I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ – 7. kolo:

Zlín-Teplice 2:1 (2:0), Kurtin, Hájek – nehl.,

Ml. Boleslav-Bohemians 1905 3:0 (2:0),

Olomouc-Hradec Král. 7:1 (3:1), Vašíček 2, Nešický, Hála, Vavřík, Rolinc, vlastní – Faltus (penalta),

Ostrava-Jihlava 1:1 (0:0), Juřena – Černý,

Slavia-Slovácko 4: 2 (0:0),

Č. Budějovice-Brno 2:0 (2:0),

Plzeň-Příbram 2:0 (2:0),

Most-Sparta 1:4 (0:3).


1. Olomouc 7 5 1 1 28:12 16
2. Sparta 7 5 0 2 25:6 15
3. Jihlava 7 4 2 1 16:8 14
4. Ostrava 7 3 4 0 13:9 13
5. Plzeň 6 4 1 1 12:9 13
6. Ml. Boleslav 7 3 2 2 12:9 11
7. Zlín 7 3 2 2 12:12 11
8. Č. Budějovice 7 3 1 3 12:8 10
9. Slovácko 7 3 1 3 12:11 10
10. Slavia 7 2 2 3 16:18 8
11. Hr. Králové 7 2 2 3 7:15 8
12. Teplice 6 1 3 2 5:6 6
13. Brno 7 1 3 3 5:13 6
14. Most 7 1 2 4 7:14 5
15. Bohemians 1905 7 0 3 4 4:15 3
16. Příbram 7 0 1 6 6:27 1

Kanonýři: 8 – Jurdík, 5 – Skalák (oba Sparta), Pázler (Slavia), Vašíček (Olomouc).

MLADŠÍ – 7. kolo: Zlín-Teplice 1:2 (0:0), Bartolomeu – nehl., Ml. Boleslav-Bohemians 1905 3:1 (3:0), Olomouc-Hradec Král. 4:2 (3:1), Ostrava-Jihlava 0:0, Slavia-Slovácko 0:0, Č. Budějovice-Brno 1:1 (0:1), Plzeň-Příbram 3:1 (2:1), Most-Sparta 0:3.

1. Ml. Boleslav 7 6 0 1 15:5 18
2. Olomouc 7 5 1 1 25:11 16
3. Jihlava 7 5 1 1 15:6 16
4. Slavia 7 4 2 1 19:8 14
5. Ostrava 7 4 2 1 12:5 14
6. Bohemians 1905 7 4 1 2 17:11 13
7. Č. Budějovice 7 2 4 1 8:10 10
8. Plzeň 6 2 3 1 12:10 9
9. Hradec Král. 7 2 1 4 13:15 7
10. Sparta 7 2 1 4 11:17 7
11. Teplice 6 2 0 4 7:10 6
12. Zlín 7 2 0 5 11:20 6
13. Slovácko 7 1 2 4 8:15 5
14. Most 7 1 2 4 5:16 5
15. Brno 7 1 1 5 9:18 4
16. Příbram 7 1 1 5 7:17 4

Kanonýři: 7 – Ševčík (Olomouc), 5 – Lukeš (Plzeň), 4 – Císař, Štancl (oba Jihlava), Kopečný (Zlín), Zahradníček (Olomouc), Hubálek (Slavia), Krátký (Hr. Králové), Maxa (Bohemians).

MSL DOROSTU

STARŠÍ – 7. kolo: Líšeň-Šardice 2:1 (1:0), Čoupek, Milotínský – Michna, ČK: Krejčiřík (H), Znojmo-Frýdek 3:0 (1:0), Kula 2, Lapeš, FC Brno B-Opava 1:4 (1:2), Stehlík – Pav. Jeřábek 2, Škrobánek, Furik, Slovácko B-Jihlava B 0:0, Ostrava B-Vítkovice 3:2 (2:1), Třinec-Olomouc B 1:0 (0:0), Vlachovič, Hlučín-Sparta Brno 0:1, Kroměříž-Zlín B 0:1 (0:1), Holý.

1. Ostrava B 8 6 1 1 21:7 19
2. Opava 8 5 1 2 21:7 16
3. Třinec 8 5 1 2 12:10 16
4. Vítkovice 8 4 3 1 18:10 15
5. Olomouc B 8 3 3 2 12:8 12
6. FC Brno B 8 3 3 2 16:13 12
7. Zlín B 8 3 3 2 13:11 12
8. Slovácko B 8 2 5 1 11:8 11
8. Jihlava B 8 3 2 3 11:8 11
10. Sparta Brno 8 2 5 1 10:9 11
11. Hlučín 8 3 2 3 16:15 11
12. Znojmo 8 2 2 4 9:16 8
13. Frýdek 8 1 3 4 8:15 6
14. Líšeň 8 1 3 4 5:19 6
15. Kroměříž 8 1 1 6 8:18 4
16. RSM Hodonín 8 0 2 6 5:22 2

Kanonýři: 5 – Wedlich (Opava), 4 – Lidmila (Brno B), Padých, Vaclík (Vítkovice), Surýnek (Sparta Brno).

MLADŠÍ – 7. kolo: Líšeň-Šardice 0:3 (0:1), Kmínek, Bartoněk, Koryčák, Znojmo-Frýdek 0:2 (0:1), Chlebek, Blažek, FC Brno B-Opava 1:1 (1:1), Neumann – Pech, Slovácko B-Jihlava B 3:0, Ostrava B-Vítkovice 1:0 (1:0), Třinec-Olomouc B 0:14 (0:4), Richter 4, Kabourek a Langer po 2, Vrána, Pekař, Hodis, Machálek, Hýbl, Ševčík, Hlučín-Sparta Brno 1:0, Kroměříž-Zlín B 3:5 (1:1), Vávra, Šnajdr, Novotný – Elšík 2, Manďák, Dorotík, Svoboda.

1. Opava 8 5 2 1 24:7 17
2. Sparta Brno 8 5 2 1 19:4 17
3. FC Brno B 8 5 2 1 21:10 17
4. Ostrava B 8 4 4 0 15:4 16
5. Hlučín 8 5 1 2 12:15 16
6. Vítkovice 8 5 0 3 20:7 15
7. Olomouc B 8 4 2 2 27:9 14
8. Jihlava B 8 4 2 2 13:10 14
9. Zlín B 8 3 2 3 12:10 11
10. Slovácko B 8 3 1 4 8:11 10
11. Frýdek 8 3 1 4 8:14 10
12. RSM Hodonín 8 3 1 4 8:16 10
13. Kroměříž 8 2 1 5 14:18 7
14. Třinec 8 0 3 5 2:28 3
15. Znojmo 8 0 2 6 2:18 2
16. Líšeň 8 0 0 8 5:29 0

Kanonýři: 6 – Holub (Olomouc B), 5 – Mikšík (Brno B), NguyenŹ

(Sparta Brno), 4 – Fiala, Staníček (oba Opava), Morava (Jihlava),Ź

Vávra (Kroměříž).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ – 7. kolo: Bohunice-Vel. Meziříčí 2:1 (1:1), Hanák, Bitto – vlastní, Vyškov-Kroměříž 2:0 (1:0), Matoušek, Chudý, B Vrchovina-Břeclav 2:1 (1:0), Polnický, Šandera – J. Hromek, Otrokovice-Prostějov 2:0 (1:0), Veselí-Pelhřimov 1: 1 (1:0), Sládeček – Vavroušek (penalta), Havl. Brod-Třebíč 1:2 (0:0), Báča – Florián, Novotný, Uh. Brod-Bystrc 2:0 (1:0), Pokorný, Švajda.

1. Třebíč 6 6 0 0 26:5 18
2. Bohunice 6 4 0 2 10:5 12
3. Havl. Brod 6 4 0 2 9:7 12
4. Pelhřimov 6 3 1 2 16:7 10
5. Veselí 6 3 1 2 9:9 10
6. Kroměříž B 6 3 0 3 9:8 9
7. Vel. Meziříčí 6 3 0 3 12:13 9
8. Bystrc 6 2 1 3 8:10 7
9. Uh. Brod 6 2 1 3 7:9 7
9. Prostějov 6 2 1 3 7:9 7
11. Břeclav 6 2 0 4 13:14 6
12. Vyškov 6 2 0 4 6:9 6
13. Vrchovina 6 1 2 3 10:19 5
14. Otrokovice 6 1 1 4 4:22 4

Kanonýři: 7 – Florián, 5 – Novotný, Venhoda (všichni Třebíč), Polnický (Vrchovina), 4 – Míček (Veselí), Vavroušek (Pelhřimov).

MLADŠÍ – 7. kolo: Bohunice-Vel. Meziříčí 1:1 (1:0), Ovčačík – Prchal, Vyškov-Kroměříž B 0:2 (0:1), Jarmer, Janečka, Vrchovina-Břeclav1:2 (1:1), Sodomka – Kadrnka 2, Otrokovice-Prostějov 0:2, Veselí-Pelhřimov 0:4 (0:1), Hák 2, Bartoň, Ryšavý, Havl. Brod-Třebíč 1:3 (1:0), Berky – Válek, Malý, Benda, Uh. Brod-Bystrc 0:0.

1. Třebíč 6 5 1 0 19:6 16
2. Prostějov 6 4 0 2 20:9 12
3. Uh. Brod 6 3 2 1 9:5 11
4. Bystrc 6 3 2 1 10:9 11
5. Kroměříž B 6 3 1 2 11:12 10
6. Pelhřimov 6 2 3 1 13:8 9
7. Vyškov 6 2 3 1 9:6 9
8. Vel. Meziříčí 6 2 2 2 10:10 8
9. Břeclav 6 2 2 2 14:15 8
10. Bohunice 6 2 2 2 10:12 8
11. Havl. Brod 6 2 1 3 10:10 7
12. Otrokovice 6 1 1 4 5:10 4
13. Veselí 6 0 1 5 5:17 1
14. Vrchovina 6 0 1 5 7:23 1

Kanonýři: 8 – Kadlec (Prostějov), Konečný (Břeclav), 4 – Richter (Třebíč).

SKUPINA E

STARŠÍ – 7. kolo: Šumperk-Fulnek 4:1 (1:0), Šimák 2, Němeček M., Krušínský – Turček, Hranice-Frýdek B 2:0 (0:0), Horák, Jemelík, Zábřeh-Opava B 0:2 (0:0), Galvas, Hadaščok, Uničov-Vítkovice B 3:3 (3:1), Šimeček, Přikryl, Brada – Hrbáček, Babušík, Fajčák, Bystřice p.H.-Havířov 5:1 (1:0), Švehlík 2, Vlašík, Kundera, vlastní – Pištěk, HFK Olomouc-Vsetín 3:2 (2:1), Grézl, Krumpolc, Jíša – Majnuš, Juřica, Přerov-Karviná 3:3 (1:3), Zatloukal, Pospíšil, Navrátil – Škuta z pen., Večeřa, Jaworski.

1. Opava B 6 6 0 0 19:2 18
2. Karviná 6 5 1 0 25:5 16
3. Vítkovice B 6 3 2 1 13:10 11
4. HFK Olomouc 6 3 1 2 13:12 10
5. Bystřice p. H. 6 3 1 2 8:11 10
6. Havířov 6 3 1 2 7:12 10
7. Vsetín 6 2 3 1 11:9 9
8. Uničov 6 2 2 2 11:11 8
9. Frýdek B 6 2 0 4 8:13 6
10. Přerov 6 1 2 3 13:14 5
11. Zábřeh 6 1 2 3 8:14 5
12. Šumperk 6 1 1 4 8:9 4
13. Fulnek 6 1 0 5 12:19 3
14. Hranice 6 1 0 5 6:21 3

Kanonýři: 6 – Hadaščok (Opava B), Teplý (Fr. Místek B), 5Ź

* Poštulka, 4 – Jaworski (oba Karviná), Machač (Přerov).

MLADŠÍ – 7. kolo: Šumperk-Fulnek 3:2 (0:1), Kováč 2, Valenta – Cihlár, Minařík, Hranice-Frýdek B 0:2 (0:1), Boráň, Krahula, Zábřeh-Opava B 1:2 (0:0), Šín – Bořucký, Hartmann, Uničov-Vítkovice B 4:1 (2:0), Vlček, Novák, Pospíšil, Krajc – Fulnek, Bystřice p.H.-Havířov 0:4 (0:0), Pawlica, Směták, Zubko, Vachtarčík, HFK Olomouc-Vsetín 2:0 (1:0), Malinek, Hornich, Přerov-Karviná 0:5 (0:3), Segec 2, Gorniok 2, Mariniok.

1. Karviná 6 6 0 0 26:1 18
2. Opava B 6 5 0 1 23:7 15
3. Vítkovice B 6 4 1 1 18:7 13
4. Uničov 6 3 1 2 16:9 10
5. Havířov 6 3 1 2 15:10 10
6. Šumperk 6 3 1 2 10:8 10
7. Přerov 6 3 1 2 14:12 10
8. HFK Olomouc 6 3 0 3 12:11 9
9. Frýdek B 6 2 3 1 9:9 9
10. Fulnek 6 2 1 3 14:18 7
11. Zábřeh 6 1 1 4 8:20 4
12. Bystřice p. H. 6 1 0 5 8:22 3
13. Hranice 6 1 0 5 5:28 3
14. Vsetín 6 0 0 6 4:20 0

Kanonýři: 7 – Bandy (Havířov), 6 – Marek (Karviná), Jurečka, 5 – Uvíra (oba Opava B), Baran, 4 – Zaoral (oba Přerov).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ – 7. kolo: Karviná-HFK Olomouc 2:0 (0:0), Znojmo-Vítkovice 4:2 (2:0), Hájek 3, Pospíchal – Polarčík, Šimák, ČK: Lukaštík (V), FC Brno-Hlučín 9:0 (8:0), Kamenný, Žák po 2, Sodomka, Prinz, Pazourek, Šembera, Fojtík, Ostrava-Slovácko 3:1 (0:1), Jihlava-Sigma Olomouc 1:2 (1:1), Maruš – Ševčík, Chorý, Zlín-Vyškov 2:0 (0:0), Džuba, Višněvský, Opava-Frýdek 4:1 (2:0).
1. Brno 6 5 1 0 24:3 16
2. Sigma Olomouc 6 4 2 0 18:4 14
3. Ostrava 6 4 1 1 18:7 13
4. Slovácko 6 4 0 2 16:7 12
5. Karviná 6 3 2 1 7:5 11
6. Zlín 6 3 1 2 13:9 10
7. Frýdek 6 3 0 3 14:15 9
8. Jihlava 6 2 2 2 9:7 8
9. Hlučín 6 2 0 4 12:25 6
10. Opava 6 1 2 3 6:8 5
11. HFK Olomouc 6 1 2 3 6:12 5
12. Znojmo 6 1 1 4 7:24 4
13. Vyškov 6 0 3 3 3:15 3
14. Vítkovice 6 0 1 5 7:19 1

Kanonýři: 6 – Neumann (Fr. Místek), 4 – Hanák (Slovácko), Šembera (FC Brno), Špavelko (Ostrava).

MLADŠÍ – 7. kolo: Karviná-HFK Olomouc 1:0 (1:0), Znojmo-Vítkovice 1:5 (1:1), Macan – Bialek 2, Sáblík, Čech, Gaži, FC Brno-Hlučín 6:0 (2:0), Krejčí 2, Žáček, Marek Winter, Hložek, Jakeš, Ostrava-Slovácko 2:5 (1:2), Jihlava-Sigma Olomouc 2:2 (2:0), Bajer 2 – Látal, Doubrava, Zlín-Vyškov 1:0 (0:0), Votava, Opava-Frýdek 2:1 (0:1).
1. Hlučín 6 5 0 1 22:7 15
2. Opava 6 5 0 1 12:6 15
3. Sigma Olomouc 6 4 1 1 21:7 13
4. Zlín 6 4 1 1 9:1 13
5. Ostrava 6 4 1 1 14:7 13
6. Slovácko 6 4 0 2 25:8 12
7. Brno 6 4 0 2 24:12 12
8. Vítkovice 6 3 0 3 14:12 9
9. Vyškov 6 3 0 3 10:12 9
10. Frýdek 6 2 0 4 9:13 6
11. Karviná 6 1 0 5 1:23 3
12. Jihlava 6 0 2 4 6:11 2
13. HFK Olomouc 6 0 1 5 4:17 1
14. Znojmo 6 0 0 6 2:37 0

Kanonýři: 11 – Jakeš (FC Brno), 6 – Holešínský (Ostrava), 5 – Martiš (Slovácko), 4 – Adamovský (Opava), Skokan (Fr. Místek), Vasiljev (Olomouc).

MSŽD

STARŠÍ – 7. kolo: Sparta Brno-Vel. Meziříčí 1:0 (0:0), Musil, Třebíč-Kroměříž 2:5 (0:4), Kovář, Staněk – Galetka 2, Ztratil 2, Ferko, Pelhřimov-Havl. Brod nehlášeno, Slovácko B-Prostějov 4:0 (2:0), Galuška 2, Silnica, Kryl, Jihlava B-Šardice hosté nepřijeli pro poruchu autobusu, Břeclav-FC Brno B odloženo na 24. 9., Mikulov-Bohunice 0:0.
1. Slovácko B 7 6 0 1 27:8 18
2. Kroměříž 6 5 0 1 22:4 15
3. Hodonín 6 4 1 1 12:5 13
4. Břeclav 6 4 0 2 11:9 12
5. Sparta Brno 6 3 1 2 10:4 10
6. FC Brno B 6 3 1 2 18:15 10
7. Třebíč 7 2 3 2 12:16 9
8. Prostějov 7 3 0 4 9:16 9
9. Jihlava B 6 3 0 3 9:24 9
10. Bohunice 7 2 2 3 8:9 8
11. Havl. Brod 6 2 1 3 9:8 7
12. Vel. Meziříčí 7 2 0 5 7:17 6
13. Mikulov 7 0 2 5 1:10 2
14. Pelhřimov 6 0 1 5 4:14 1

Kanonýři: 7 – Junis (Brno B), 6 – Galuška (Slovácko B), Horák, 5 – Havlík (oba Kroměříž), Čech (Šardice), Fára (Prostějov), Sadílek, 4 – Machalík (oba Slovácko B), Ferko (Kroměříž), Komínek (Vel. Meziříčí), Soukop (Bohunice), Vopršal (Havl. Brod), Zmrzlík (Šardice).

MLADŠÍ – 7. kolo: Sparta Brno-Vel. Meziříčí 1:0 (1:0), Víteček, Třebíč-Kroměříž 0:4 (0:2), Oulehla 3, Bejdák, Pelhřimov-Havl. Brod 1:1 (1:0), Zamrzla – Bača, Slovácko B-Prostějov 0:2 (0:2), Barnet, Abrahám, Jihlava B-Šardice hosté nepřijeli pro poruchu autobusu, Břeclav-FC Brno B odloženo na 24. 9., Mikulov-Bohunice 1:1 (0:1), Ondrák – Buček.
1. Havl. Brod 7 5 1 1 12:4 16
2. Kroměříž 6 4 1 1 20:7 13
3. Slovácko B 6 4 1 1 15:5 13
4. Bohunice 7 4 1 2 17:10 13
5. Hodonín 6 3 2 1 14:7 11
6. Prostějov 7 3 2 2 10:7 11
7. Sparta Brno 5 3 1 1 6:2 10
8. Jihlava B 6 3 0 3 16:8 9
9. Pelhřimov 7 2 2 3 10:12 8
10. FC Brno B 4 2 1 1 9:9 7
11. Břeclav 6 2 0 4 11:14 6
12. Vel. Meziříčí 7 1 1 5 9:15 4
13. Mikulov 7 0 2 5 4:26 2
14. Třebíč 7 0 1 6 3:30 1

Kanonýři: 7 – Dočekal (Šardice B), 6 – Blaško (Jihlava B), Oulehla (Kroměříž), 4 – Hudec (Brno B), Kostka (Pelhřimov), Raštica (Slovácko B), Tichý Břeclav).

SKUPINA E

STARŠÍ – 7. kolo: Přerov-Ostrava B 0:4 (0:3), Szotkowski, Elšic, Sadílek, Plesník, Zábřeh-Uničov 0:5 (0:3), Jaroš, Jemelka, Kipriadis, Vybíhal, Hofírek, Havířov-Opava B 1:0, Omasta, Valašský FC-Třinec 1:3, Bílovec-Sig. Olomouc B 1:3, Zlín B-Hranice 0:7 (0:3), Marek 3, Frydrych, Holoubek, Žingor, Sbruž, Vítkovice B-Šumperk 2:0.
1. Hranice 7 7 0 0 27:1 21
2. Ostrava B 7 6 0 1 23:4 18
3. Sig. Olomouc B 7 5 2 0 26:7 17
4. Bílovec 7 4 0 3 16:11 12
5. Třinec 7 4 0 3 12:11 12
6. Havířov 7 3 2 2 9:12 11
7. Zlín B 7 3 2 2 15:19 11
8. Uničov 7 3 0 4 12:10 9
9. Šumperk 7 2 2 3 8:13 8
10. Opava B 7 2 1 4 4:7 7
11. Vítkovice B 7 2 1 4 7:13 7
12. Zábřeh 7 2 1 4 3:21 7
13. Přerov 7 0 1 6 2:15 1
14. 1. Valašský FC 7 0 0 7 6:26 0

Kanonýři: 12 – Danis (Olomouc B), 8 – Szotkowski (Ostrava B), 6 – Marek, 5 – Kuchař (oba Hranice), Panák, 4 – Ambrož (oba Bílovec).

MLADŠÍ – 7. kolo: Přerov-Ostrava B 0:6 (0:3), Lehnert 2, Kebísek, Granečný, Kopečný, Matějček, Zábřeh-Uničov 0:3 (0:1), Smekal 2, Jančík, Havířov-Opava B 1:0, Heczko, Valašský FC-Třinec 4:2, Bílovec-Sig. Olomouc B 1:2, Zlín B-Hranice 3:0 (1:0), Gettler 2, Pavlíček, Vítkovice B-Šumperk 1:5.
1. Ostrava B 7 7 0 0 31:4 21
2. Šumperk 7 6 0 1 29:5 18
3. Sig. Olomouc B 7 5 1 1 34:6 16
4. Třinec 7 4 0 3 17:11 12
5. Hranice 7 4 0 3 14:9 12
6. Uničov 7 4 0 3 12:8 12
7. Bílovec 7 4 0 3 17:13 12
8. Havířov 7 3 0 4 8:11 9
9. Zlín B 7 3 0 4 7:13 9
10. 1. Valašský FC 7 3 0 4 16:35 9
11. Opava B 7 2 0 5 10:20 6
12. Vítkovice B 7 2 0 5 8:21 6
13. Přerov 7 1 1 5 7:23 4
14. Zábřeh 7 0 0 7 0:31 0

Kanonýři: 8 – Lehnert (Ostrava), Smrž (Šumperk), 6 – Polách, Takáč, 5 – Zapletal (všichni Olomouc B), Sašinka (Ostrava B), Strnad (Šumperk), 4 – Lasota, Mieszek (oba Třinec), Tomášek (Bílovec).

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Paseky Zlín – Morkovice 2:3 Peňas, Šiška – Pajgr M. 2, Štolfa, Chropyně – Slušovice 5:1 Zapletal 2, Látal, Zezula, Macháček – Žůrek, Val.Meziříčí – Boršice 5:0 Horák 2, Mizera, Kundrát M., Hlavica, Kelč – Kunovice 3:2 Minář 3 – nehlášeno, Brumov – 1.Valašský FC 2:1 Polách, Vaněk M. – Pařenica, Napajedla – Dol. Němčí 3:6 Košař, Trvaj, Dohnal – Daněk 2, Fibichr, Srnec, Škařupa 2.
1. Brumov 5 5 0 0 19:4 15
2. 1.Valašský FC 5 4 0 1 10:4 12
3. Chropyně 5 4 0 1 19:6 12
4. Val.Meziříčí 5 4 0 1 17:5 12
5. Slušovice 5 4 0 1 15:7 12
6. Morkovice 5 3 0 2 11:13 9
7. Dol.Němčí 5 2 0 3 9:11 6
8. Kelč 5 2 0 3 11:12 6
9. Kunovice 5 1 0 4 8:12 3
10. Paseky Zlín 5 1 0 4 3:9 3
11. Boršice 5 0 0 5 5:22 0
12. Napajedla 5 0 0 5 3:25 0

MLADŠÍ: Paseky Zlín – Morkovice 5:3 Jermakov 2, Doboš, Vlček, Šustr, – Oplt, Medřický, Grošek, Chropyně – Slušovice 1:1 Zvardoň – Minařík, Val.Meziříčí – Boršice 1:3 Valach – Náplava 2, Majíček, Kelč – Kunovice 0:9 nehlášeno, Brumov – 1.Valašský FC 5:2 Šenkeřík 2, Filo, Kolouch, Strnad – Černý, Klimpar, Napajedla – Dol. Němčí 4:0 Bořuta 2, Havránek, Koutník.
1. Brumov 5 5 0 0 19:3 15
2. Slušovice 5 4 1 0 18:3 13
3. Kunovice 5 4 0 1 19:6 12
4. Napajedla 5 3 0 2 19:7 9
5. Boršice 5 3 0 2 17:17 9
6. Dol.Němčí 5 3 0 2 9:10 9
7. Paseky Zlín 5 2 1 2 16:15 7
8. 1.Valašský FC 5 2 1 2 10:11 7
9. Val.Meziříčí 5 2 0 3 6:10 6
10. Chropyně 5 0 1 4 6:14 1
11. Morkovice 5 0 0 5 8:20 0
12. Kelč 5 0 0 5 2:33 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Mladcová 1:5 Pavlůsek – Chvíla 3, Manďák 2, Bylnice – SK Vizovice 2:5 Sucháček, Lysák J.- Gerža, Lysáček, Hlava. Rybáček, Radoň, Dol. Bečva – Val. Klobouky 6:3 Martyčák 3,Jurečka,Štu­rala,Stavinoha-Sáblík 2, Ďulík, Vel. Karlovice – Štítná n. Vl. 1:2 Vašut – Hnaníček, Babulík, Hulín – Podlesí 11:2 Horák 4, Němec 3, Timan 2, Strnad, vlastní – Libosvár, Blažek, Fr. Lhota – Holešov 2:0 Gajčar M. 2, Slavičín – Chvalčov 3:4 Pekárek 2, Obadálek – Liška 3, Něstreljajev.
1. SK Vizovice 7 5 2 0 24:9 17
2. Štítná n. Vl. 7 5 1 1 23:12 16
3. Vel.Karlovice 7 5 1 1 20:11 16
4. Dol. Bečva 7 5 0 2 19:15 15
5. Vlachovice 7 4 1 2 17:12 13
6. Franc.Lhota 7 4 0 3 14:9 12
7. Hulín 6 4 0 2 21:7 12
8. Bylnice 7 3 1 3 18:17 10
9. Chvalčov 7 2 1 4 9:12 7
10. Slavičín 6 2 0 4 11:16 6
11. Holešov 7 2 0 5 11:16 6
12. Val. Klobouky 7 1 2 4 12:20 5
13. Mladcová 7 1 0 6 8:24 3
14. Podlesí 7 0 1 6 10:37 1

SKUPINA B: Hluk-Rataje 8:1 Dítko 2, Kusák, Hrdina 3, vlastní, Tinka – Možíš, Bojkovice – Nedachlebice 2:3 Martinec, Křižka – Pospíšil, Talášek, Bartoš, Roštění – J.Otrokovice 4:2 Škrabana 3, Pumprla – Stoklásek, Frolec, O.N.Ves – Strání 8:0 Chrástek 2, Bouchal 2, Drechsler, Kandrnál, Veselý, Píštěk, Uh. Ostroh – Louky 3:4 Melša, Kučera, Tomčala – Valerián, Polášek, Sedláček, Goldefus, Havřice – Prakšice 3:1 Maršálek L., Soliga, Uherek – Chaloupka O., Újezdec – Luhačovice 2:2 Findura 2 – Smištík 2.
1. O.N.Ves 7 6 1 0 37:9 19
2. Roštění 7 6 0 1 21:7 18
3. Luhačovice 7 5 1 1 19:10 16
4. J.Otrokovice 7 5 0 2 24:11 15
5. Nedachlebice 7 4 1 2 31:18 13
6. Louky 7 4 1 2 19:18 13
7. Havřice 7 3 2 2 20:13 11
8. Bojkovice 7 3 0 4 31:16 9
9. Strání 7 3 0 4 14:18 9
10. Újezdec 7 2 1 4 10:21 7
11. Prakšice 7 2 0 5 12:32 6
12. Uh.Ostroh 7 1 1 5 13:22 4
13. Hluk 7 1 0 6 15:28 3
14. Rataje 7 0 0 7 5:48 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Paseky Zlín – V.Otrokovice 2:1 Servus, Hanák – Sedláček, FC Vsetín – Slušovice 0:2 nehlášeno, Uh. Brod – Brumov 4:0 Nevařil, Jaroněk, Brulík 2, Val. Meziříčí – Bystřice p. H. 1:1 Horáček – Hradil, Kunovice – Vel. Karlovice 4:0 Semela, Sedlář, Uhlíř, Náplava, J.Otrokovice – Chropyně 4:5 Kozubík 3, Daněk – Pospíšil 2, Jášek 2, Jurčík, Kroměříž B – Bojkovice 4:5 Kuba 2, Bajer, Hradil – Gago 2, Homola 2, Bartošík.
1. Val.Meziříčí 7 5 1 1 17:2 16
2. Kunovice 7 5 0 2 15:3 15
3. Uh.Brod 6 5 0 1 19:4 15
4. Vel.Karlovice 7 5 0 2 14:11 15
5. FC Vsetín 7 4 1 2 17:6 13
6. Chropyně 6 3 0 3 19:15 9
7. J.Otrokovice 7 3 0 4 16:11 9
8. Slušovice 7 3 0 4 9:12 9
9. Brumov 6 2 1 3 12:13 7
10. Kroměříž B 7 2 1 4 9:14 7
11. Bystřice p. H. 6 1 3 2 5:11 6
12. Bojkovice 7 2 0 5 9:30 6
13. V.Otrokovice 6 1 1 4 2:10 4
14. Paseky Zlín 6 1 0 5 6:27 3

MLADŠÍ: Paseky Zlín – V.Otrokovice 0:7 nehlášeno, FC Vsetín – Slušovice 5:3 Zubík 2, Kovács, Smilek, Košut – nehlášeno, Uh. Brod – Brumov 1:3 Michalec – Vlček 2, Sucháček, Val. Meziříčí – Bystřice p. H. 7:0 Květoň 2, Gilar 2, Zachrdla, Svoboda, Kopřiva, Kunovice – Vel. Karlovice 4:1 Vlk 3, Pochylý – Pavelka, J.Otrokovice – Chropyně 3:2 Rozumek , Sotolář, Jakubowicz – Miko, Loučka, Kroměříž B – Bojkovice 5:0 Fojta, Nehoda, Galetka, Knap, Pitron.
1. Val.Meziříčí 7 6 0 1 30:10 18
2. Brumov 6 5 1 0 20:2 16
3. FC Vsetín 7 5 1 1 40:5 16
4. Slušovice 7 5 1 1 35:8 16
5. Kunovice 7 5 1 1 21:12 16
6. J.Otrokovice 7 5 0 2 15:12 15
7. Kroměříž B 7 3 3 1 13:8 12
8. Uh.Brod 6 3 0 3 17:12 9
9. V.Otrokovice 5 1 1 3 12:14 4
10. Chropyně 6 1 0 5 12:25 3
11. Bojkovice 7 1 0 6 6:29 3
12. Paseky Zlín 6 1 0 5 9:36 3
13. Bystřice p. H. 5 0 0 5 2:25 0
14. Vel.Karlovice 7 0 0 7 6:40 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hor. Bečva – Val. Meziříčí B 0:0, 1.Valašský FC B – Slavičín 5:1 Vašut, Španihel, Rybenský, Talpa, Hruška – Vrba, Hulín – Poličná 1: 2 Miškovský – Kapusta, Roupec P., Štítná n. Vl. – Nedašov 0:4 Bartošák 2, Šánek, Matůš, Val. Klobouky – Holešov 1:8 Čtvrtlík – Vedra 3, Gahora 2, Kováč, Michálek, Barreto, Juřinka – Vlachovice 0:1 Struhař.
1. Nedašov 5 4 1 0 21:6 13
2. Vlachovice 5 4 0 1 11:4 12
3. Poličná 4 3 1 0 6:3 10
4. Holešov 5 3 0 2 16:14 9
5. Val.Meziříčí B 4 2 1 1 4:2 7
6. Hulín 5 2 1 2 11:7 7
7. Juřinka 5 2 1 2 10:4 7
8. Slavičín 5 2 0 3 6:15 6
9. Hor.Bečva 5 1 3 1 12:11 6
10. 1.Valašský FC B 5 1 0 4 10:11 3
11. Val. Klobouky 5 1 0 4 5:18 3
12. Štítná n. Vl. 5 0 0 5 1:18 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Morkovice 10:0 Mančík 4, Zámečník 4, Bobčík, Mahdal – nehlášeno, Luhačovice – Napajedla 3:1 Coufalík 3 – Valtr, KORYNA – Boršice odloženo, Strání – Uh. Ostroh 9:0 Zámečník L. 2, Tomanec 2, Mimochodek 2, Toman, Tinka, Reňák, Kvasice – Nedakonice 2:3 Lakatoš 2 – Březina 3, St. Město – Hluk nehráno, hosté nepřijeli.
1. Dol.Němčí 5 5 0 0 34:4 15
2. Strání 4 4 0 0 25:3 12
3. Nedakonice 5 3 0 2 12:14 9
4. Kvasice 4 3 0 1 19:4 9
5. Luhačovice 5 2 1 2 10:14 7
6. Boršice 3 1 1 1 7:8 4
7. St. Město 3 1 0 2 7:10 3
8. FC KORYNA 2 1 0 1 2:2 3
9. Uh.Ostroh 4 1 0 3 4:18 3
10. Hluk 4 1 0 3 5:23 3
11. Morkovice 4 1 0 3 6:18 3
12. Napajedla 5 0 0 5 4:17 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hor. Bečva – Val. Meziříčí B 1:5 nehlášeno, 1.Valašský FC B – Slavičín 12:3 Křenek 4, Krupa, 3, Ručka 3, Vičan, Rybenský – Mudrák 2, Hamalčíková, Hulín – Poličná 1:5 Zajác – Roupec P. 3, vlastní, Kapusta, Štítná n. Vl. – Nedašov 0:11 Líňa 4, Surý 3, Bartošák, Matůšů, Švach, Holba, Val. Klobouky – Holešov 0:4 Karol, Horák, Kotas, Zakopal, Juřinka – Vlachovice 0:5 Trčka Š., M. a V, Vizváry, Rak.
1. Nedašov 5 5 0 0 44:1 15
2. Vlachovice 5 5 0 0 20:1 15
3. Holešov 5 4 1 0 25:4 13
4. Poličná 4 4 0 0 27:4 12
5. Val.Meziříčí B 4 4 0 0 17:3 12
6. Juřinka 5 2 0 3 4:12 6
7. Hulín 5 1 1 3 8:19 4
8. 1.Valašský FC B 5 1 0 4 14:25 3
9. Val. Klobouky 5 1 0 4 6:17 3
10. Hor.Bečva 5 1 0 4 11:26 3
11. Štítná n. Vl. 5 0 0 5 2:27 0
12. Slavičín 5 0 0 5 4:43 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Morkovice 7:0 nedohráno, Luhačovice – Napajedla 0:13 Hrabec, Holomek K M., Rapant, Valtr 2, Kašík 4, Srnec, Holomek R. Trvaj, KORYNA – Boršice odloženo, Strání – Uh. Ostroh 2:0 Grebík, Štajner, Kvasice – Nedakonice 6:1 Pospíšil R. 6 – Marek, St. Město – Hluk 3:1 Pantlík 3 – Rybnikář.
1. Napajedla 5 4 0 1 41:6 12
2. Dol.Němčí 5 4 0 1 28:9 12
3. Kvasice 4 3 1 0 22:1 10
4. Nedakonice 5 3 0 2 31:11 9
5. St. Město 4 2 1 1 8:6 7
6. Strání 4 2 0 2 5:12 6
7. Boršice 3 1 0 2 20:22 3
8. FC KORYNA 2 1 0 1 8:14 3
9. Hluk 5 1 0 4 5:21 3
10. Luhačovice 5 1 0 4 3:42 3
11. Morkovice 4 1 0 3 4:25 3
12. Uh.Ostroh 4 1 0 3 5:11 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: 1.Valašský FC – Juřinka 3:0, Poličná – Kroměříž B 2:0.
1. Poličná 3 3 0 0 31:1 9
2. 1.Valašský FC 3 3 0 0 19:1 9
3. Hulín 2 2 0 0 10:2 6
4. Juřinka 3 2 0 1 8:5 6
5. Kroměříž B 3 1 0 2 9:7 3
6. Val.Meziříčí B 2 0 1 1 4:6 1
7. Holešov 2 0 1 1 2:8 1
8. FC Vsetín B 2 0 0 2 2:12 0
9. Bystřice p. H. 2 0 0 2 2:18 0
10. 1.Valašský FC B 2 0 0 2 1:28 0

SKUPINA B: Kroměříž – Brumov 0:6.
1. FC Vsetín 2 2 0 0 18:4 6
2. Brumov 2 2 0 0 8:0 6
3. Louky 3 2 0 1 9:6 6
4. Slov.Slavia UH A 2 1 0 1 28:7 3
5. Zlín A 3 1 0 2 16:11 3
6. J.Otrokovice 1 1 0 0 5:2 3
7. Val.Meziříčí 2 1 0 1 11:13 3
8. Morkovice 1 0 0 1 2:5 0
9. Chropyně 1 0 0 1 0:24 0
10. Kroměříž 3 0 0 3 2:27 0

SKUPINA C: V.Otrokovice – Boršice 8:0, Kunovice – Uh.Brod 3:2, Slavičín – Veselí n. M. 1:15.
1. Veselí n. M. 3 3 0 0 23:4 9
2. Zlín B 2 2 0 0 13:0 6
3. Val. Klobouky 2 2 0 0 6:2 6
4. Slov.Slavia UH B 1 1 0 0 11:1 3
5. V.Otrokovice 3 1 0 2 10:5 3
6. Uh.Brod 3 1 0 2 4:6 3
7. Kunovice 3 1 0 2 4:16 3
8. Bojkovice 1 0 0 1 1:11 0
9. Boršice 2 0 0 2 1:11 0
10. Slavičín 2 0 0 2 1:18 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: 1.Valašský FC – Juřinka 5:2, Poličná – Kroměříž B 4:1.
1. 1.Valašský FC 3 3 0 0 41:2 9
2. Juřinka 3 2 0 1 32:6 6
3. Holešov 2 2 0 0 14:1 6
4. Poličná 3 1 1 1 8:11 4
5. 1.Valašský FC B 2 1 0 1 7:16 3
6. FC Vsetín B 2 1 0 1 3:16 3
7. Bystřice p. H. 2 0 2 0 4:4 2
8. Hulín 2 0 1 1 2:7 1
9. Val.Meziříčí B 2 0 0 2 1:23 0
10. Kroměříž B 3 0 0 3 2:28 0

SKUPINA B: Kroměříž – Brumov 9:3.
1. Zlín 2 2 0 0 10:0 6
2. FC Vsetín 2 2 0 0 8:3 6
3. J.Otrokovice 1 1 0 0 10:1 3
4. Louky 2 1 0 1 11:7 3
5. Slov.Slavia UH 1 1 0 0 5:3 3
6. Kroměříž 3 1 0 2 11:12 3
7. Val.Meziříčí 2 0 0 2 1:9 0
8. Morkovice 1 0 0 1 1:10 0
9. Brumov 2 0 0 2 5:17 0

SKUPINA C: V.Otrokovice – Boršice 12:4, Kunovice – Uh.Brod 0:7, Slavičín – Veselí n. M. 3:3.
1. V.Otrokovice 3 3 0 0 25:10 9
2. Zlín B 2 2 0 0 23:3 6
3. Uh.Brod 3 2 0 1 15:7 6
4. Slov.Slavia UH B 1 1 0 0 4:2 3
5. Boršice 2 1 0 1 8:14 3
6. Kunovice 3 1 0 2 7:13 3
7. Veselí n. M. 3 0 1 2 8:15 1
8. Slavičín 2 0 1 1 3:22 1
9. Bojkovice 1 0 0 1 2:4 0
10. Val. Klobouky 2 0 0 2 4:9 0

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

5. kolo: Nedašova Lhota – Tečovice 0:2 Utínek, Ducháček, Nedašov – Mysločovice 3:1 Vaněk M., Talčík R., Fojtík J. – Lahola O., Tlumačov – Provodov 4:0 Mouka 2, Škrabal R., Ulman L., Příluky – Malenovice 0:8 Janča 2, Vítek, Bartoň, Rosínek, Hrotík, Stružka, Pavlovský, Ludkovice – Pozlovice 8:3 Hamouz J. 4, Dvorník R., Talaš D., Talaš P., Hanák – Stolařík 3.
1. Malenovice 5 4 1 0 18:4 13
2. Ludkovice 5 4 1 0 17:6 13
3. Tlumačov 5 3 1 1 17:6 10
4. Nedašova Lhota 5 3 0 2 16:4 9
5. Tečovice 5 3 0 2 16:6 9
6. Nedašov 5 2 1 2 8:5 7
7. Provodov 5 1 1 3 4:17 4
8. Příluky 5 1 1 3 6:26 4
9. Mysločovice 5 1 0 4 8:13 3
10. Pozlovice 5 0 0 5 4:27 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 5. kolo: Jaroslavice – Všemina 2:0 Šmejkal, vlastní, Slušovice B – Lhota u Mal. 10:1 Gajdůšek D. 5, Gajdůšek M. 2, Janeczko 2, Poslušný – Kozák, Spytihněv – Zádveřice 0:1 Víšek, Březnice – Halenkovice 4:4 Frýželka 2, Kratina, Skalník – Vlachynský.
1. Slušovice B 5 4 0 1 25:10 12
2. Jaroslavice 5 4 0 1 16:2 12
3. Zádveřice 5 4 0 1 13:6 12
4. Halenkovice 5 2 1 2 15:10 7
5. Spytihněv 5 2 1 2 6:8 7
6. Všemina 5 1 1 3 7:16 4
7. Lhota u Mal. 5 1 0 4 8:33 3
8. Březnice 5 0 1 4 8:13 1

SKUPINA B – 5. kolo: Poteč – Rokytnice 2:1 Kováč, Bělaška – Nehlášeno, Jasenná – Biskupice 2:2 Smilek 2 – Bubela, Důbrava, Vysoké Pole – Bratřejov 3:4 Andrýsek, Machů R, Čech – Gerža, Surovík, Černý, vlastní, Újezd – Slopné 1:4 Zlámal – Sláma, Kozubík, Chlud, vlastní.
1. Slopné 5 4 0 1 12:5 12
2. Bratřejov 5 3 2 0 14:8 11
3. Jasenná 5 3 2 0 10:4 11
4. Poteč 5 3 1 1 12:10 10
5. Vysoké Pole 5 2 0 3 8:10 6
6. Újezd 5 1 0 4 12:15 3
7. Biskupice 5 0 2 3 5:11 2
8. Rokytnice 5 0 1 4 5:15 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

5. kolo: Bratřejov – Mysločovice 4:1 Polomík 2, Šťastný 2 – Drahotuský, Kašava – SK Vizovice 5:1 Latif 3, Červenka 2 – Vajďák, Mladcová – Fryšták 6:0 Cik 2, Řeha 2, Venený 2, Tlumačov – Louky 3:0 Hujíček 3, Příluky – Malenovice 0:10 Balajka 5, Torma 2, Menša 2, Kovaříček, Újezd – Březnice 6:0 Stružka 5, Pavelka.
1. Bratřejov 5 4 1 0 17:3 13
2. Mysločovice 5 4 0 1 27:8 12
3. Újezd 5 4 0 1 26:7 12
4. Kašava 5 3 2 0 15:8 11
5. Březnice 5 2 2 1 8:11 8
6. Malenovice 4 2 1 1 17:9 7
7. Tlumačov 5 2 0 3 11:13 6
8. Mladcová 4 1 1 2 7:4 4
9. Fryšták 5 1 1 3 9:11 4
10. Louky 5 1 1 3 6:13 4
11. Příluky 5 0 1 4 5:39 1
12. SK Vizovice 5 0 0 5 2:24 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 5. kolo: Jaroslavice – Ludkovice 2:5 Belka, Hrazdira – Suchý 3, Bartoš 2, Spytihněv – Doubravy 2:4 Miklas, Kadlečík – Kratochvíl 2, Hruška, Dědík, Lhota u Mal. – Tečovice 2:10 Pulpit, Slíva – Slavický 5, Veselský 2, Kysučan, Vopatřil, Kenša, Štípa – Kostelec 7:1 Skřivánek 2, Gagoš 2, Holík, Kolář, Košák – Pekař.
1. Tečovice 5 4 1 0 30:5 13
2. Štípa 4 3 1 0 40:2 10
3. Ludkovice 4 2 1 1 9:6 7
4. Jaroslavice 5 2 1 2 15:16 7
5. Doubravy 4 2 0 2 8:14 6
6. Pohořelice 3 1 1 1 11:6 4
7. Kostelec 3 1 0 2 9:15 3
8. Spytihněv 5 0 1 4 6:33 1
9. Lhota u Mal. 3 0 0 3 2:33 0

SKUPINA B – 5. kolo: Veselá – Všemina 11:0 Klečka 4, Žaludek 4, Čoček 3, Jasenná – Zádveřice 7:4 Pečenka 5, Werner 2 – Maršálek 2, Karas, Hamrlík, Trnava – Provodov 5:7 Zlámal 4, Krajča – Slovák J. 4, Kolařík J. 3, Lukov – Lužkovice 1:1 Marušák – Hoferek.
1. Provodov 5 4 0 1 27:12 12
2. Lužkovice 5 3 2 0 18:3 11
3. Veselá 4 3 1 0 27:0 10
4. Lukov 4 3 1 0 22:2 10
5. Hvozdná 4 2 1 1 18:12 7
6. Jasenná 4 1 0 3 11:18 3
7. Zádveřice 5 1 0 4 10:27 3
8. Všemina 5 0 1 4 2:28 1
9. Trnava 4 0 0 4 6:39 0

SKUPINA C – 5. kolo: Poteč – Dolní Lhota 2:3 Masař V., Novosad – Malota J. 3, Pozlovice – Nedašova Lhota 2:1 Vavrys O., Čala – Pacík P., Slopné – Drnovice 2:7 Švach S. 2 – Stružka O. 4, Dorničák, Honek B., Honek V.
1. Drnovice 5 4 0 1 26:12 12
2. Poteč 5 3 1 1 24:9 10
3. Pozlovice 5 3 0 2 10:14 9
4. Dolní Lhota 5 2 1 2 11:14 7
5. Nedašova Lhota 5 1 2 2 14:10 5
6. Slopné 5 0 0 5 5:31 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A – 2. kolo: Louky – Zádveřice 22:2 Lunda 5, Laciga 4, Soška 4, Murka 3, Sadil 3, Kuchárek, Micun, Stránský – Maršálek 2, Zlín – SK Vizovice 8:2 Nehlášeno, Provodov – Lužkovice 2:7 Mališka P., Černý – Vítek 2, Hejtmánek 2, Marčík, Tichý, Novotný.
1. Louky 2 2 0 0 42:3 6
2. Zlín 2 2 0 0 18:2 6
3. SK Vizovice 2 1 0 1 12:9 3
4. Lužkovice 2 1 0 1 7:12 3
5. Březová 1 0 0 1 1:10 0
6. Zádveřice 1 0 0 1 2:22 0
7. Provodov 2 0 0 2 3:27 0

SKUPINA B – 2. kolo: Dolní Lhota – Vysoké Pole 0:4 Řepa 2, Fojtů J., Fojtů L., Újezd – Sehradice 3:0 Kráčalík, Martínek, Jordán, Rokytnice – Štítná n. Vl. B 2:4 Bureš, Kalík – Spáčil 3, Malaník, Biskupice – Brumov 1:9 Mikel – Sucháček 4, Bartozel 3, Solař, Horák.
1. Brumov 2 2 0 0 23:1 6
2. Újezd 2 2 0 0 15:0 6
3. Vysoké Pole 2 1 0 1 4:1 3
4. Biskupice 2 1 0 1 7:9 3
5. Sehradice 2 1 0 1 1:3 3
6. Štítná n. Vl. B 2 1 0 1 4:14 3
7. Dolní Lhota 2 0 0 2 0:10 0
8. Rokytnice 2 0 0 2 2:18 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 5. kolo: Rusava – Prusinovice 9:3, Jan Havránek 2, Zbranek 2, Jakub Havránek, Gacho, Ryška, Ševčák – Vybíral 2, Hudeček, Kvasice – Mrlínek 7:0 (2:0), Horváth 3, Foltýn, Hora, Raiskup, Daněk, Skaštice – Záhlinice 6:0 (4:0), Čepica 2, Rozsypal, Olbert, Pšenko, Hrabal.
1. Kvasice 5 4 1 0 31:3 13
2. Rusava 4 3 1 0 25:9 10
3. Skaštice 5 3 1 1 20:9 10
4. Mrlínek 4 2 0 2 9:15 6
5. Němčice 4 1 1 2 10:14 4
6. Prusinovice 4 0 0 4 7:27 0
7. Záhlinice 4 0 0 4 2:27 0

SKUPINA B – 5. kolo: Zborovice – Těšnovice 0:1, vl., Koryčany – Roštín – odloženo, Lutopecny – Zdounky 5:2 (3:0), Jansta 2, Krist, Chalany, Knapík – Konečný, Žurman.
1. Těšnovice 5 3 1 1 10:6 10
2. Zdounky 4 3 0 1 20:8 9
3. Lutopecny 4 2 1 1 13:10 7
4. Lubná 4 1 1 2 8:10 4
5. Zborovice 4 1 1 2 5:10 4
6. Koryčany 2 1 0 1 5:4 3
7. Roštín 3 0 0 3 1:14 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A – 5. kolo: Dřínov – Těšnovice 1:1, Strašák – Rozsypálek, Bařice – Zdounky – nehl., Rajnochovice – Mrlínek 2:2, Chytil, Šolc – Ponížil 2.
1. Mrlínek 5 3 1 1 29:10 10
2. Zdounky 3 3 0 0 14:2 9
3. Rajnochovice 4 2 1 1 12:5 7
4. Zborovice 4 2 0 2 25:9 6
5. Těšnovice 5 1 1 3 6:15 4
6. Dřínov 4 0 1 3 2:9 1
7. Bařice 3 0 0 3 0:44 0

SKUPINA B – 5. kolo: Břest – Bezměrov 1:2 (0:0), Kouřil – Kristýnová 2, Lutopecny – Roštín 4:0 (1:0), Večerka 3, Dvorský, Zlobice – Žalkovice 0:25 (0:15), Štěrba 7, Winkelmajer 4, Vojtko 4, Hlobil 3, Štěpjak 2, Zapletalík 2, Bednarský, Otáhalík, vlastní.
1. Žalkovice 5 5 0 0 64:2 15
2. Bezměrov 5 4 0 1 13:7 12
3. Lutopecny 5 3 0 2 17:8 9
4. Zlobice 5 2 0 3 8:44 6
5. Břest 5 1 0 4 7:15 3
6. Roštín 5 0 0 5 4:37 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A – 5. kolo: Žeranovice – DFK Holešov 3:0 (0:0), Hubík 2, Řihák, Slavkov p. H. – Chvalčov 0:5 (0:4), Škvařil 3, Dostál, Pecháček.
1. Chvalčov 3 2 1 0 9:3 7
2. Žeranovice 4 2 1 1 10:7 7
3. Prusinovice 2 2 0 0 16:1 6
4. DFK Holešov 3 1 0 2 5:6 3
5. Slavkov p. H. 3 1 0 2 5:11 3
6. Loukov 3 0 0 3 2:19 0

SKUPINA B – 5. kolo: Kyselovice – Ludslavice 1:4 (0:3), Máčalová – Novák 2, Kolář, Daněk, Břest – Kostelec u Hol. 2:1 (0:1), Hanák 2 – Svěchota, Zborovice – Žalkovice 2:2, Juříková, Medek – Pátík.
1. Rymice 4 4 0 0 20:0 12
2. Kostelec u Hol. 5 3 0 2 27:7 9
3. Žalkovice 4 2 1 1 6:20 7
4. Břest 4 2 0 2 9:7 6
5. Ludslavice 4 2 0 2 8:10 6
6. Zborovice 4 0 2 2 8:15 2
7. Kyselovice 5 0 1 4 6:25 1

PŘÍPRAVKA – 3. TURNAJ

Rymice – Koryčany – odloženo, Kvasice – Zdounky 1:3 (0:2), Skácel – Smolinka 3, Koryčany – Kvasice – odloženo, Zdounky – Rymice 2:1 (2:0), Mozga, Brázdil – Svrček.
1. Zdounky 5 5 0 0 17:7 15
2. Kvasice 4 2 0 2 9:5 6
3. Rymice 5 1 0 4 4:14 3
4. Koryčany 2 0 0 2 3:7 0

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

7. kolo: Nivnice – Tupesy 7:1 (4:0) Vasiljevič 3, Bartoš 2, Velecký, Straňák – Bergauer, Bánov – Bílovice 5:1 (2:0) Gorčík 3,D. Čaňo, Vrábel – Čejka, Ostr. Lhota – Staré Město 1:1 (0:1) J. Urbanec – M. Josiek, Jarošov – Kněžpole 1:2 (0:1) Staroba – nehlášeno, Polešovice – Babice 12:0 (5:0) Lubojacký 4, R. Korvas 2,Pavela 2,Plevák 2, J. Hasoň, vlastní, Mařatice – Šumice 2:3 (2:2) Sládek, Žitňanský – Kelíšek, Valášek, Ondřej, Vlčnov – Nedakonice 0:5 (0:3) Petek 2, Šebek, Zálešák, Bartošík.
1. Nedakonice 7 5 1 1 33:10 16
2. Polešovice 7 5 1 1 28:10 16
3. Kněžpole 7 5 0 2 23:9 15
4. Staré Město 7 4 3 0 24:11 15
5. Bánov 7 4 2 1 22:13 14
6. Nivnice 7 4 1 2 19:8 13
7. Šumice 7 3 1 3 15:8 10
8. Jarošov 7 3 1 3 14:16 10
9. Ostr. Lhota 7 2 2 3 9:20 8
10. Bílovice 7 2 1 4 6:19 7
11. Tupesy 7 2 0 5 17:29 6
12. Mařatice 7 1 2 4 19:31 5
13. Babice 7 1 1 5 12:32 4
14. Vlčnov 7 0 0 7 6:31 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

7. kolo: Buchlovice – Březolupy nehlášeno, Osvětimany – Topolná hosté nepřijeli, Popovice – Hradčovice 0:8 (0:3) D. Mikulec 3, Hamada 2, Macháček 2, R. Mikulec.
1. Hradčovice 7 7 0 0 36:11 21
2. Osvětimany 6 5 0 1 28:8 15
3. Březolupy 5 3 0 2 17:10 9
4. Popovice 6 3 0 3 15:14 9
5. Buchlovice 5 2 0 3 12:18 6
6. Uh. Ostroh B 7 1 0 6 12:41 3
7. Topolná 6 0 0 6 4:22 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

7. kolo: Nivnice – Ostr. N. Ves 1:1 (1:1) Flasar – Pšurný, Buchlovice – Medlovice nehlášeno, Jarošov – Bánov 5:2 (2:2) Stojaspal 3, Blaha, Laga – Šopík, Botek, Mařatice – Šumice 1:4 (1:2) Širůčka – V. Ondřej 3, Žampach, Újezdec – Vlčnov 5:0 (2:0) Slinták 2, Ulčík, Gazdík, Malina.
1. Jarošov 4 4 0 0 27:6 12
2. Mařatice 4 3 0 1 32:8 9
3. Šumice 4 3 0 1 18:5 9
4. Ostr. N. Ves 4 2 1 1 13:13 7
5. Bánov 4 2 0 2 18:10 6
6. Medlovice 2 1 0 1 5:4 3
7. Buchlovice 2 1 0 1 5:7 3
8. Újezdec 4 1 0 3 9:24 3
9. Nivnice 3 0 1 2 2:11 1
10. Ostr. Lhota 3 0 1 2 3:18 1
11. Vlčnov 4 0 1 3 5:31 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 7. kolo: Kostelany n. M – Březolupy 0:3 (0:2) Bartoš, Mlček, Švancara, Polešovice – Nedachlebice 0:9 (0:4) Klacek 3, Kutra 2, Pravdík, N. Bieschel, P. Bieschel, Mikel, Mistřice – Bílovice 0:14 (0:10) Žák 6, Čejka 3, Bajaja 2, Chaloupka, Vaškovych, Zlámal, Topolná – Kněžpole 1:1 (1:1) Pavlík – Flíbor. Dohrávka 5. kola: Kostelany n. M – Bílovice 0:7 (0:3) Žák 2, Dohnal 2, Vaškových, Bajaja, Zembol.
1. Kněžpole 6 5 1 0 60:3 16
2. Březolupy 6 5 0 1 48:6 15
3. Topolná 6 4 1 1 44:10 13
4. Nedachlebice 6 4 0 2 32:8 12
5. Bílovice 6 3 0 3 30:22 9
6. Kostelany n/M 5 1 0 4 6:43 3
7. Mistřice 5 0 0 5 1:61 0
8. Polešovice 6 0 0 6 0:68 0

SKUPINA B – 7. kolo: Jalubí – Sušice 7:2 (5:1) Sýkora 3, Andrýsek, Kolář, Gajdošík, Dobiáš – Hubál, Hůlka, Huštěnovice – Kudlovice 11:0 (5:0) Habáň 6, Jurák 2, Tománek 2, Hlavačka, Velehrad – Jankovice 0:7 (0:4) J. Silný 5, Večeřa, Konečný, Babice – Traplice nehlášeno.
1. Jankovice 6 5 1 0 66:4 16
2. Babice 5 4 1 0 53:3 13
3. Jalubí 6 4 0 2 39:7 12
4. Huštěnovice 6 4 0 2 44:14 12
5. Sušice 6 3 0 3 21:33 9
6. Velehrad 6 2 0 4 20:22 6
7. Traplice 5 0 0 5 0:60 0
8. Kudlovice 6 0 0 6 0:100 0

SKUPINA C – 7. kolo: Korytná – Podolí 9:2 (2:0) Vacula 8, Lekeš – Matuštík, Kuhne, Prakšice – St. Hrozenkov 0:0, Havřice – Suchá Loz 6:2 (4:1) D. Štětina 2, R. Štětina, Klusák, Němec, Řezníček – Mahdal 2, 1. FC Slovácko – Hradčovice 3:0 (2:0) Buzková 2, Dufková.
1. Havřice 6 5 0 1 36:8 15
2. Hradčovice 6 4 0 2 27:5 12
3. 1. FC Slovácko 6 4 0 2 29:11 12
4. Prakšice 6 3 2 1 35:5 11
5. St. Hrozenkov 5 3 1 1 24:7 10
6. Suchá Loz 6 1 1 4 16:22 4
7. Korytná 5 1 0 4 10:60 3
8. Podolí 6 0 0 6 3:62 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ – 7. kolo: Ostr. N. Ves – Zlechov 2:3 0:0) Zumr 2 – Bánovský 2, Mařák, Dolní Němčí – Nivnice 1:2 (1:1) M. Omelka – Chovanec, Fojtík, Uh. Ostroh – Vlčnov 4:2 (1:1) Ševčík 2, Molková, Vydržalová – Machalík, Plesl, Újezdec – Spytihněv 3:5 (2:0) F. Lekeš, Kundrata, L. Bachůrek – Polášek 2, D. Stanislav 2, Chaloupka.
1. Nivnice 4 3 0 1 32:6 9
2. Spytihněv 4 2 2 0 24:13 8
3. Vlčnov 4 2 0 2 15:14 6
4. Zlechov 4 2 0 2 7:16 6
5. Dolní Němčí 4 1 2 1 14:14 5
6. Újezdec 4 1 2 1 12:12 5
7. Uh. Ostroh 4 1 1 2 10:18 4
8. Ostr. N. Ves 4 0 1 3 8:29 1

MLADŠÍ – 7. kolo: Ostr. N. Ves – Zlechov 0:9 (0:6) Daníček 5, Haša 2, Dostál 2, Dolní Němčí – Nivnice 6:0 (3:0) Horňák 3, Ambroz 2, Karlík, Uh. Ostroh – Vlčnov 5:3 (1:2) Větříšek 3,Knotek 2 – Martiš 2, Kroupa, Újezdec – Spytihněv 6:0 Bortel 2,Kobzinek 2 Boulík, Hlinský.
1. Újezdec 4 4 0 0 16:2 12
2. Dolní Němčí 4 3 0 1 22:8 9
3. Uh. Ostroh 4 3 0 1 15:9 9
4. Vlčnov 4 2 0 2 22:15 6
5. Nivnice 4 2 0 2 13:25 6
6. Zlechov 4 1 0 3 15:14 3
7. Ostr. N. Ves 4 1 0 3 7:18 3
8. Spytihněv 4 0 0 4 1:20 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 7. kolo: Březolupy – Ořechov 11:6 (7:1) Gajdošík 9,Vojtík,V. Bartoš – Repa 3,Stupánek 2, Hůlka, Jarošov – Mistřice 6:2 (3:1) Pařenica 2, Běťák 2, Běťáková, Trávník – Janků, Hromeček, Babice – Staré Město nehlášeno.
1. Jarošov 4 3 0 1 23:3 9
2. Staré Město 3 3 0 0 19:3 9
3. Březolupy 4 2 0 2 24:19 6
4. Ořechov 4 2 0 2 23:30 6
5. Mistřice 4 1 0 3 11:24 3
6. Babice 3 0 0 3 4:25 0

SKUPINA B – 7. kolo: Slavkov – Záhorovice 0:15 (0:5) Pavliš 5, Kolínek 4, D. Dvořák 4, C. Dvořák, Andrlíková, Bánov – Korytná 4:3 (1:2) Josefík 4 – Vacula 2, Kubiš, Havřice – Hradčovice 3:0 (2:0) Kubiš 2, F. Zajda, Uh. Brod B – Prakšice 8:2 (3:0) Bartoš 2, Kvasnica 2,Dvořák, Krahula, Konečný, Kovařík – Řezníček 2, Korytná Slavkov 5:1 (2:0) A. Kuliš 2,D. Vacula 2, J. Korich – Krhovský.
1. Záhorovice 3 3 0 0 26:3 9
2. Bánov 4 3 0 1 21:12 9
3. Uh. Brod B 4 3 0 1 18:12 9
4. Prakšice 4 2 0 2 18:18 6
5. Korytná 4 1 1 2 12:11 4
6. Havřice 3 1 0 2 6:6 3
7. Slavkov 4 1 0 3 12:32 3
8. Hradčovice 4 0 1 3 6:25 1