I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ – 6. kolo: Jihlava-Olomouc 1:1 (1:0), Příborský – Hála,

Hradec Král.-Ml. Boleslav 1:1 (1:1),

Bohemians 1905-Zlín 2:2 (0:1), nehl. – Kurtin, Janáček,

Sparta-Plzeň 1:3 (1:1),

Příbram-Č. Budějovice 0:1 (0:0),

Brno-Slavia 1:0 (0:0), Kršák,

Slovácko-Ostrava 2:2 (0:1), Baroš, Haša – Musiol 2,

Teplice-Most 1:1 (1:1). Dohrávka 2. kola: P

lzeň-Slavia 3:1 (2:1), Vaněček 2, Kocour – Pázler.

1. Olomouc 6 4 1 1 21:11 13
2. Jihlava 6 4 1 1 15:7 13
3. Sparta 6 4 0 2 21:5 12
4. Ostrava 6 3 3 0 12:8 12
5. Slovácko 6 3 1 2 10:7 10
6. Plzeň 5 3 1 1 10:9 10
7. Ml. Boleslav 6 2 2 2 9:9 8
8. Zlín 6 2 2 2 10:11 8
9. Hradec Králové 6 2 2 2 6:8 8
10. Č. Budějovice 6 2 1 3 10:8 7
11. Teplice 5 1 3 1 4:4 6
12. Brno 6 1 3 2 5:11 6
13. Slavia 6 1 2 3 12:16 5
14. Most 6 1 2 3 6:10 5
15. Bohemians 1905 6 0 3 3 4:12 3
16. Příbram 6 0 1 5 6:25 1

Kanonýři: 8 – Jurdík, 5 – Skalák (oba Sparta), Pázler (Slavia), Vašíček (Olomouc).

MLADŠÍ – 6. kolo: Jihlava-Olomouc 4:2 (3:2), Císař 3, Štancl – Ješko, Ševčík, Hradec Král.-Ml. Boleslav 1:2 (1:0), Bohemians 1905-Zlín 4:0 (1:0), Sparta-Plzeň 4:2 (2:2), Příbram-Č. Budějovice 0:0, Brno-Slavia 2:4 (2:0), Konečný, Smolka – Synek, Malchárek, Hubálek, Šittich, Slovácko-Ostrava 1:3 (1:1), Michna – Jurča, Viktory, Chromečka, Teplice-Most 0:2 (0:0). Dohrávka 2. kola: Plzeň-Slavia 3:3 (1:1), Lukeš 3 – Hubálek 2, Synek.

1. Jihlava 6 5 0 1 15:6 15
2. Ml. Boleslav 6 5 0 1 12:4 15
3. Olomouc 6 4 1 1 21:9 13
4. Slavia 6 4 1 1 19:8 13
5. Bohemians 1905 6 4 1 1 16:8 13
6. Ostrava 6 4 1 1 12:5 13
7. Č. Budějovice 6 2 3 1 6:8 9
8. Hradec Král. 6 2 1 3 11:11 7
9. Plzeň 5 1 3 1 9:9 6
10. Zlín 6 2 0 4 10:18 6
11. Most 6 1 2 3 5:13 5
12. Slovácko 6 1 1 4 8:15 4
13. Příbram 6 1 1 4 5:13 4
14. Sparta 6 1 1 4 8:17 4
15. Teplice 5 1 0 4 5:9 3
16. Brno 6 1 0 5 8:17 3
Kanonýři: 6 – Ševčík, 4 – Zahradníček (oba Olomouc), Kopečný (Zlín), Krátký (Hr. Králové), Lukeš (Plzeň).
MSL DOROSTU

STARŠÍ – 6. kolo: Jihlava B-FC Brno B 0:2 (0:1), vlastní, Stehlík, Opava-Znojmo 3:0 (1:0), Brunclík, Jeřábek, Hadaščok, Frýdek-Líšeň 4:1 (3:1), Teplý 3, Biolek – nehl., Zlín B-Hlučín 2:1 (2:1), Kovář, Urbanovský – Liška, Sparta Brno-Třinec 0:1 (0:1), Samek, Olomouc B-Ostrava B 1:2 (0:1), Benýšek – Bilas, Laryš (penalta), Vítkovice-Slovácko B 2:2 (0:1), RSM Hodonín-Kroměříž 2:2 (1:1), Petrák, Filip – Budín, Šimoňuk.

1. Ostrava B 7 5 1 1 18:5 16
2. Vítkovice 7 4 3 0 16:7 15
3. Opava 7 4 1 2 17:6 13
4. Třinec 7 4 1 2 11:10 13
5. FC Brno B 7 3 3 1 15:9 12
6. Olomouc B 7 3 3 1 12:7 12
7. Hlučín 7 3 2 2 16:14 11
8. Slovácko B 7 2 4 1 11:8 10
8. Jihlava B 7 3 1 3 11:8 10
10. Zlín B 7 2 3 2 12:11 9
11. Sparta Brno 7 1 5 1 9:9 8
12. Frýdek 7 1 3 3 8:12 6
13. Znojmo 7 1 2 4 6:16 5
14. Kroměříž 7 1 1 5 8:17 4
15. Líšeň 7 0 3 4 3:18 3
16. RSM Hodonín 7 0 2 5 4:20 2

Kanonýři: 5 – Wedlich (Opava), 4 – Lidmila (Brno B), Padých, Vaclík (oba Vítkovice), Surýnek (Sparta Brno).

MLADŠÍ – 6. kolo: Jihlava B-FC Brno B 1:1 (1:0), Morava – Valenta, Opava-Znojmo 0:0, Frýdek-Líšeň 2:1 (1:1), Střálka, Blažek – nehl., Zlín B-Hlučín 0:1 (0:0), Kroščen, Sparta Brno-Třinec 1:1 (0:1), Přichystal – Kolář, Olomouc B-Ostrava B 0:0, Vítkovice-Slovácko B 5:1 (1:0), RSM Hodonín-Kroměříž 2:1 (2:1), Čapka, Florián – Štěrba.

1. Sparta Brno 7 5 2 0 19:3 17
2. Opava 7 5 1 1 23:6 16
3. FC Brno B 7 5 1 1 20:9 16
4. Vítkovice 7 5 0 2 20:6 15
5. Jihlava B 7 4 2 1 13:7 14
6. Ostrava B 7 3 4 0 14:4 13
7. Hlučín 7 4 1 2 11:15 13
8. Olomouc B 7 3 2 2 13:9 11
9. Zlín B 7 2 2 3 7:7 8
10. Kroměříž 7 2 1 4 11:13 7
11. Slovácko B 7 2 1 4 5:11 7
12. Frýdek 7 2 1 4 6:14 7
13. RSM Hodonín 7 2 1 4 5:16 7
14. Třinec 7 0 3 4 2:14 3
15. Znojmo 7 0 2 5 2:16 2
16. Líšeň 7 0 0 7 5:26 0

Kanonýři: 6 – Holub (Olomouc B), 5 – Mikšík (Brno B), Nguyen (Sparta Brno), 4 – Fiala, Staníček (oba Opava), Vávra (Kroměříž).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ – 6. kolo: Prostějov-Vrchovina 0:0, Břeclav-Vyškov 3:1 (2:0), Paulík, Kruták, Pospiš – Galia, Kroměříž B-Bohunice 1:0 (1:0), Řezníček, Bystrc-Havl. Brod 0:1 (0:1), Petřík, Třebíč-Veselí 4:0 (1:0), Florián 2, Venhoda 2, Pelhřimov-Otrokovice 5:0 (4:0), Vavroušek 2, Homolka, Kubík, Starý, Vel. Meziříčí-Uh. Brod 4:1 (2:1), Liška 3, Vítek – Hudoš.

1. Třebíč 5 5 0 0 24:4 15
2. Havl. Brod 5 4 0 1 8:5 12
3. Pelhřimov 5 3 0 2 15:6 9
4. Bohunice 5 3 0 2 8:4 9
5. Kroměříž B 5 3 0 2 9:6 9
6. Vel. Meziříčí 5 3 0 2 11:11 9
7. Veselí 5 3 0 2 8:8 9
8. Bystrc 5 2 1 2 8:8 7
9. Prostějov 5 2 1 2 7:7 7
10. Břeclav 5 2 0 3 12:12 6
11. Uh. Brod 5 1 1 3 5:9 4
12. Vyškov 5 1 0 4 4:9 3
13. Vrchovina 5 0 2 3 8:18 2
14. Otrokovice 5 0 1 4 2:22 1

Kanonýři: 5 – Florian, Novotný (oba Třebíč), Polnický (Vrchovina), 4 – Míček (Veselí).

MLADŠÍ – 6. kolo: Prostějov-Vrchovina 5:0 (0:0), Kadlec 3, Kucharčuk, Fládr, Břeclav-Vyškov 2:2 (1:2), Konečný, Úlehla – Mrnuštík, Tuter, Kroměříž B-Bohunice 3:1 (2:1), Mrhálek 2, Cvrček – nehl., Bystrc-Havl. Brod 3:1 (1:1), Mario, Kratochvíl, Pelikán – Krejdl, Třebíč-Veselí 2:1 (0:0), Richtr z pen., Benda – Zajíček, Pelhřimov-Otrokovice 3:1 (0:1), Mádl, Marek Machač, Kropáček – Horký, Vel. Meziříčí-Uh. Brod 1:3 (1:2), Denev – Indra 2, Masářek.

1. Třebíč 5 4 1 0 16:5 13
2. Uh. Brod 5 3 1 1 9:5 10
3. Bystrc 5 3 1 1 10:9 10
4. Prostějov 5 3 0 2 18:9 9
5. Vyškov 5 2 3 0 9:4 9
6. Havl. Brod 5 2 1 2 9:7 7
7. Vel. Meziříčí 5 2 1 2 9:9 7
8. Bohunice 5 2 1 2 9:11 7
9. Kroměříž B 5 2 1 2 9:12 7
10. Pelhřimov 5 1 3 1 9:8 6
11. Břeclav 5 1 2 2 12:14 5
12. Otrokovice 5 1 1 3 5:8 4
13. Veselí 5 0 1 4 5:13 1
14. Vrchovina 5 0 1 4 6:21 1

Kanonýři: 7 – Konečný (Břeclav), 5 – Kadlec (Prostějov).

SKUPINA E

STARŠÍ – 6. kolo: Vítkovice B-Zábřeh 2:2, Opava B-Hranice 7:0 (4:0), Hadaščok 3, Schreier, Zeť, Matušík, Golic, Frýdek B-Šumperk 2:1, Karviná-HFK Olomouc 4:1 (1:0), Vsetín-Bystřice p.H. 0:0, Havířov-Uničov 1:1, Fulnek-Přerov 5:3.

1. Karviná 5 5 0 0 22:2 15
2. Opava B 5 5 0 0 17:2 15
3. Vítkovice B 5 3 1 1 10:7 10
4. Havířov 5 3 1 1 6:7 10
5. Vsetín 5 2 3 0 9:6 9
6. HFK Olomouc 5 2 1 2 10:10 7
7. Uničov 5 2 1 2 8:8 7
8. Bystřice p. H. 5 2 1 2 3:10 7
9. Frýdek B 5 2 0 3 8:11 6
10. Zábřeh 5 1 2 2 8:12 5
11. Přerov 5 1 1 3 10:11 4
12. Fulnek 5 1 0 4 11:15 3
13. Šumperk 5 0 1 4 4:8 1
14. Hranice 5 0 0 5 4:21 0

Kanonýři: 5 – Teplý (Fr. Místek B), 4 – Jaworski, Poštulka (oba Karviná).

MLADŠÍ – 6. kolo: Vítkovice B-Zábřeh 7:0, Opava B-Hranice 9:0 (3:0), Uvíra 2, Jurečka 2, Bořutský, Hartmann, Galvas, Martinák (penalta), Hrbáč, Frýdek B-Šumperk 1:1, Karviná-HFK Olomouc 2:0, Vsetín-Bystřice p.H. 1:2, Havířov-Uničov 0:0, Fulnek-Přerov 0:2.

1. Karviná 5 5 0 0 21:1 15
2. Vítkovice B 5 4 1 0 17:3 13
3. Opava B 5 4 0 1 21:6 12
4. Přerov 5 3 1 1 14:7 10
5. Uničov 5 2 1 2 12:8 7
6. Šumperk 5 2 1 2 7:6 7
7. Havířov 5 2 1 2 11:10 7
8. Fulnek 5 2 1 2 12:15 7
9. HFK Olomouc 5 2 0 3 10:11 6
10. Frýdek B 5 1 3 1 7:9 6
11. Zábřeh 5 1 1 3 7:18 4
12. Bystřice p.H. 5 1 0 4 8:18 3
13. Hranice 5 1 0 4 5:26 3
14. Vsetín 5 0 0 5 4:18 0

Kanonýři: 7 – Bandy (Havířov), 6 – Marek (Karviná), 5 – Baran (Přerov), 4 – Jurečka (Opava).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ – 6. kolo: Slovácko-Brno 1:3, nehl. – Vlach, Daniel, Kubík, Hlučín-Znojmo 6:2, Vítkovice-Karviná 0:0, Frýdek-Zlín 4:2, Vyškov-Jihlava 0:0, Sigma Olomouc-Ostrava 2:1 (1:0), Ševčík, Chorý – Kiai, HFK Olomouc-Opava 0:0.

1. Brno 5 4 1 0 15:3 13
2. Slovácko 5 4 0 1 15:4 12
3. Sigma Olomouc 5 3 2 0 16:3 11
4. Ostrava 5 3 1 1 15:6 10
5. Frýdek 5 3 0 2 13:11 9
6. Jihlava 5 2 2 1 8:5 8
7. Zlín 5 2 1 2 11:9 7
8. Karviná 5 1 3 1 4:5 6
9. Hlučín 5 2 0 3 12:16 6
10. HFK Olomouc 5 1 2 2 6:10 5
11. Vyškov 5 0 3 2 3:13 3
12. Opava 5 0 2 3 2:7 2
13. Vítkovice 5 0 2 3 5:14 2
14. Znojmo 5 0 1 4 3:22 1

Kanonýři: 5 – Neumann (Fr. Místek), 4 – Hanák (Slovácko), Šembera (FC Brno), Špavelko (Ostrava).

MLADŠÍ – 6. kolo: Slovácko-Brno 0:3, Jakeš 3, Hlučín-Znojmo 8:0, Vítkovice-Karviná 3:0 (3:0), Frýdek-Zlín 0:2, Vyškov-Jihlava 2:1 (1:0), Ščípa, Adler – Pecina, Sigma Olomouc-Ostrava 2:3 (0:0), nehl. – Frébort, Holešinský, Macej, HFK Olomouc-Opava 0:3 (0:3), Adamovský 2, Harazin.

1. Hlučín 5 5 0 0 22:1 15
2. Ostrava 5 4 1 0 12:2 13
3. Sigma Olomouc 5 4 0 1 19:5 12
4. Opava 5 4 0 1 10:5 12
5. Zlín 5 3 1 1 8:1 10
6. Slovácko 5 3 0 2 20:6 9
7. Brno 5 3 0 2 18:12 9
8. Vyškov 5 3 0 2 10:11 9
9. Vítkovice 5 2 0 3 9:11 6
10. Frýdek 5 2 0 3 8:11 6
11. Jihlava 5 0 1 4 4:9 1
12. HFK Olomouc 5 0 1 4 4:16 1
13. Karviná 5 0 0 5 0:23 0
14. Znojmo 5 0 0 5 1:32 0

Kanonýři: 8 – Jakeš (Brno), 5 – Holešinský (Ostrava), Martiš (Slovácko), Skokan (Fr. Místek).

MSD ŽÁKŮ
SKUPINA D

STARŠÍ – 6. kolo: Prostějov-Pelhřimov 2:1 (0:1), Mader, Hlačík – Obranec, Havl. Brod-Třebíč 1:1 (1:0), Vopršal – Homola, Kroměříž-Sparta Brno odloženo na 23. září, Bohunice-Břeclav 3:0 (3:0), Soukup 2, Burčík, FC Brno B-Jihlava B 5:1 (3:0), vlastní 2, Hladký 2, Junis – nehl., RSM Hodonín-Slovácko B 1:2 (1:0), Čech – Petrucha, Machalík, Vel. Meziříčí-Mikulov 3:0 (1:0), Ráček 2, Komínek. Dohrávka 5. kola: Břeclav-Mikulov 1:0 (1:0), Horčička.

1. Slovácko B 6 5 0 1 23:8 15
2. RSM Hodonín 6 4 1 1 12:5 13
3. Kroměříž 5 4 0 1 17:2 12
4. Břeclav 6 4 0 2 11:9 12
5. FC Brno B 6 3 1 2 18:15 10
6. Třebíč 6 2 3 1 10:11 9
7. Prostějov 6 3 0 3 9:12 9
8. Jihlava B 6 3 0 3 9:24 9
9. Sparta Brno 5 2 1 2 9:4 7
10. Havl. Brod 6 2 1 3 9:8 7
11. Bohunice 6 2 1 3 8:9 7
12. Vel. Meziříčí 6 2 0 4 7:16 6
13. Mikulov 6 0 1 5 1:10 1
14. Pelhřimov 6 0 1 5 4:14 1

Kanonýři: 6 – Horák (Kroměříž), Junis (Brno B), Galuška, 5 – Sadílek (oba Slovácko B), Havlík, 4 – Ferko (oba Kroměříž), Čech, Zmrzlík (oba Šardice).

MLADŠÍ – 6. kolo: Prostějov-Pelhřimov 3:0 (0:0), Barnet 2, Vincourek, Havl. Brod-Třebíč 3:0 (2:0), Novotný, Rosecký, Čermák, Kroměříž-Sparta Brno odloženo na 23. září, Bohunice-Břeclav 4:2 (1:0), Strašák 2, Batachjan, Buček – nehl., FC Brno B-Jihlava B 2:1 (1:0), Hudec, Svoboda – Antoš, RSM Hodonín-Slovácko B 2:2 (1:2), Dočekal 2 – Raštica 2, Vel. Meziříčí-Mikulov 5:0 (4:0), Liška 3, Vokurka, Bačák. Dohrávka 5. kola: Břeclav-Mikulov 4:0 (1:0), Tichý, Osička, Florus, Černín.

1. Havl. Brod 6 5 0 1 11:3 15
2. Slovácko B 6 4 2 0 16:4 14
3. Bohunice 6 4 0 2 16:9 12
4. FC Brno B 6 3 2 1 12:10 11
5. Kroměříž 5 3 1 1 16:7 10
6. Pelhřimov 6 3 1 2 11:10 10
7. Jihlava B 6 3 0 3 16:8 9
8. RSM Hodonín 6 2 2 2 13:9 8
9. Prostějov 6 2 2 2 8:7 8
10. Sparta Brno 5 2 1 2 5:4 7
11. Břeclav 6 2 0 4 8:14 6
12. Vel. Meziříčí 6 1 1 4 9:14 4
13. Mikulov 6 0 1 5 3:22 1
14. Třebíč 6 0 1 5 3:26 1

Kanonýři: 6 – Blaško (Jihlava B), Oulehla (Kroměříž), 5 – Dočekal (Šardice), 4 – Kostka (Pelhřimov), Tichý (Břeclav).

SKUPINA E

STARŠÍ – 6.kolo: Třinec-Havířov 1:0, Opava B-Zábřeh 0:1, Uničov-Přerov 2:0 (1:0), Jaroš, Kučera, Šumperk-Zlín B 1:1 (1:1), Baláž – Malenovský, Hranice-Bílovec 2:0 (1:0), Diegel, Zbruž, Sig. Olomouc B-Valašský FC 5:2, Ostrava B-Vítkovice B 4:0 (3:0), Sadílek 3, Szotkowski.

1. Hranice 6 6 0 0 20:1 18
2. Ostrava B 6 5 0 1 19:4 15
3. Sig. Olomouc B 6 4 2 0 23:6 14
4. Bílovec 6 4 0 2 15:8 12
5. Zlín B 6 3 2 1 15:12 11
6. Třinec 6 3 0 3 9:10 9
7. Šumperk 6 2 2 2 8:11 8
8. Havířov 6 2 2 2 8:12 8
9. Opava B 6 2 1 3 4:6 7
10. Zábřeh 6 2 1 3 3:16 7
11. Uničov 6 2 0 4 7:10 6
12. Vítkovice B 6 1 1 4 5:13 4
13. Přerov 6 0 1 5 2:11 1
14. Valašský FC 6 0 0 6 5:23 0

Kanonýři: 8 – Szotkowski (Ostrava B), 7 – Danis (Sigma B), 6 – Marek, 5 – Kuchař (oba Hranice), Panák, 4 – Ambrož (oba Bílovec).

MLADŠÍ – 6. kolo: Třinec-Havířov 4:0, Opava B-Zábřeh 2:0, Uničov-Přerov 2:0 (1:0), Bartoněk, Smékal, Šumperk-Zlín B 3:0 (1:0), Strnad 2, Smrž, Hranice-Bílovec 3:2 (2:0), Machač, Pavliska – Tomášek, Melecký, Sig. Olomouc B-Valašský FC 14:1, Ostrava B-Vítkovice B 6:0, Dudek, Bolf, Šašinka, Matějček, Kopečný, Lehnert.

1. Ostrava B 6 6 0 0 25:4 18
2. Šumperk 6 5 0 1 24:4 15
3. Sig. Olomouc B 6 4 1 1 32:5 13
4. Hranice 6 4 0 2 14:6 12
5. Třinec 6 4 0 2 15:7 12
6. Bílovec 6 4 0 2 16:11 12
7. Uničov 6 3 0 3 9:8 9
8. Havířov 6 2 0 4 7:11 6
9. Opava B 6 2 0 4 10:19 6
10. Vítkovice B 6 2 0 4 7:16 6
11. Zlín B 6 2 0 4 4:13 6
12. Valašský FC 6 2 0 4 12:33 6
13. Přerov 6 1 1 4 7:17 4
14. Zábřeh 6 0 0 6 0:28 0

Kanonýři: 7 – Lehnert (Ostrava B), Smrž (Šumperk), 5 – Polách, Takáč, 4 – Zapletal (všichni Sigma B), Sašinka (Ostrava B).

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Morkovice – Napajedla 3:0 Pajgr, Novotný, Řezáč, Dol.Němčí – Brumov 0:3 nehlášeno, 1.Valašský FC – Kelč 3:1 Pařenica, Maléř, Šušla – Mareček, Kunovice – Val. Meziříčí 2:4 Kolůch, Klvaňa – Stolař, Odstrčil, Horák, Vančura, Boršice – Chropyně 1:8 Gavenda – Štěpánek, Zapletal 4, Zezula, Macháček, Křižan, Slušovice – Paseky Zlín 3:0 Polák 2, Žůrek.

1. Brumov 4 4 0 0 17:3 12
2. Slušovice 4 4 0 0 14:2 12
3. 1.Valašský FC 4 4 0 0 9:2 12
4. Chropyně 4 3 0 1 14:5 9
5. Val.Meziříčí 4 3 0 1 12:5 9
6. Morkovice 4 2 0 2 8:11 6
7. Kunovice 4 1 0 3 6:9 3
8. Dol.Němčí 4 1 0 3 3:8 3
9. Kelč 4 1 0 3 8:10 3
10. Paseky Zlín 4 1 0 3 1:6 3
11. Boršice 4 0 0 4 5:17 0
12. Napajedla 4 0 0 4 0:19 0

MLADŠÍ: Morkovice – Napajedla 2:4 Veselý, Marek – L.Hubáček 2, Bořuta, Havránek, Dol.Němčí – Brumov 0:3 nehlášeno, 1.Valašský FC – Kelč 3:1 Kubín , Nečas 2 – Hruška, Kunovice – Val. Meziříčí 4:1 Salajka 2, Krček, Chaloupka – Kundrát T., Boršice – Chropyně 4:0 Náplava 2, Dvořák, Gavenda, Slušovice – Paseky Zlín 3:0 Jaška, Pečiva, Vlachynský.

1. Slušovice 4 4 0 0 17:2 12
2. Brumov 4 4 0 0 14:1 12
3. Kunovice 4 3 0 1 10:6 9
4. Dol.Němčí 4 3 0 1 9:6 9
5. 1.Valašský FC 4 2 1 1 8:6 7
6. Val.Meziříčí 4 2 0 2 5:7 6
7. Boršice 4 2 0 2 14:16 6
8. Napajedla 4 2 0 2 15:7 6
9. Paseky Zlín 4 1 1 2 11:12 4
10. Chropyně 4 0 0 4 5:13 0
11. Morkovice 4 0 0 4 5:15 0
12. Kelč 4 0 0 4 2:24 0
KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová – Slavičín 0:2 Šála 2, Chvalčov – Fr. Lhota 2:0 Novotný, Jenčík, Holešov – Hulín 0:3 Horák 2, Daněk, Podlesí – Vel. Karlovice 2:3 Dub 2 – Pavelka, Matocha, vlastní, Štítná n.Vl. – Dol. Bečva 6:2 Králík 2, Vaculík T., Šánek, Baran, Babulík – Krupa, Pikal, Val. Klobouky – Bylnice 0:4 Hudeček 2, Drobilík, Lysák J., SK Vizovice – Vlachovice 2:2 Gerža, Rodoň L. – Hověžák, Kozubík.

1. Vel.Karlovice 6 5 1 0 19:9 16
2. SK Vizovice 6 4 2 0 19:7 14
3. Štítná n.Vl. 6 4 1 1 21:11 13
4. Vlachovice 6 4 1 1 16:7 13
5. Dol. Bečva 6 4 0 2 13:12 12
6. Bylnice 6 3 1 2 16:12 10
7. Franc.Lhota 6 3 0 3 12:9 9
8. Hulín 5 3 0 2 10:5 9
9. Holešov 6 2 0 4 11:14 6
10. Slavičín 5 2 0 3 8:12 6
11. Val. Klobouky 6 1 2 3 9:14 5
12. Chvalčov 6 1 1 4 5:9 4
13. Podlesí 6 0 1 5 8:26 1
14. Mladcová 6 0 0 6 3:23 0

SKUPINA B: Rataje – Újezdec 0:2 Vacula, Findura, Luhačovice – Havřice 2:0 Zicha, Plšek, Prakšice – Uh. Ostroh 3:2 Haveta 2, Illeš – Procházka, Roubal, Louky – O.N.Ves 2:4 Laciga, Běťák – Píštěk 2, Zálešák, Drechsler, Strání – Roštění 1:2 nehlášeno, J.Otrokovice – Bojkovice 2:1 Stoklásek, Frolec – Kříž, Nedachlebice – Hluk 4:2 Belant 2, Bartoš P., Janků – Kostelanský, Vlk J.

1. O.N.Ves 6 5 1 0 29:9 16
2. Luhačovice 6 5 0 1 17:8 15
3. J.Otrokovice 6 5 0 1 22:7 15
4. Roštění 6 5 0 1 17:5 15
5. Nedachlebice 6 3 1 2 28:16 10
6. Louky 6 3 1 2 15:15 10
7. Bojkovice 6 3 0 3 29:13 9
8. Strání 6 3 0 3 14:10 9
9. Havřice 6 2 2 2 17:12 8
10. Újezdec 6 2 0 4 8:19 6
11. Prakšice 6 2 0 4 11:29 6
12. Uh.Ostroh 6 1 1 4 10:18 4
13. Hluk 6 0 0 6 7:27 0
14. Rataje 6 0 0 6 4:40 0
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V.Otrokovice – Kroměříž B 1:0 Galatík, Bojkovice – J. Otrokovice 0:5 Kozubík 2, Hála 2, Janovský, Chropyně – Kunovice 0:2 Semela, Náplava, Vel. Karlovice – Val.Meziříčí 1:0 Frňka, Bystřice p.H. – Uh.Brod 1:4 Vinklárek – Nevařil 3, Brulík, Brumov – FC Vsetín 1:3 Holba – Mydlář 2, Chuchma, Slušovice – Paseky Zlín 3:0 Žůrek, Bořuta, Adamuška. 2. kolo: V.Otrokovice – Kunovice 0:2 Sedlář, Rajchl, J.Otrokovice – Val. Meziříčí 0:2 Slovák, Kovács, Kroměříž B – Uh. Brod 3:1 Ferko 2, Frýdl – nehlášeno, Bojkovice – FC Vsetín 2:4 Homola, Prachař – Maček F. 2, Maček D., Chumchal, Chropyně – Paseky Zlín 11:1 nehlášeno, Vel.Karlovice – Slušovice 4:1 Frňka 3, T.Heger – nehlášeno, Bystřice p.H. – Brumov 1:1 Zemánek – Chovanec.

1. Vel.Karlovice 6 5 0 1 14:7 15
2. Val.Meziříčí 6 5 0 1 16:1 15
3. FC Vsetín 6 4 1 1 17:4 13
4. Uh.Brod 5 4 0 1 15:4 12
5. Kunovice 6 4 0 2 11:3 12
6. J.Otrokovice 6 3 0 3 12:6 9
7. Brumov 5 2 1 2 12:9 7
8. Kroměříž B 6 2 1 3 5:9 7
9. Chropyně 5 2 0 3 14:12 6
10. Slušovice 6 2 0 4 7:12 6
11. Bystřice p.H. 5 1 2 2 4:10 5
12. V.Otrokovice 5 1 1 3 1:8 4
13. Bojkovice 6 1 0 5 4:26 3
14. Paseky Zlín 5 0 0 5 5:26 0

MLADŠÍ: V.Otrokovice – Kroměříž B 1:1 Křivánek – Bartošek, Bojkovice – J. Otrokovice 0:1 Mrlík, Chropyně – Kunovice 2:4 Miko, Vymětal – Chromek, Špiruda, Záchvěj, Vlk, Vel. Karlovice – Val.Meziříčí 3:5 Pavelka M. 2, Jílek – Lasovský 2, Fuciman, Svoboda, Bulla, Bystřice p.H. – Uh.Brod 2:4 Šubrt 2 – Michalec, Michálek, Rezek, vlastní, Brumov – FC Vsetín 1:0 Bartozel, Slušovice – Paseky Zlín 11:1 Gajdošík 2, Žůrek 2, Adamuška 2, Tkadlec 2, Žáček,Kvasnica, Bělíček-Páníček. 2. kolo: V.Otrokovice – Kunovice 2:3 Křivánek, Bína – Vlk 2, Špiruda, J.Otrokovice – Val. Meziříčí 2:4 Mrlík, Zahradník – Odstrčil 2, Dlouhý, Pelikán, Kroměříž B – Uh. Brod 2:1 Galetka, Bartošek – Michalec, Bojkovice – FC Vsetín 0:9 Zubík 3, Smilek 2, Vychopeň, Kovács, Pekař 2, Chropyně – Paseky Zlín 3:0 nehlášeno, Vel.Karlovice – Slušovice 0:3 nehlášeno, Bystřice p.H. – Brumov 0:2 Řehák 2.

1. Slušovice 6 5 1 0 32:3 16
2. Val.Meziříčí 6 5 0 1 23:10 15
3. Brumov 5 4 1 0 17:1 13
4. Kunovice 6 4 1 1 17:11 13
5. FC Vsetín 6 4 1 1 35:2 13
6. J.Otrokovice 6 4 0 2 12:10 12
7. Kroměříž B 6 2 3 1 8:8 9
8. Uh.Brod 5 3 0 2 16:9 9
9. Bojkovice 6 1 0 5 6:24 3
10. Chropyně 5 1 0 4 7:22 3
11. Paseky Zlín 5 1 0 4 9:26 3
12. V.Otrokovice 4 0 1 3 5:14 1
13. Bystřice p.H. 4 0 0 4 2:18 0
14. Vel.Karlovice 6 0 0 6 5:36 0
KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val.Meziříčí B – Juřinka 1:0 Valach, Vlachovice – Val. Klobouky 3:0 Hověžák, Plšek, Struhař, Holešov – Štítná n.Vl. 2:0 Kováč, Gahura, Nedašov – Hulín 4:2 vlastní, Kolínek L., Pagáč, Bartošák – Kamanon, Bucan, Poličná – 1.Valašský FC B 1:0 Klvaňa P., Slavičín – Hor. Bečva 3:2 Gajda 2, Bartoš – Zetocha, Filípek.

1. Nedašov 4 3 1 0 17:6 10
2. Vlachovice 4 3 0 1 10:4 9
3. Juřinka 4 2 1 1 10:3 7
4. Hulín 4 2 1 1 10:5 7
5. Poličná 3 2 1 0 4:2 7
6. Slavičín 4 2 0 2 5:10 6
7. Holešov 4 2 0 2 8:13 6
8. Val.Meziříčí B 3 2 0 1 4:2 6
9. Hor.Bečva 4 1 2 1 12:11 5
10. Val.Klobouky 4 1 0 3 4:10 3
11. 1.Valašský FC B 4 0 0 4 5:10 0
12. Štítná n.Vl. 4 0 0 4 1:14 0

SKUPINA B: Morkovice – St. Město 2:6 Svobodník 2 – Čevora 2, Trávník, Prokeš, Pavlica, Pantlík, Hluk – Kvasice 0:10 Železník 3, Suchánek 2, Lakatoš 2, Fajgar, Čada, Raiskup, Nedakonice – Strání 2:4 nehlášeno, Uh. Ostroh – KORYNA odloženo, Boršice – Luhačovice 2:2 Omelka, Gajarský – Coufalík, Řehák, Napajedla – Dol. Němčí 1:6 Valtr – Mančík 3, Švardala 2, Chmelina, Dohrávka 2.kolo: Uh. Ostroh – Dol. Němčí 1:6 Přikryl-Mančík 3, Tinka, Ježek, Mahdal.

1. Dol.Němčí 4 4 0 0 24:4 12
2. Kvasice 3 3 0 0 17:1 9
3. Strání 3 3 0 0 16:3 9
4. Nedakonice 4 2 0 2 9:12 6
5. Boršice 3 1 1 1 7:8 4
6. Luhačovice 4 1 1 2 7:13 4
7. St. Město 3 1 0 2 7:10 3
8. FC KORYNA 2 1 0 1 2:2 3
9. Uh.Ostroh 3 1 0 2 4:9 3
10. Hluk 4 1 0 3 5:23 3
11. Morkovice 3 1 0 2 6:8 3
12. Napajedla 4 0 0 4 3:14 0
KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val.Meziříčí B – Juřinka 4:1 Odstrčil, Jasný, Gilar, Dlouhý – Kořístka, Vlachovice – Val. Klobouky 7:0 Hlavica 2, Rak 2, Kořenek, Bednářová, Pekárek, Holešov – Štítná n.Vl. 5:0 Kotas 2, Karol, Beránek, Zakopal, Nedašov – Hulín 10:1 Švach 3, Líňa, Surý J. 2, Matůšů 2, Surý L., Bartošák, – Holásek, Poličná – 1.Valašský FC B 8:1 Kelnar 3, Kapusta 2, Drda 2, Šedý – Pavlíček, Slavičín – Hor. Bečva 1:8 Juřík – Jalůvka 2, Opálka 2,Ondruch, Maceček, Machura J., Polách R.

1. Nedašov 4 4 0 0 33:1 12
2. Vlachovice 4 4 0 0 15:1 12
3. Holešov 4 3 1 0 21:4 10
4. Poličná 3 3 0 0 22:3 9
5. Val.Meziříčí B 3 3 0 0 12:2 9
6. Juřinka 4 2 0 2 4:7 6
7. Hulín 4 1 1 2 7:14 4
8. Val.Klobouky 4 1 0 3 6:13 3
9. Hor.Bečva 4 1 0 3 10:21 3
10. Štítná n.Vl. 4 0 0 4 2:16 0
11. 1.Valašský FC B 4 0 0 4 2:22 0
12. Slavičín 4 0 0 4 1:31 0

SKUPINA B: Morkovice – St. Město 4:1 Hrnčíř 2, Novotný, Šesták – Pantlík, Hluk – Kvasice 0:9 Pospíšil 2, Postava 2, Valůšek, Dobeš, Slavík, Fišer, Zapletal, Nedakonice – Strání 7:0 nehlášeno, Uh. Ostroh – KORYNA odloženo, Boršice – Luhačovice 18:0 Dvořák 3, Šesták 5, Janál 5, Králík 2, Pastorek 2, Beneš, Napajedla – Dol. Němčí 6:1 Vančík 3, Trvaj, Rapant, Hrabec- Mulko. Dohrávka 2. kola: Uh. Ostroh – Dol. Němčí 2:4 Flóra 2 – Daněk 3, Krchňáček.

1. Napajedla 4 3 0 1 28:6 9
2. Dol.Němčí 4 3 0 1 21:9 9
3. Nedakonice 4 3 0 1 30:5 9
4. Kvasice 3 2 1 0 16:0 7
5. St. Město 3 1 1 1 5:5 4
6. Boršice 3 1 0 2 20:22 3
7. FC KORYNA 2 1 0 1 8:14 3
8. Strání 3 1 0 2 3:12 3
9. Hluk 4 1 0 3 4:18 3
10. Luhačovice 4 1 0 3 3:29 3
11. Morkovice 3 1 0 2 4:18 3
12. Uh.Ostroh 3 1 0 2 5:9 3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Val.Meziříčí B – Holešov 2:2, Bystřice p.H. – Hulín 2:4, 1.Valašský FC B – Poličná, Kroměříž B – 1.Valašský FC 1:3, Juřinka – FC Vsetín B 4:0.

1. Hulín 2 2 0 0 10:2 6
2. Juřinka 2 2 0 0 8:2 6
3. Poličná 1 1 0 0 14:0 3
4. Kroměříž B 2 1 0 1 9:5 3
5. 1.Valašský FC 1 1 0 0 3:1 3
6. Val.Meziříčí B 2 0 1 1 4:6 1
7. Holešov 2 0 1 1 2:8 1
8. FC Vsetín B 2 0 0 2 2:12 0
9. Bystřice p.H. 2 0 0 2 2:18 0

SKUPINA B: Zlín – Kroměříž 12:0, Brumov – Louky 2:0, Slov.Slavia UH A – Chropyně 24:0.

1. FC Vsetín 2 2 0 0 18:4 6
2. Slov.Slavia UH 1 1 0 0 24:0 3
3. Zlín 2 1 0 1 12:2 3
4. J.Otrokovice 1 1 0 0 5:2 3
5. Brumov 1 1 0 0 2:0 3
6. Louky 2 1 0 1 2:2 3
7. Morkovice 1 0 0 1 2:5 0
8. Val.Meziříčí 1 0 0 1 2:9 0
9. Kroměříž 2 0 0 2 2:21 0
10. Chropyně 1 0 0 1 0:24 0

SKUPINA C: Bojkovice – Slov.Slavia UH B 1:11, Veselí n.M. – Kunovice 4:1, Uh.Brod – V.Otrokovice 1:0.

1. Veselí n.M. 2 2 0 0 8:3 6
2. Slov.Slavia UH B 1 1 0 0 11:1 3
3. Zlín B 1 1 0 0 10:0 3
4. Uh.Brod 1 1 0 0 1:0 3
5. V.Otrokovice 2 0 0 2 2:5 0
6. Bojkovice 1 0 0 1 1:11 0
7. Kunovice 2 0 0 2 1:14 0
KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Val.Meziříčí B – Holešov 0:8, Bystřice p.H. – Hulín 1:1,Kroměříž B – 1.Valašský FC 0:21, Juřinka – FC Vsetín B 15:0.

1. Juřinka 2 2 0 0 30:1 6
2. Holešov 2 2 0 0 14:1 6
3. 1.Valašský FC 1 1 0 0 21:0 3
4. FC Vsetín B 2 1 0 1 3:16 3
5. Bystřice p.H. 2 0 2 0 4:4 2
6. Poličná 1 0 1 0 3:3 1
7. Hulín 2 0 1 1 2:7 1
8. Val.Meziříčí B 2 0 0 2 1:23 0
9. Kroměříž B 2 0 0 2 1:24 0

SKUPINA B: Zlín – Kroměříž 6:0, Brumov – Louky 2:8.

1. FC Vsetín 2 2 0 0 8:3 6
2. J.Otrokovice 1 1 0 0 10:1 3
3. Louky 1 1 0 0 8:2 3
4. Zlín 1 1 0 0 6:0 3
5. Val.Meziříčí 1 0 0 1 1:5 0
6. Brumov 1 0 0 1 2:8 0
7. Kroměříž 2 0 0 2 2:9 0
8. Morkovice 1 0 0 1 1:10 0

SKUPINA C: Bojkovice – Slov.Slavia UH B 2:4, Veselí n.M. – Kunovice 2:4, Uh.Brod – V.Otrokovice 3:5.

1. V.Otrokovice 2 2 0 0 13:6 6
2. Slov.Slavia UH B 1 1 0 0 4:2 3
3. Kunovice 2 1 0 1 7:6 3
4. Zlín B 1 1 0 0 4:3 3
5. Uh.Brod 1 0 0 1 3:5 0
6. Bojkovice 1 0 0 1 2:4 0
7. Veselí n.M. 2 0 0 2 5:12 0
OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

4. kolo: Tečovice – Ludkovice 0:3 Hamouz J. 3, Pozlovice – Příluky 1:3 Šustek – Horník 3, Malenovice – Tlumačov 3:3 Nehlášeno, Provodov – Nedašov 1:1 Mališka – Vaněk, Mysločovice – Nedašova Lhota 0:2 Jurča 2.

1. Malenovice 4 3 1 0 10:4 10
2. Ludkovice 4 3 1 0 9:3 10
3. Nedašova Lhota 4 3 0 1 16:2 9
4. Tlumačov 4 2 1 1 13:6 7
5. Tečovice 4 2 0 2 14:6 6
6. Nedašov 4 1 1 2 5:4 4
7. Provodov 4 1 1 2 4:13 4
8. Příluky 4 1 1 2 6:18 4
9. Mysločovice 4 1 0 3 7:10 3
10. Pozlovice 4 0 0 4 1:19 0
OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 4. kolo: Všemina – Březnice 3:2 Chovanec J., Štěpán, Václavík – Kvasnička, Mol, Halenkovice – Spytihněv 1:2 Stuchlík – Hořinka V., Lipold T., Zádveřice – Slušovice B 2:5 Víšek D., Hlavatý – Janeczko 2, Gajdošík 2, Zmeškal, Lhota u Mal. – Jaroslavice 0:9 Mára 2, Turčín 2, Žáček, Naňák, Holík, Janků, Ševčík.

1. Jaroslavice 4 3 0 1 14:2 9
2. Slušovice B 4 3 0 1 15:9 9
3. Zádveřice 4 3 0 1 12:6 9
4. Spytihněv 4 2 1 1 6:7 7
5. Halenkovice 4 2 0 2 11:6 6
6. Všemina 4 1 1 2 7:14 4
7. Lhota u Mal. 4 1 0 3 7:23 3
8. Březnice 4 0 0 4 4:9 0

SKUPINA B – 4 kolo: Rokytnice – Újezd 0:5 Nehlášeno, Slopné – Vysoké Pole 2:1 nehlášeno, Bratřejov – Jasenná 0:0, Biskupice – Poteč 1:2 Dubrava – nehlášeno.

1. Jasenná 4 3 1 0 8:2 10
2. Slopné 4 3 0 1 8:4 9
3. Bratřejov 4 2 2 0 10:5 8
4. Poteč 4 2 1 1 10:9 7
5. Vysoké Pole 4 2 0 2 5:6 6
6. Újezd 4 1 0 3 11:11 3
7. Biskupice 4 0 1 3 3:9 1
8. Rokytnice 4 0 1 3 4:13 1
OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

4. kolo: Mysločovice – Újezd 5:2 Drahotuský 4, Krejsa – Stružka 2, Březnice – Příluky 3:3 Adamík 2, Pospíšil – Nečas 2, Strachoňová, Malenovice – Tlumačov 4:1 Torma 2, Menša, Bartoň P. – Hynk T., Louky – Mladcová 1:1 Lendler – Lebánek, Fryšták – Kašava 0:2 Latif 2, SK Vizovice – Bratřejov 1:2 Vajdák – Černý, Kocourek.

1. Mysločovice 4 4 0 0 26:4 12
2. Bratřejov 4 3 1 0 13:2 10
3. Újezd 4 3 0 1 20:7 9
4. Kašava 3 2 1 0 8:5 7
5. Březnice 3 2 1 0 6:3 7
6. Fryšták 4 1 1 2 9:5 4
7. Malenovice 3 1 1 1 7:9 4
8. Louky 4 1 1 2 6:10 4
9. Tlumačov 4 1 0 3 8:13 3
10. Mladcová 3 0 1 2 1:4 1
11. Příluky 4 0 1 3 5:29 1
12. SK Vizovice 4 0 0 4 1:19 0
OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 4. kolo: Ludkovice – Štípa 1:1 Bartoš – Kolář, Pohořelice – Lhota u Mal. 7:0 Martínek 3, Šerý 2, Přílučík, Blahoš, Tečovice – Spytihněv 7:0 Veselský 2, Kenša, Šoc, Vopatřil, Urbášek, Slavický, Doubravy – Jaroslavice 2:0 nehlášeno.

1. Tečovice 4 3 1 0 20:3 10
2. Štípa 3 2 1 0 33:1 7
3. Jaroslavice 4 2 1 1 13:11 7
4. Pohořelice 3 1 1 1 11:6 4
5. Ludkovice 3 1 1 1 4:4 4
6. Kostelec 2 1 0 1 8:8 3
7. Doubravy 3 1 0 2 4:12 3
8. Spytihněv 4 0 1 3 4:29 1
9. Lhota u Mal. 2 0 0 2 0:23 0

SKUPINA B – 4. kolo: Všemina – Hvozdná 2:2 Kučerová, Karlík – Mlčák, Ries, Lužkovice – Trnava 11:0 Holík J. 4, Malaník 3, Kučera 2, Vrška, Tvrdoň, Provodov – Jasenná 5:0 Slovák 4, Mališka, Zádveřice – Veselá 0:10 Žaludek 5, Klečka 3, Čoček, Bednařík.

1. Lužkovice 4 3 1 0 17:2 10
2. Lukov 3 3 0 0 21:1 9
3. Provodov 4 3 0 1 20:7 9
4. Veselá 3 2 1 0 16:0 7
5. Hvozdná 4 2 1 1 18:12 7
6. Zádveřice 4 1 0 3 6:20 3
7. Všemina 4 0 1 3 2:17 1
8. Jasenná 3 0 0 3 4:14 0
9. Trnava 3 0 0 3 1:32 0

SKUPINA C – 4. kolo: Dolní Lhota – Slopné 4:1 Malota 2, Matulík 2 – Švach, Drnovice – Pozlovice 5:0 Tománek 2, Stružka O., Honek B., Dorničák, Nedašova Lhota – Poteč 2:2 Pacík P. 2 – Masař V., Machala E.

1. Poteč 4 3 1 0 22:6 10
2. Drnovice 4 3 0 1 19:10 9
3. Pozlovice 4 2 0 2 8:13 6
4. Nedašova Lhota 4 1 2 1 13:8 5
5. Dolní Lhota 4 1 1 2 8:12 4
6. Slopné 4 0 0 4 3:24 0
MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A – 1. kolo: Provodov – Louky 1:20 Vítek F. – Kenša 2, Soška 2, Malota 2, Kuchárek 2, Menoušek 2, Trunkát 2, Sadil 2, Murka 2, Mican 2, Fux, Pérez, Lužkovice – Zlín 0:10 Minařík 2, Pavlíček 2, Kadrle, Horák, Tkáč, Dvořáček, Venený, Tureček, SK Vizovice – Březová 10:0 Kovář 2, Burgart 2, Fusek 2, Annoni 2, Divílek, Vývlečka.

SKUPINA B – 1. kolo: Biskupice – Dolní Lhota 6:0 Smejkal 2, Vojáček, Daňo S., Vítek, Cologna, Brumov – Rokytnice 14:0 Vlček 3, Zvoníček 3, Mana 2, Fojtík 2, Šolar 2, Struhař M., Dorňák, Štítná n. Vl. B – Újezd 0:12 Martínek 5, Jordán 3, Kamenčák 2, Kráčalík, Machalíček, Sehradice – Vysoké Pole 1:0 Jursa.

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 4. kolo: Prusinovice – Skaštice 1:3, Měrka – Blažek, Čepica, Pšenko, Záhlinice – Kvasice 0:8 (0:5), Hora 4, Horváth 2, Židlík, Lakatoš, Mrlínek – Němčice 3:0, Vlasák 2, vlastní.

1. Kvasice 4 3 1 0 24:3 10
2. Rusava 3 2 1 0 16:6 7
3. Skaštice 4 2 1 1 14:9 7
4. Mrlínek 3 2 0 1 9:8 6
5. Němčice 4 1 1 2 10:14 4
6. Prusinovice 3 0 0 3 4:18 0
7. Záhlinice 3 0 0 3 2:21 0

SKUPINA B – 4. kolo: Těšnovice – Lubná 2:1 (0:1), Šimčík, Mikšík – Kroupa, Zdounky – Koryčany – odloženo, Roštín – Zborovice 0:3 (0:1), Zapletal 2, Solař.

1. Zdounky 3 3 0 0 18:3 9
2. Těšnovice 4 2 1 1 9:6 7
3. Lutopecny 3 1 1 1 8:8 4
4. Lubná 4 1 1 2 8:10 4
5. Zborovice 3 1 1 1 5:9 4
6. Koryčany 2 1 0 1 5:4 3
7. Roštín 3 0 0 3 1:14 0
OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A – 4. kolo: Těšnovice – Zborovice 3:1 (1:1), Brázdil, Gajarský, Rozsypálek – Medek, Mrlínek – Bařice 19:0, A. Ondroušek 5, D. Ondroušek 4, Ponížil 4, Jančík 3, Fárek, Čonka, Novák, Zdounky – Dřínov 4:0 (1:0), Kozák, Strnadel, M. Kyrcz, J. Kyrcz.

1. Zdounky 3 3 0 0 14:2 9
2. Mrlínek 4 3 0 1 27:8 6
3. Zborovice 4 2 0 2 25:9 6
4. Rajnochovice 3 2 0 1 10:3 6
5. Těšnovice 4 1 0 3 5:14 3
6. Dřínov 3 0 0 3 1:8 0
7. Bařice 3 0 0 3 0:44 0

SKUPINA B – 4. kolo: Bezměrov – Zlobice 6:0, Petr 3, Ulehla 2, Kristýnová, Žalkovice – Lutopecny 6:2 (3:1), Štěrba 2, Otáhalík, Hlobil, Vojtko, Vinkelmajer – Láska, Dvorský, Roštín – Břest 1:4 (0:3), Novák – Kouřil 3, Šálek

1. Žalkovice 4 4 0 0 39:2 12
2. Bezměrov 4 3 0 1 11:6 9
3. Lutopecny 4 2 0 2 13:8 6
4. Zlobice 4 2 0 2 8:19 6
5. Břest 4 1 0 3 6:13 3
6. Roštín 4 0 0 4 4:33 0
OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A – 4. kolo: Prusinovice – Slavkov p. H. 5:1, Kadlčíková 2, Novák, Majkrič, Čuba – Bělíček, Loukov – Žeranovice 1:4 (1:1), Pecháček – Řihák 2, Adamík, Hubík. Dohrávka 1. kola: DFK Holešov – Chvalčov 1:2, Rygál – Růžička 2.

1. Prusinovice 2 2 0 0 16:1 6
2. Chvalčov 2 1 1 0 4:3 4
3. Žeranovice 3 1 1 1 7:7 4
4. DFK Holešov 2 1 0 1 5:3 3
5. Slavkov p. H. 2 1 0 1 5:6 3
6. Loukov 3 0 0 3 2:19 0

SKUPINA B – 4. kolo: Ludslavice – Zborovice 3:1 (1:1), Daněk, Skotek, vlastní – Medek, Rymice – Břest 3:0 (1:0), Kaňa 2, Vajda, Kostelec u Hol. – Kyselovice 7:0 (2:0), Jan Šikula, Jiří Šikula, Řihák, Svěchota, Barot, Masný, Balner. Dohrávka 2. kola: Žalkovice – Kyselovice 3:2 (2:1), Otáhalík 2, Pluhařík – Máčalová, Provázek.

1. Rymice 4 4 0 0 20:0 12
2. Kostelec u Hol. 4 3 0 1 26:5 9
3. Žalkovice 3 2 0 1 4:18 6
4. Břest 3 1 0 2 7:6 3
5. Ludslavice 3 1 0 2 4:9 3
6. Zborovice 3 0 1 2 6:13 1
7. Kyselovice 4 0 1 3 5:21 1
PŘÍPRAVKA – 2. TURNAJ

Rymice – Zdounky 2:4, Kovařík, Chrastinová – Karlík, 3, Brázdil, Koryčany – Kvasice – odloženo, Rymice – Kvasice 0:3, Machda, Brázdil, Slavík, Koryčany – Zdounky – odloženo.

1. Zdounky 3 3 0 0 12:5 9
2. Kvasice 3 2 0 1 8:2 6
3. Rymice 4 1 0 3 3:12 3
4. Koryčany 2 0 0 2 3:7 0

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

6. kolo: Tupesy – Vlčnov 5:0 (5:0) Žaluda 2, Vávra, Bergauer, Blaha, Nedakonice – Mařatice 13:2 (5:1) Petek 4, Bartošík 4, Sedlařík 2, Trubačík, Šoustek, Hyrák – Žitňanský 2, Šumice – Polešovice 1:2 (0:2) Pilka – J. Hasoň, Lubojacký, Babice – Jarošov 2:2 (1:1) Koukal, Smělík – Sedláček, Staroba, Kněžpole – Ostr. Lhota 7:0 (4:0) Svizela 2, Ondica, Kamocsai, Flíbor, Horňák, Otáhal, Staré Město – Bánov 2:2 (2:0) Bičan, Dvouletý – Mahdal, D. Čaňo, Bílovice – Nivnice 0:5 (0:3) V. Velecký 2 , Máčalík, Straňák, Bartoš.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

6. kolo: Březolupy – Popovice 2:1 (1:1) Blizňák, D. Vinklárek – Cetkovský, Hradčovice – Osvětimany 3:1 (0:0) R. Mikulec 2, D. Mikulec – Náplava, Topolná – Uh. Ostroh B 0:5 (0:3) Tomčala 2, Lukáš, Sedláček, Šimčík, Hradčovice Uh. Ostroh B 6:1 (3:1) D. Mikulec 4, R. Mikulec, Macháček – Melša.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

6. kolo: Ostr. N. Ves – Újezdec 5:2 (2:1) Herák 2, Bedřich, Hél, Pšurný – Slinták, Mahdal, Vlčnov – Mařatice 0:11 (0:6) Příplata 4, Kolář 3, Širůčka, Juřena, Dudešek, Žůrek, Šumice – Jarošov 1:3 (0:2) V. Ondřej – Stojaspal, Laga, Blaha, Bánov – Ostr. Lhota 7:0 (3:0) Bobek 3, Horňák 2, Šopík, Vaculík, Medlovice – Nivnice 3:0 (0:0) Andrýsek, Tichý, Procházka.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 2. kolo: Březolupy – Polešovice 19:0 (3:0) Blizňák 5, Hubáček 4, Blaha 4, Řezníček 2, Hůlka, Palo, Bartoš, Mlček, Topolná – Nedachlebice 4:1 (2:0) Zelinka 2, R. Foltýn, Ptáček – nehlášeno, Kněžpole – Bílovice 9:0 (4:0) Flíbor 3, Kovář 2, Važan, Luběna, Otáhal, R. Večeřa. 6. kolo: Březolupy – Topolná 7:0 (6:0) Blizňák 5, Hubáček, Mlček, Kněžpole – Mistřice 16:0 (12:0) R. Večeřa 4, Kovář 3, Horký 3, Luběna 2, Flíbor 2, Otáhal, Danyluk, Bílovice – Polešovice 9:0 (2:0) Matějík 2, Žák 2, Čejka, Zlámal, Dohnal, Hanák, Bajaja, Nedachlebice – Kostelany n/M 9:0 (5:0) Kutra 3, Fojtík 3, Bieschel, Pravdík, Doležálek.

SKUPINA B – 2. kolo: Sušice – Huštěnovice 0:10 (0:3) Jurák 5, Otrusiník 3, Hlavačka, Koželuha, Velehrad – Jalubí 0:6 (0:2) Sýkora 2, Andrýsek 2Krokavec, Kolář, Babice – Kudlovice 28:0 (12:0) Samek 15, E. Horníček 4, Zelený 3, Čevela 3, K. Horníček, Kořínek, Hejda, Traplice – Jankovice 0:19 (0:9) J. Silný 12, Konečný 5, P. Silný, Remeš. 6. kolo: Sušice – Babice 0:13 (0:7) Samek 6, Horníček 2, Zelený 2, Čevela, Hejda, Tománek, Traplice – Velehrad 0:7 (0:5) Maňásek 2, Krchňavý 2, Gavenda, Balajka, Korvas, Jankovice – Huštěnovice 9:0 (4:0) J. Silný 3, Konečný 3, Gahura 2, Slávek, Kudlovice – Jalubí 0:17 (0:7) Andrýsek 4, Sýkora 3, Krokavec 3, Chrástek 2, Kolář 2, Gajdošík, Dobiáš, Jankovič.

SKUPINA C – 2. kolo: Podolí – Prakšice 0:8 (0:3) T. Jakeš 3, Žůrek 3, Pajtáš 2, Havřice – Korytná 16:0 (9:0) Klusák 4, Štětina 2, Varmuža 2, Schnurmacher 2, Hanáček, Janíček, Bania, Školnikovič, Kreisel, 1. FC Slovácko – St. Hrozenkov 4:2 (3:2) Tomšejová 3, Otrusiníková – Mačát, Pažitný,Hradčovice – Suchá Loz 2:0 (0:0) Hruboš, Sivák. 6. kolo: Podolí – 1. FC Slovácko 0:14 (0:2) A. Tomšejová 3, Bužková 3, Daňková 3, Otrusiníková 2, Dufková 2, Stojaspalová, Hradčovice – Havřice 0:1 (0:0) Klusák, Suchá Loz – Prakšice 1:1 (0:0) Haloda – Pajtáš.

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ – 6. kolo: Vlčnov – Dolní Němčí 3:4 (2:1) Machala 3 – Omelka 2, Bobčík, Mikulička, Nivnice – Ostr. N. Ves 18:0 (8:0) Bartoš 6, Trtek 5, Chovanec 3, Fojtík 3, Mahdal.

MLADŠÍ – 6. kolo: Vlčnov – Dolní Němčí 4:6 (1:4) Kroupa 4 – Ambroz 4, Horňák 2, Nivnice – Ostr. N. Ves 6:5 (2:3) Smetana 6 – Kreisl 5.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 1. kolo: Babice – Březolupy 0:11 (0:7) Řezník 3, Hubáček 2, Gajdůšek 2, Bartoš 2, Andrýsek, Gajdošík, Staré Město – Jarošov 1:0 (1:0) T. Vanda, Mistřice – Ořechov 4:9 (1:3) Sklenář 3, Tomeček – Řepa 4, Nožička 2, Hůlka 2, Svoboda.

SKUPINA B – 6. kolo: Záhorovice – Uh. Brod B 8:2 (4:1) Kolínek 4, Pavlis 2, T. Dvořák, D. Dvořák – Vaculík, Polášek, Prakšice – Havřice 4:2 (2:1) Hlavín 2, Řezníček, Buráň – Zajda, Kubiš, Hradčovice – Bánov 12:12 (1:5) Hlaváč – Josefík 9, Beníček 2, P. Vaculík.