KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Val. Meziříčí – Morkovice 5:1 Gajdůšek 2, Vančura, Capil, Türcherl – Novák, Brumov – Napajedla 3:2 Františák, Šenkeřík, Matušinec – Sedlář, Čevela, Vsetín – 1. Valašský FC 4:1 Pfeiler 2, Doležal, Čtvrtníček – nehl., Uh. Brod – Paseky Zlín 1:3 Bočáň – Jermakov, Trebicki, Doboš, Kunovice – Boršice 2:1 Šebák, Lahodný – Hanáček.
1. Brumov 18 14 3 1 95:24 45
2. Kunovice 19 13 3 3 74:21 42
3. Val. Meziříčí 19 12 4 3 54:25 40
4. Dol. Němčí 19 9 2 8 53:59 29
5. FC Vsetín 18 9 1 8 38:58 28
6. Napajedla 19 8 3 8 58:42 27
7. Paseky Zlín 19 8 1 10 52:50 25
8. Uh. Brod 19 6 4 9 33:37 22
9. Boršice 19 5 3 11 34:49 18
10. Morkovice 20 4 1 15 30:103 13
11. 1. Valašský FC 19 3 1 15 28:81 10

MLADŠÍ: Val. Meziříčí – Morkovice 0:5 Chytrý 2, Kuška, Lipold, Prachař, Brumov – Napajedla 3:0 Doležal, Naňák, Pagáč, Uh .Brod – Paseky Zlín 1:6 Indra – Slavík 2, Volf, Žůrek, Vach, Trebicki, Kunovice – Boršice 16:2 Mařák 6, Náplava 3, Kukla 3, Lysoněk 2, Obal, Uhlíř – Dvouletý, Březina J.
1. Kunovice 17 15 1 1 75:17 46
2. Brumov 16 10 2 4 40:26 32
3. Paseky Zlín 17 8 4 5 56:28 28
4. Napajedla 17 9 1 7 34:29 28
5. Uh. Brod 18 9 1 8 37:39 28
6. FC Vsetín 16 8 3 5 47:19 27
7. Val. Meziříčí 17 8 3 6 31:31 27
8. Dol. Němčí 17 4 1 12 31:56 13
9. Morkovice 18 3 2 13 30:65 11
10. Boršice 17 2 0 15 16:87 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Kelč – Hulín 2:3 Králík, Hruška – Motal, Timan, Polák, Val. Klobouky – Vizovice 5:0 Kocourek 2, Pechanec, Machů, Sáblík, Lidečko – Holešov 2:1 Filák, Fojtík – Chovanec, V. Karlovice – Bylnice 1:0 Mynarčík, Štítná n. Vl. – Francova Lhota hosté nepřijeli, Dol. Bečva – Vlachovice 0:4 Pavlůšek M., Horáček, Hovězák, Kolouch, Chropyně – Slavičín 5:2 Látal 3, Macháček, Šrek J. – nehl.
1. Vlachovice 25 20 2 3 83:21 62
2. Hulín 25 17 5 3 68:22 56
3. Kelč 25 16 2 7 81:37 50
4. SK Vizovice 25 15 4 6 66:36 49
5. Chropyně 25 15 2 8 78:43 47
6. Val. Klobouky 25 14 4 7 57:29 46
7. Štítná n. Vl. 24 10 3 11 60:50 33
8. Slavičín 25 8 9 8 46:51 33
9. Franc.Lhota 24 8 4 12 44:67 28
10. Dol. Bečva 25 7 4 14 41:66 25
11. Vel. Karlovice 25 7 2 16 44:87 23
12. Holešov 25 4 8 13 29:51 20
13. Lidečko 25 5 2 18 37:97 17
14. Bylnice 25 2 1 22 25:102 7

SKUPINA B: Malenovice – Nedakonice 3:1 Bartoň D. 2, Torma – Bartošík, Uh. Ostroh – J. Otrokovice 0:2 Žák,Brázdil, Louky – O. N. Ves 1:6 Greguš – Petratur 3, Zálešák 3, Havřice – Újezdec 7:1 Maršálek 3, Rachůnek 2, Hanáček, Klusák – Vacula, Nedachlebice – Zdounky 1:1 Duda – Majta, Bojkovice – Strání 2:1 Gago 2 – Grebík.
1. Malenovice 23 17 5 1 114:28 56
2. J. Otrokovice 23 17 2 4 95:32 53
3. Bojkovice 24 15 2 7 79:37 47
4. Luhačovice 23 13 2 8 87:57 41
5. Nedakonice 23 11 6 6 69:49 39
6. Strání 23 10 3 10 56:55 33
7. O. N. Ves 23 9 6 8 53:58 33
8. Nedachlebice 23 9 4 10 53:61 31
9. Zdounky 23 8 6 9 50:59 30
10. Újezdec 23 5 5 13 43:96 20
11. Havřice 23 5 4 14 40:60 19
12. Louky 23 2 5 16 22:93 11
13. Uh. Ostroh 23 2 4 17 23:99 10

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Chropyně – Kroměříž B nehl, Vsetín – Slušovice 2:1 Doležal 2 – Dopita, Paseky Zlín – Nedašov 0:18 nehl., Uh. Brod – Kunovice 0:4 Vlk 3, Hlavatý, 1. Valašský FC – V. Karlovice, J. Otrokovice – Bystřice p. H. 4:2 Hanáček 3, Kašík – Hradil, Zábranský, V. Otrokovice – Brumov 2:3 Křivánek, Střižík – Němčák 3.
1. 1. Valašský FC 24 18 2 4 152:14 56
2. Slušovice 25 16 6 3 79:18 54
3. J. Otrokovice 25 17 2 6 120:20 53
4. V. Otrokovice 26 16 3 7 75:27 51
5. Kroměříž B 25 16 1 8 83:31 49
6. Brumov 25 14 4 7 92:42 46
7. Kunovice 25 13 7 5 75:31 46
8. FC Vsetín 25 10 6 9 61:29 36
9. Nedašov 25 9 3 13 67:72 30
10. Uh. Brod 25 7 7 11 64:52 28
11. Bystřice p. H. 25 7 0 18 40:104 21
12. Vel. Karlovice 24 5 3 16 45:55 18
13. Chropyně 24 4 0 20 37:165 12
14. Paseky Zlín 25 0 0 25 3:333 0

MLADŠÍ: Chropyně – Kroměříž B nehl., Vsetín – Slušovice 4:1 Kamas 2, Dobeš 2 – nehl., Paseky Zlín – Nedašov 1:3 Páníček – Fojtík, Novák 2, Uh. Brod – Kunovice 3:2 Liška 2, Sedláček – Michelfeit, Schrombaum, 1. Valašský FC – V. Karlovice nehl, J. Otrokovice – Bystřice p. H. 6:0 Tomaštík 2, Zahradník F., Bršlica, Jakubowicz, Šnajdar, V. Otrokovice – Brumov 2:12 Hrnčiřík, Januška – Soška 3, Masař 3, Vlček 3, Martinka, Kubiš, Solař.
1. 1. Valašský FC 24 20 1 3 168:50 61
2. Brumov 25 19 2 4 169:48 59
3. FC Vsetín 25 18 3 4 140:60 57
4. Slušovice 25 17 3 5 82:41 54
5. Kunovice 25 12 4 9 89:60 40
6. Uh. Brod 25 13 1 11 70:67 40
7. Kroměříž B 25 10 7 8 85:64 37
8. J. Otrokovice 25 11 2 12 84:65 35
9. V. Otrokovice 26 10 3 13 82:78 33
10. Vel. Karlovice 24 10 0 14 76:92 30
11. Chropyně 24 9 1 14 72:155 28
12. Nedašov 25 4 2 19 35:104 14
13. Paseky Zlín 25 4 1 20 39:151 13
14. Bystřice p. H. 25 2 0 23 19:175 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Slavičín – Val. Klobouky 0:5 Machalíček 2, Pecl, Chovanec, Vlček, Ratiboř – Fryšták 3:4 Ostřanský 2, Mikula – Hřebačka 2, Staněk, Doležel, Vlachovice – Holešov 2:5 Rak, Jemelka – Kováč 3, Zajac, Beránek, Hutisko – Štítná n. Vl. 5:0 Achcenit 4, Krhůtek, Hulín – Poličná 0:1 Klvaňa, Val. Meziříčí B – Hor.Bečva 2:2 Pokuta, Poláček – Fojtášek, Ondruch.
1. Poličná 24 21 2 1 123:9 65
2. Ratiboř 23 17 2 4 95:22 53
3. Val. Klobouky 23 13 1 9 50:48 40
4. Holešov 23 12 2 9 56:45 38
5. Fryšták 23 11 3 9 67:55 36
6. Hulín 23 11 1 11 44:35 34
7. Val. Meziříčí B 23 10 3 10 54:48 33
8. Hutisko 23 10 2 11 39:38 32
9. Slavičín 23 9 4 10 34:51 31
10. Hor. Bečva 23 6 4 13 32:72 22
11. Juřinka 23 6 0 17 51:115 18
12. Vlachovice 23 4 5 14 16:69 17
13. Štítná n. Vl. 23 4 3 16 10:64 15

SKUPINA B: Strání – Hluk 0:9 Štipčák 4, Kuchař 2, Nguntual, Soviš, Pištěk, Koryčany – Bojkovice 3:4 Hanák 3 – D.Prachař 3, Gago, Uh. Ostroh – Kvasice 3:1 Hrachovský 2, Vyskočil P. – Lilák, Louky – Napajedla, 1. FC Slovácko – St. Město 1:6 Tomšejová – Blaha 3, Jurák, Grebeň, Zelený, Dol. Němčí – Morkovice 1:4 Daněk – Handl, Hrnčíř, Novák, Vašíček, Nedakonice – Boršice 6:4 Dobeš 3, Mikula 3 – kapitán 4. Předehrávky: Morkovice – 1. FC Slovácko 2:3 Handl, Pajgr – Krystýnová 2, Tomšejová, Bojkovice – Strání 3:0 Gago 2, Prachař.
1. Hluk 25 25 0 0 151:20 75
2. Louky 24 19 2 3 108:38 59
3. Bojkovice 26 15 6 5 124:50 51
4. Kvasice 25 13 4 8 77:43 43
5. Morkovice 25 14 1 10 86:84 43
6. Strání 26 12 4 10 60:57 40
7. St. Město 25 10 6 9 53:60 36
8. Nedakonice 25 10 2 13 77:86 32
9. Koryčany 25 10 1 14 72:81 31
10. 1. FC Slovácko C 26 9 3 14 85:84 30
11. Dol. Němčí 25 7 2 16 47:88 23
12. Uh. Ostroh 25 5 4 16 28:71 19
13. Boršice 25 3 3 19 38:123 12
14. Napajedla 23 4 0 19 36:157 12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Slavičín – Val. Klobouky 3:2 Šecák 2, Kovář – Dubčák 2, Ratiboř – Fryšták 12:3 Jakubík 4, Škrabánek 3, Machal, Machala, Daněk, Černík – Maček, Staněk, Okonkwo, Vlachovice – Holešov 1:6 Krahula – Kotas 4, Karol 2, Hutisko – Štítná n. Vl. 4:1 Románek 2, Kopecký 2, Hulín – Poličná 3:1 Mimránek 2, Rozsályi – Hrabovský E., Val. Meziříčí B – Hor.Bečva 7:1 Pop 2, Vrána 2, Lukáš, Gajdůšek, Furmánek – Křenek.
1. Holešov 23 22 0 1 162:21 66
2. Poličná 24 19 1 4 131:36 58
3. Ratiboř 23 17 0 6 118:54 51
4. Val. Meziříčí B 23 14 2 7 93:59 44
5. Slavičín 23 13 1 9 60:49 40
6. Hulín 23 10 5 8 85:79 35
7. Juřinka 23 10 2 11 36:42 32
8. Vlachovice 23 9 3 11 41:55 30
9. Fryšták 23 9 0 14 69:119 27
10. Hutisko 23 7 2 14 41:77 23
11. Hor. Bečva 23 5 2 16 40:94 17
12. Štítná n. Vl. 23 4 2 17 29:111 14
13. Val. Klobouky 23 1 0 22 25:134 3

SKUPINA B: Strání – Hluk 1:8 Čaňo V. – Kuřina 2, Nguntual 2, Kužela, Vozár, Polách, Prudík, Koryčany – Bojkovice 2:7 Barták, Elzner – Lekeš 2, Krpálek 2, Martinec, Slavíček, Valášek, Uh. Ostroh – Kvasice 5:1 Zalubil, Pírek, Hrachovský, Veselý 2 – Postava, Louky – Napajedla nehl., 1. FC Slovácko – St.Město 0:4 Šabata 3, Slováček, Dol. Němčí – Morkovice 7:0 Juřenčák 3, Tilchert, Plesl, Zimčík, Stojaspal, Nedakonice – Boršice 11:1 Stašek 3, Bánovský 2, Juřena, Dvouletý, Horňák, Zakovský, M. Andrýsek, L.Bánovský – Bartošík. Předehrávky: Morkovice – 1. FC Slovácko 1:13 Petrů – Vojtková 3, Barnetová 3, Janíková 2, Čagánková 2, Ševčíková, Fabiánková, Langrová, Bojkovice – Strání 4:4 Krpálek 2, Gabrhel, Lekeš – Bruštík 3, Hanák.
1. Hluk 25 22 0 3 141:25 66
2. Bojkovice 26 18 3 5 121:55 57
3. Louky 24 16 3 5 107:33 51
4. 1. FC Slovácko C 26 16 3 7 96:45 51
5. St. Město 25 13 4 8 84:51 43
6. Nedakonice 25 13 3 9 83:70 42
7. Napajedla 23 13 0 10 88:78 39
8. Strání 26 11 6 9 75:66 39
9. Koryčany 25 11 2 12 78:84 35
10. Dol. Němčí 25 7 5 13 51:65 26
11. Morkovice 25 8 1 16 87:121 25
12. Kvasice 25 7 0 18 59:107 21
13. Uh. Ostroh 25 3 2 20 40:112 11
14. Boršice 25 1 0 24 34:232 3