařatice 21:1 (14:0) J.Foltýn 5, Pavlík 5, R.Foltýn 4, Lapčík 3, Ptáček 2, Mráz, Večeřa, Bílovice – Mistřice 0:5 (0:3) nehl.
1. Kněžpole 14 12 0 2 69:11 36
2. Mistřice 14 10 2 2 80:19 32
3. Topolná 14 10 1 3 106:19 31
4. Bílovice 14 6 1 7 32:36 19
5. Kostelany n. M 14 6 1 7 33:43 19
6. Březolupy 14 4 0 10 24:52 12
7. Nedachlebice 14 3 1 10 42:65 10
8. Mařatice 14 2 0 12 23:164 6

SKUPINA B:
1. Jalubí 14 12 1 1 99:6 37
2. Babice 14 12 0 2 101:23 36
3. Huštěnovice 14 11 0 3 99:25 33
4. Velehrad 14 7 1 6 52:30 22
5. Sušice 14 7 0 7 54:36 21
6. Kudlovice 14 2 0 12 13:93 6
7. Traplice 14 2 0 12 14:109 6
8. Košíky 14 2 0 12 14:124 6

SKUPINA C:
1. Prakšice 14 13 1 0 96:6 40
2. Starý Hrozenkov 14 11 1 2 105:11 34
3. Hradčovice 14 9 0 5 74:36 27
4. Podolí 14 8 0 6 71:28 24
5. Havřice 14 6 1 7 55:17 19
6. Suchá Loz 14 4 2 8 27:65 14
7. Korytná 14 2 1 11 30:98 7
8. Popovice 14 0 0 14 6:203 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Dohrávka 8. kola: Hluk – Spytihněv nehl., Uh. Ostroh – Nivnice 3:2 (2:0) Rapant 2, Knotek – Mahdal, Fojtík.
1. Újezdec 14 11 1 2 69:24 34
2. Dolní Němčí 14 9 2 3 60:33 29
3. Hluk 13 9 1 3 50:30 28
4. Uh. Ostroh 14 7 3 4 64:34 24
5. Nivnice 14 6 1 7 44:37 19
6. Vlčnov 14 5 3 6 53:41 18
7. Ostr. Nová Ves 14 2 1 11 33:67 7
8. Spytihněv 13 0 0 13 12:119 0

MLADŠÍ: Dohrávka 8. kola: Hluk – Spytihněv nehl., Uh. Ostroh – Nivnice 5:7 (2:5) Juračka, Š.a A. Burián, Šimčík, Větříšek – Karlík 4, Peřivalský 2, Straňák.
1. Ostr. Nová Ves 14 14 0 0 144:27 42
2. Uh. Ostroh 14 11 0 3 146:54 33
3. Vlčnov 14 8 1 5 125:104 25
4. Nivnice 14 7 2 5 90:78 23
5. Dolní Němčí 14 7 0 7 114:94 21
6. Spytihněv 13 3 0 10 55:126 9
7. Újezdec 14 2 0 12 42:123 6
8. Hluk 13 1 1 11 38:148 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 13. kolo: Jarošov – Březolupy 2:2 (1:0) Trávník 2 – Bartoš, Gajdošík, Ořechov – Mistřice 3:1 (2:0) Š.Beran 2, Nedorostek – V.Jánoš, 1. FC Slovácko – d – Babice 0 0 nehl. Dohrávka 19. kola: Ořechov – Jarošov 4:2 (2:1) Š.Beran, Gottfried, Nedorostek – Běťák 2. Dohrávka 20. kola: Březolupy – Ořechov 5:2 (1:0) Baťa 3, V.Bartoš, Gajdoš – Nedorostek, Beran.
1. Březolupy 20 15 3 2 72:25 48
2. Jarošov 20 13 3 4 71:26 42
3. Mistřice 20 9 3 8 45:39 30
4. 1. FC Slovácko 19 4 5 10 30:53 17
5. Ořechov 20 6 2 12 35:73 20
6. Babice 19 3 2 14 19:56 11

SKUPINA B: Dohrávka 8. kola: Prakšice – Hradčovice 9:2 (6:1) Kadlčková, Zálešák, Zemánek J., Lukašík, Sukup, Kovář, Slavíček, Řezníček, Zemánek R. – Omelka 2.
1. Havřice 14 9 2 3 43:17 30
2. Prakšice 14 8 2 4 72:35 26
3. Uh. Brod B 14 7 3 4 59:32 24
4. Bánov 14 6 4 4 54:44 22
5. Orel Uh. Brod 14 5 1 8 36:49 16
6. Hradčovice 14 5 1 8 36:77 16
7. Slavkov 14 3 4 7 28:45 13
8. Korytná 14 2 5 7 25:54 11