VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky mládežnického fotbalu

Region - Přinášíme výsledky mládežnické kopané v regionu.

28.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Eduard Hromadník

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Morkovice – Dol. Němčí 3:0 Dutka 2, Koláček, 1.Valašský FC – Napajedla 10:0 Pařenica 2,Šušla,Stavi­noha,Ryl,Vašek,Klim­par,Mop,Škrobák, Maléř, Kunovice – Brumov 1:2 Kolůch – Miklas, Šenkeřík, Boršice – Kelč 2:6 Sokol, Blažek – Hlavica 3, Škařupa, Klvaňa, Minář, Slušovice – Val. Meziříčí 2:1 Bořucký, Žůrek – Odstrčil, Paseky Zlín – Chropyně 1:3 Jermakov – Srbecký, Látal, Rousek.
1. Brumov 6 6 0 0 21:5 18
2. Chropyně 6 5 0 1 22:7 15
3. 1.Valašský FC 6 5 0 1 20:4 15
4. Slušovice 6 5 0 1 17:8 15
5. Val.Meziříčí 6 4 0 2 18:7 12
6. Morkovice 6 4 0 2 14:13 12
7. Kelč 6 3 0 3 17:14 9
8. Dol.Němčí 6 2 0 4 9:14 6
9. Kunovice 6 1 0 5 9:14 3
10. Paseky Zlín 6 1 0 5 4:12 3
11. Boršice 6 0 0 6 7:28 0
12. Napajedla 6 0 0 6 3:35 0

MLADŠÍ: Morkovice – Dol. Němčí 2:0 Grošek 2, 1.Valašský FC – Napajedla 4:1 Stavinoha, Podzemný, Kubín, vlastní – Hubáček, Kunovice – Brumov 1:1 Vojtěšek – Vobořil, Boršice – Kelč 10:1 Nápalava 6, Pražák, Krsička, Hanáček 2 – Mikulenka, Slušovice – Val. Meziříčí 6:0 Jaška 2, Matůšů 2, Vlachynský, Pečeňa, Paseky Zlín – Chropyně 2:1 Doboš, Jermakov – Horák.
1. Slušovice 6 5 1 0 24:3 16
2. Brumov 6 5 1 0 20:4 16
3. Kunovice 6 4 1 1 20:7 13
4. Boršice 6 4 0 2 27:18 12
5. Paseky Zlín 6 3 1 2 18:16 10
6. 1.Valašský FC 6 3 1 2 14:12 10
7. Napajedla 6 3 0 3 20:11 9
8. Dol.Němčí 6 3 0 3 9:12 9
9. Val.Meziříčí 6 2 0 4 6:16 6
10. Morkovice 6 1 0 5 10:20 3
11. Chropyně 6 0 1 5 7:16 1
12. Kelč 6 0 0 6 3:43 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová – Chvalčov 4:0 Chvíla 4, Holešov – Slavičín 1:1 Kopřiva – Šála, Podlesí – Fr. Lhota 0:1 Mikulín, Štítná n. Vl. – Hulín 4:2 Králík 2, Vaculík T., Kováč – Horák, Adámek, Val. Klobouky – Vel. Karlovice 0:1 Vašut, SK Vizovice – Dol. Bečva 0:1 Martyčák, Vlachovice – Bylnice 3:0 Horáček M. 2, Kozubík.
1. Štítná n. Vl. 8 6 1 1 27:14 19
2. Vel.Karlovice 8 6 1 1 21:11 19
3. Dol. Bečva 8 6 0 2 20:15 18
4. SK Vizovice 8 5 2 1 24:10 17
5. Vlachovice 8 5 1 2 20:12 16
6. Franc.Lhota 8 5 0 3 15:9 15
7. Hulín 7 4 0 3 23:11 12
8. Bylnice 8 3 1 4 18:20 10
9. Chvalčov 8 2 1 5 9:16 7
10. Holešov 8 2 1 5 12:17 7
11. Slavičín 7 2 1 4 12:17 7
12. Mladcová 8 2 0 6 12:24 6
13. Val. Klobouky 8 1 2 5 12:21 5
14. Podlesí 8 0 1 7 10:38 1

SKUPINA B: Rataje – Luhačovice 0:11 Durďa 3, Kuchař 3, Galuška 2, Pešek 2, Hrnčiřík, Prakšice – Újezdec 10:1 Lysoněk 3, Sedlář 2, Babušík, Juřík, Kašný, Vráblík, Minařík – nehlášeno, Louky – Havřice 2:4 Houfek, Vízner – Buráň 2, Maršálek, Rachůnek, Strání – Uh. Ostroh 4:3 Adámek, Zetka, Popelka J. a R. – Beneš, Melša, Procházka, J.Otrokovice – O.N.Ves 2:3 Skyba, Stoklásek – Pištěk 2, Veselý, Nedachlebice – Roštění 4:4 Belant 3, Kaňovský – Filander 2, Škrabala, Nesrsta, Hluk – Bojkovice 0:4 Varaďa, Křižica, Zigo, Zíka.
1. O.N.Ves 8 7 1 0 40:11 22
2. Luhačovice 8 6 1 1 30:10 19
3. Roštění 8 6 1 1 25:11 19
4. J.Otrokovice 8 5 0 3 26:14 15
5. Nedachlebice 8 4 2 2 35:22 14
6. Havřice 8 4 2 2 24:15 14
7. Louky 8 4 1 3 21:22 13
8. Bojkovice 8 4 0 4 35:16 12
9. Strání 8 4 0 4 18:21 12
10. Prakšice 8 3 0 5 22:33 9
11. Újezdec 8 2 1 5 11:31 7
12. Uh.Ostroh 8 1 1 6 16:26 4
13. Hluk 8 1 0 7 15:32 3
14. Rataje 8 0 0 8 5:59 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V.Otrokovice – Bojkovice 2:0 Galatík 2, Chropyně – Kroměříž B 1:2 nehlášeno, Vel. Karlovice – J.Otrokovice 2:0 Frňka, Podešva, Bystřice p. H. – Kunovice 0:1 Uhlíř, Brumov – Val. Meziříčí 0:2 Kováč, Slovák, Slušovice – Uh. Brod 0:2 Brulík 2, Paseky Zlín – FC Vsetín 1:3 Servus – Mydlář 2, Čtvrtníček. Dohrávka: Brumov – V.Otrokovice 0:0.
1. Val.Meziříčí 8 6 1 1 19:2 19
2. Kunovice 8 6 0 2 16:3 18
3. Uh.Brod 7 6 0 1 21:4 18
4. Vel.Karlovice 8 6 0 2 16:11 18
5. FC Vsetín 8 5 1 2 20:7 16
6. Kroměříž B 8 3 1 4 11:15 10
7. Chropyně 7 3 0 4 20:17 9
8. J.Otrokovice 8 3 0 5 16:13 9
9. Slušovice 8 3 0 5 9:14 9
10. Brumov 8 2 2 4 12:15 8
11. V.Otrokovice 8 2 2 4 4:10 8
12. Bystřice p. H. 7 1 3 3 5:12 6
13. Bojkovice 8 2 0 6 9:32 6
14. Paseky Zlín 7 1 0 6 7:30 3

MLADŠÍ: V.Otrokovice – Bojkovice 2:1 Bína, Střižík – Michalčík, Chropyně – Kroměříž B 1:1 nehlášeno, Vel. Karlovice – J.Otrokovice 2:8 Pavelka 2 – Zahradník 4, Bršlica, Tomaštík, Mrlík, Pavelka, Bystřice p. H. – Kunovice 0:4 Vlk 3, Pochylý, Brumov – Val. Meziříčí 2:2 Škubník, Hořák – Odstrčil, Květoň, Slušovice – Uh. Brod 4:4 Tkadlec, Adamuška, Žůrek Gajdošík – Rezek J. 2, Michalec 2, Paseky Zlín – FC Vsetín 0:14 nehlášeno. Dohrávka : Brumov – V.Otrokovice 2:0 Sucháček 2.
1. Brumov 8 6 2 0 24:4 20
2. Kunovice 8 6 1 1 25:12 19
3. FC Vsetín 8 6 1 1 54:5 19
4. Val.Meziříčí 8 6 1 1 32:12 19
5. J.Otrokovice 8 6 0 2 23:14 18
6. Slušovice 8 5 2 1 39:12 17
7. Kroměříž B 8 3 4 1 14:9 13
8. Uh.Brod 7 3 1 3 21:16 10
9. V.Otrokovice 8 3 1 4 21:17 10
10. Chropyně 7 1 1 5 13:26 4
11. Bojkovice 8 1 0 7 7:31 3
12. Paseky Zlín 7 1 0 6 9:50 3
13. Bystřice p. H. 7 0 0 7 2:36 0
14. Vel.Karlovice 8 0 0 8 8:48 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Meziříčí B –Vlachovice 2:1 Lexa, Horáček – Bartoš, Holešov – Juřinka 1:4 Kováč D. – Kováč 4, Nedašov – Val. Klobouky 4:0 Ťulpa, Pagáč 2, Bartošák, Poličná – Štítná n. Vl. 5:0 Roupec 3, Klvaňa, Slavičín – Hulín 0:12 Icela 4, Karamon 2, Rosecký 2, Šálek, Sokola, Dilens 2, Hor. Bečva – 1.Valašský FC B 9:0 Zetocha 2, Filípek 2, Opálka, Gavenda, Solanský, Polách R., Polách J. Dohrávka: Poličná – Val. Meziříčí B 1:2 Bártek – Novák 2.
1. Nedašov 6 5 1 0 25:6 16
2. Val.Meziříčí B 6 4 1 1 8:4 13
3. Poličná 6 4 1 1 12:5 13
4. Vlachovice 6 4 0 2 12:6 12
5. Hulín 6 3 1 2 23:7 10
6. Juřinka 6 3 1 2 14:5 10
7. Hor.Bečva 6 2 3 1 21:11 9
8. Holešov 6 3 0 3 17:18 9
9. Slavičín 6 2 0 4 6:27 6
10. 1.Valašský FC B 6 1 0 5 10:20 3
11. Val. Klobouky 6 1 0 5 5:22 3
12. Štítná n. Vl. 6 0 0 6 1:23 0

SKUPINA B: Morkovice – Hluk 2:1 Novák, Šesták – Abrhám, Nedakonice – St. Město 1:2 nehlášeno, Uh. Ostroh – Kvasice 2:3 Flora, Kotlár – Železník, Lakatoš, Vavřík, Boršice – Strání 0:6 Tomanec 3, Pavluš, Tinka J., Horňák, Napajedla – KORYNA odloženo, Dol. Němčí – Luhačovice 5:3 Mančík 3, Ttinka 2 – Coufalík 2, Řehák.
1. Dol.Němčí 6 6 0 0 39:7 18
2. Strání 5 5 0 0 31:3 15
3. Kvasice 5 4 0 1 22:6 12
4. St. Město 5 3 0 2 12:11 9
5. Nedakonice 6 3 0 3 13:16 9
6. Luhačovice 6 2 1 3 13:19 7
7. Morkovice 5 2 0 3 8:19 6
8. Boršice 4 1 1 2 7:14 4
9. FC KORYNA 2 1 0 1 2:2 3
10. Uh.Ostroh 5 1 0 4 6:21 3
11. Hluk 6 1 0 5 6:28 3
12. Napajedla 5 0 0 5 4:17 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Meziříčí B –Vlachovice 4:3 Odstrčil 2, Gilar 2 – Rak, Trčka, Vizvári, Holešov – Juřinka 2:0 Kotas – Zakopal, Nedašov – Val. Klobouky 8:1 Matůšů, Švach 2, Novák F. 3, Surý L., Líňa, Poličná – Štítná n. Vl. 7:0 Kapusta, Slavičín – Hulín 0:7 Vychodil 3, Zajác 2, Štěrbík, Holásek, Hor. Bečva – 1.Valašský FC B 3:1 Jalůvka, Opálka, Juřík – Frišar. Dohrávka: Poličná – Val. Meziříčí B 3:0 Roupec, Dubcová, Kelnar.
1. Nedašov 6 6 0 0 52:2 18
2. Poličná 6 6 0 0 37:4 18
3. Holešov 6 5 1 0 27:4 16
4. Val.Meziříčí B 6 5 0 1 21:9 15
5. Vlachovice 6 5 0 1 23:5 15
6. Hulín 6 2 1 3 15:19 7
7. Juřinka 6 2 0 4 4:14 6
8. Hor.Bečva 6 2 0 4 14:27 6
9. 1.Valašský FC B 6 1 0 5 15:28 3
10. Val. Klobouky 6 1 0 5 7:25 3
11. Štítná n. Vl. 6 0 0 6 2:34 0
12. Slavičín 6 0 0 6 4:50 0

SKUPINA B: Morkovice – Hluk 2:0 Hrnčíř, Drábek, Nedakonice – St. Město 3:0 nehlášeno, Uh. Ostroh – Kvasice 0:3 kont., domácí k utkání nenastoupili, Boršice – Strání 0:2 Tomanec, Bruštík, Napajedla – KORYNA odloženo, Dol. Němčí – Luhačovice 3:0 kont. hosté k utkání nenastoupili.
1. Dol.Němčí 6 5 0 1 31:9 15
2. Kvasice 5 4 1 0 25:1 13
3. Napajedla 5 4 0 1 41:6 12
4. Nedakonice 6 4 0 2 34:11 12
5. Strání 5 3 0 2 7:12 9
6. St. Město 5 2 1 2 8:9 7
7. Morkovice 5 2 0 3 6:25 6
8. Boršice 4 1 0 3 20:24 3
9. FC KORYNA 2 1 0 1 8:14 3
10. Hluk 6 1 0 5 5:23 3
11. Luhačovice 6 1 0 5 3:45 3
12. Uh.Ostroh 5 1 0 4 5:14 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Kroměříž B – Hulín 1:4, Juřinka – Poličná 1:9.
1. Poličná 4 4 0 0 40:2 12
2. Hulín 4 4 0 0 25:3 12
3. 1.Valašský FC 3 3 0 0 19:1 9
4. Juřinka 4 2 0 2 9:14 6
5. Kroměříž B 4 1 0 3 10:11 3
6. Val.Meziříčí B 2 0 1 1 4:6 1
7. Holešov 2 0 1 1 2:8 1
8. FC Vsetín B 2 0 0 2 2:12 0
9. Bystřice p. H. 2 0 0 2 2:18 0
10. 1.Valašský FC B 3 0 0 3 1:39 0

SKUPINA B: Brumov – Val.Meziříčí 4:3, Slov.Slavia UH – Kroměříž 6:1.
1. FC Vsetín 4 4 0 0 47:7 12
2. Brumov 3 3 0 0 12:3 9
3. Slov.Slavia UH 3 2 0 1 34:8 6
4. Louky 3 2 0 1 9:6 6
5. Zlín 3 1 0 2 16:11 3
6. J.Otrokovice 2 1 0 1 8:7 3
7. Val.Meziříčí 3 1 0 2 14:17 3
8. Chropyně 1 0 0 1 0:24 0
9. Morkovice 2 0 0 2 2:29 0
10. Kroměříž 4 0 0 4 3:33 0

SKUPINA C: Bojkovice – Zlín B 3:3, Veselí n. M. – Slov.Slavia UH B 1:7, Boršice – Kunovice 4:2.
1. Zlín B 4 3 1 0 21:6 10
2. Veselí n. M. 4 3 0 1 24:11 9
3. Slov.Slavia UH B 3 2 0 1 21:7 6
4. Val. Klobouky 2 2 0 0 6:2 6
5. V.Otrokovice 3 1 0 2 10:5 3
6. Uh.Brod 3 1 0 2 4:6 3
7. Boršice 3 1 0 2 5:13 3
8. Kunovice 4 1 0 3 6:20 3
9. Bojkovice 2 0 1 1 4:14 1
10. Slavičín 2 0 0 2 1:18 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Kroměříž B – Hulín 1:5, Juřinka – Poličná 4:1.
1. 1.Valašský FC 3 3 0 0 41:2 9
2. Juřinka 4 3 0 1 36:7 9
3. Holešov 2 2 0 0 14:1 6
4. Hulín 4 2 0 2 14:14 6
5. Bystřice p. H. 2 1 1 0 7:4 4
6. Poličná 4 1 1 2 9:15 4
7. 1.Valašský FC B 3 1 0 2 10:23 3
8. FC Vsetín B 2 1 0 1 3:16 3
9. Val.Meziříčí B 2 0 0 2 1:23 0
10. Kroměříž B 4 0 0 4 3:33 0

SKUPINA B: Brumov – Val.Meziříčí 1:5, Slov.Slavia UH – Kroměříž 11:0.
1. FC Vsetín 4 4 0 0 21:6 12
2. Slov.Slavia UH 3 3 0 0 50:3 9
3. Zlín 3 2 1 0 14:4 7
4. Louky 3 1 1 1 15:11 4
5. J.Otrokovice 2 1 0 1 13:10 3
6. Val.Meziříčí 3 1 0 2 6:10 3
7. Kroměříž 4 1 0 3 11:23 3
8. Morkovice 2 0 0 2 1:14 0
9. Brumov 3 0 0 3 6:22 0
10. Chropyně 1 0 0 1 0:34 0

SKUPINA C: Bojkovice – Zlín B 7:3, Veselí n. M. – Slov.Slavia UH B 5:3,Boršice – Kunovice 1:11.
1. V.Otrokovice 3 3 0 0 25:10 9
2. Zlín B 4 2 0 2 28:15 6
3. Uh.Brod 3 2 0 1 15:7 6
4. Kunovice 4 2 0 2 18:14 6
5. Slov.Slavia UH B 3 2 0 1 12:9 6
6. Veselí n. M. 4 1 1 2 13:18 4
7. Bojkovice 2 1 0 1 9:7 3
8. Boršice 3 1 0 2 9:25 3
9. Slavičín 2 0 1 1 3:22 1
10. Val. Klobouky 2 0 0 2 4:9 0

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

6. kolo: Tečovice – Pozlovice 4:0 Závoda, Utínek, Kužel, Ducháček, Malenovice – Ludkovice 4:3 Rosinec 2, Vítek, Bartoň – Nevařil, Dvornik V., Dvornik R., Provodov – Příluky 1:0 Mališka, Mysločovice – Tlumačov 0:1 Škrabal R., Nedašova Lhota – Nedašov 2:0 Šerý, Holba.
1. Malenovice 6 5 1 0 22:7 16
2. Tlumačov 6 4 1 1 18:6 13
3. Ludkovice 6 4 1 1 20:10 13
4. Tečovice 6 4 0 2 20:6 12
5. Nedašova Lhota 6 4 0 2 18:4 12
6. Nedašov 6 2 1 3 8:7 7
7. Provodov 6 2 1 3 5:17 7
8. Příluky 6 1 1 4 6:27 4
9. Mysločovice 6 1 0 5 8:14 3
10. Pozlovice 6 0 0 6 4:31 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 6. kolo: Všemina – Halenkovice 0:5 Pokorník 2, Stuchlík, Zatloukal, vlastní, Zádveřice – Březnice 3:2 Válek, Víšek, Hrehuš – Frýželka, Kvasnička, Lhota u Mal. – Spytihněv 1:0 Velikovský, Jaroslavice – Slušovice B 6:1 Turčín 3, Naňák, Juřík, Nagy – Zmeškal.
1. Jaroslavice 6 5 0 1 22:3 15
2. Zádveřice 6 5 0 1 16:8 15
3. Slušovice B 6 4 0 2 26:16 12
4. Halenkovice 6 3 1 2 20:10 10
5. Spytihněv 6 2 1 3 6:9 7
6. Lhota u Mal. 6 2 0 4 9:33 6
7. Všemina 6 1 1 4 7:21 4
8. Březnice 6 0 1 5 10:16 1

SKUPINA B – 6 kolo: Rokytnice – Slopné 2:5 Saňák, Plášek – Bruník 2, Chlud 2, Pochylý, Bratřejov – Újezd 2:0 Slezák, Kalenda, Bisupice – Vysoké Pole 2:1 Janeček, Otruba D. – Lukáš M., Poteč – Jasenná 3:3 Mana R. 2, Cahel – nehlášeno.
1. Slopné 6 5 0 1 17:7 15
2. Bratřejov 6 4 2 0 16:8 14
3. Jasenná 6 3 3 0 13:7 12
4. Poteč 6 3 2 1 15:13 11
5. Vysoké Pole 6 2 0 4 9:12 6
6. Biskupice 6 1 2 3 7:12 5
7. Újezd 6 1 0 5 12:17 3
8. Rokytnice 6 0 1 5 7:20 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

6. kolo: Mysločovice – Březnice 4:2 Drahotuský 2, Blanař, Malošík – Holý, Adamík, Malenovice – Újezd 1:3 Nehlášeno – Stružka 2, Maňas, Louky – Příluky 5:1 Lendler 3, Mičan, Peréz – Vytopil, Fryšták – Tlumačov 2:2 Maček, Hrbáček – Nehlášeno, SK Vizovice – Mladcová 0:7 Lebánek 4, Čik 2, Venený, Bratřejov – Kašava 1:1 Černý – Povolný.
1. Mysločovice 6 5 0 1 31:10 15
2. Újezd 6 5 0 1 29:8 15
3. Bratřejov 6 4 2 0 18:4 14
4. Kašava 6 3 3 0 16:9 12
5. Březnice 6 2 2 2 10:15 8
6. Mladcová 5 2 1 2 14:4 7
7. Malenovice 5 2 1 2 18:12 7
8. Tlumačov 6 2 1 3 13:15 7
9. Louky 6 2 1 3 11:14 7
10. Fryšták 6 1 2 3 11:13 5
11. Příluky 6 0 1 5 6:44 1
12. SK Vizovice 6 0 0 6 2:31 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 6. kolo: Ludkovice – Kostelec 6:1 Suchý M. 4, Nevařil, Pančocha A. – Šták, Pohořelice – Štípa 1:7 Šerý – Kolář 3, Skřivánek 2, Karafiát, Košák, Doubravy – Lhota u Mal. 7:0 Kratochvíl 3, Tomek 2, Dědík, Prokop, Jaroslavice – Spytihněv 8:1 Belka 3, Werbík 3, Dlouhý, Václavík – Kadlečík.
1. Štípa 5 4 1 0 47:3 13
2. Tečovice 5 4 1 0 30:5 13
3. Ludkovice 5 3 1 1 15:7 10
4. Jaroslavice 6 3 1 2 23:17 10
5. Doubravy 5 3 0 2 15:14 9
6. Pohořelice 4 1 1 2 12:13 4
7. Kostelec 4 1 0 3 10:21 3
8. Spytihněv 6 0 1 5 7:41 1
9. Lhota u Mal. 4 0 0 4 2:40 0

SKUPINA B – 6. kolo: Lužkovice – Hvozdná 13:2 Kučera 5, Holík J. 3, Malaník 3, Dufek, Hoferek – Ries 2, Provodov – Lukov 2:0 Slovák J., Kolařík, Zádveřice – Trnava 5:0 Maršálek 4, Poláček D., Veselá – Jasenná 9:2 Klečka 5, Žaludek 2, Čoček, Knirsch – Pečeňka, Šťastný.
1. Provodov 6 5 0 1 29:12 15
2. Lužkovice 6 4 2 0 31:5 14
3. Veselá 5 4 1 0 36:2 13
4. Lukov 5 3 1 1 22:4 10
5. Hvozdná 5 2 1 2 20:25 7
6. Zádveřice 6 2 0 4 15:27 6
7. Jasenná 5 1 0 4 13:27 3
8. Všemina 5 0 1 4 2:28 1
9. Trnava 5 0 0 5 6:44 0

SKUPINA C – 6. kolo: Dolní Lhota – Drnovice 3:2 Kovář P. 2, Malota J. – Machů, Repatý O., Slopné – Nedašova Lhota 0:3 Pacík P., Kolman, Kostka, Pozlovice – Poteč 1:2 Mlček – Masař, Červenka.
1. Poteč 6 4 1 1 26:10 13
2. Drnovice 6 4 0 2 28:15 12
3. Dolní Lhota 6 3 1 2 14:16 10
4. Pozlovice 6 3 0 3 11:16 9
5. Nedašova Lhota 6 2 2 2 17:10 8
6. Slopné 6 0 0 6 5:34 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A – 3. kolo: Lužkovice – Louky 2:1 Tichý, Vítek – Kenša, SK Vizovice – Provodov 8:0 Fusek 3, Vývlečka 2, Ševčíková, Pšenčík, Jaroněk, Zádveřice – Březová 3:6 Maršálek 3 – Trunkát 2, Večeřa 2, Kališ, vlastní.
1. Louky 3 2 0 1 43:5 6
2. Zlín 2 2 0 0 18:2 6
3. SK Vizovice 3 2 0 1 20:9 6
4. Lužkovice 3 2 0 1 9:13 6
5. Březová 2 1 0 1 7:13 3
6. Zádveřice 2 0 0 2 5:28 0
7. Provodov 3 0 0 3 3:35 0

SKUPINA B – 3. kolo: Brumov – Dolní Lhota 14:0 Bartozel 4, Struhař M. 3, Dorňák P. 2, Poláček 2, Vlček, Zvoníček, Polách, Štítná n. Vl. B – Biskupice 0:7 Daňo 2, Vítek 2, Remeš A. 2, Remeš D., Sehradice – Rokytnice 1:0 Jurša M., Vysoké Pole – Újezd 6:2 Milis 4, Řepa V., Stružka – Jordán, Machalíček.
1. Brumov 3 3 0 0 37:1 9
2. Újezd 3 2 0 1 17:6 6
3. Vysoké Pole 3 2 0 1 10:3 6
4. Biskupice 3 2 0 1 14:9 6
5. Sehradice 3 2 0 1 2:3 6
6. Štítná n. Vl. B 3 1 0 2 4:21 3
7. Rokytnice 3 0 0 3 2:19 0
8. Dolní Lhota 3 0 0 3 0:24 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 6. kolo: Prusinovice – Záhlinice 11:4, Vybíral 5, Měrka 4, Vrtělka 2 – Bednařík, Černocký, Sklenář, Dosoudil, Mrlínek – Skaštice 0:0, Rusava – Němčice 7:3, J. Havránek 3, T. Zbranek, Ševčák, Ryška, Havránek – Štěpánek, Uličný, Vaculík.
1. Kvasice 5 4 1 0 31:3 13
2. Rusava 5 4 1 0 32:12 13
3. Skaštice 6 3 2 1 20:9 11
4. Mrlínek 5 2 1 2 9:15 7
5. Němčice 5 1 1 3 13:21 4
6. Prusinovice 5 1 0 4 18:31 3
7. Záhlinice 5 0 0 5 6:38 0

SKUPINA B – 6. kolo: Zdounky – Lubná 5:0 (2:0), Krčmář 2, M. Majta, J. Majta, Sedlák, Roštín – Lutopecny 1:4 (1:3), Valenta – Jansta 2, Doležel, Macho, Zborovice – Koryčany – odloženo.
1. Zdounky 5 4 0 1 25:8 12
2. Lutopecny 5 3 1 1 17:11 10
3. Těšnovice 5 3 1 1 10:6 10
4. Zborovice 4 1 1 2 5:10 4
5. Lubná 5 1 1 3 8:15 4
6. Koryčany 2 1 0 1 5:4 3
7. Roštín 4 0 0 4 2:18 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A – 6. kolo: Mrlínek – Zborovice 4:0, Jančík 2, Ponížil, Ondroušek, Zdounky – Rajnochovice 0:2 (0:2), nehlášeno, Dřínov – Bařice 10:0, Hejč 4, M. Slováček 3, K. Kroupa, N. Kroupa, Barák.
1. Mrlínek 6 4 1 1 33:10 13
2. Zdounky 5 4 0 1 22:4 12
3. Rajnochovice 5 3 1 1 14:5 10
4. Zborovice 5 2 0 3 25:13 6
5. Dřínov 5 1 1 3 12:9 4
6. Těšnovice 5 1 1 3 6:15 4
7. Bařice 5 0 0 5 0:62 0

SKUPINA B – 6. kolo: Bezměrov – Žalkovice 3:4 (2:2), Ulehla 2, Kristýnová – Štěrba 2, Ondrušek, Vojtko, Zlobice – Roštín 2:1 (1:1), Pištěcký, Lechner – Novák, Lutopecny – Břest 2:0 (0:0), Králíček, Dvorský.
1. Žalkovice 6 6 0 0 68:5 18
2. Lutopecny 6 4 0 2 19:8 12
3. Bezměrov 6 4 0 2 16:11 12
4. Zlobice 6 3 0 3 10:45 9
5. Břest 6 1 0 5 7:17 3
6. Roštín 6 0 0 6 5:39 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A – 6. kolo: Prusinovice – Chvalčov – odloženo, Loukov – Slavkov p. H. 2:4 (0:1), Šíp, Pecháček – Kužel, Ševčák, K. Tomčík, J. Tomčík, DFK Holešov – Prusinovice 1:1 (1:1), Zalabáková – Mikulíková.
1. Prusinovice 3 2 1 0 17:2 7
2. Chvalčov 3 2 1 0 9:3 7
3. Žeranovice 4 2 1 1 10:7 7
4. Slavkov p. H. 4 2 0 2 9:13 6
5. DFK Holešov 4 1 1 2 6:7 4
6. Loukov 4 0 0 4 4:23 0

SKUPINA B – 6. kolo:Ludslavice – Žalkovice 5:1 (1:0), Skotek 2, Novák, Daněk, Janalík – Bednarský, Rymice – Zborovice – odloženo, Kyselovice – Břest 1:4 (1:0), Štibora – Urban 2, Janovský 2.
1. Rymice 4 4 0 0 20:0 12
2. Kostelec u Hol. 5 3 0 2 27:7 9
3. Břest 5 3 0 2 13:8 9
4. Ludslavice 5 3 0 2 13:11 9
5. Žalkovice 5 2 1 2 7:25 7
6. Zborovice 4 0 2 2 8:15 2
7. Kyselovice 6 0 1 5 7:29 1

PŘÍPRAVKA – 4. TURNAJ

Zdounky – Koryčany 5:2 (0:1), Karlík 4, Pospíšil – Barták, Kvasice – Rymice 0:1 (0:1), Chrastinová, Koryčany – Rymice 3:2 (2:1), Barták 2, Tomaštík – Chrastinová, Havelka, Zdounky – Kvasice 6:0 (4:0), Karlík 3, Pospíšil 2, Mozga, Rymice – Koryčany 0:1 (0:1), Barták.
1. Zdounky 7 7 0 0 28:9 21
2. Kvasice 6 2 0 4 9:12 6
3. Koryčany 5 2 0 3 9:14 6
4. Rymice 8 2 0 6 7:18 6

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

8. kolo: Tupesy – Nedakonice 0:2 (0:1) nehlášeno, Šumice – Vlčnov 1:2 (0:2) Pilka – J. Fibichr, Leško, Babice – Mařatice 5:1 (1:0) Koukal 2, Smělík, Kanyza, Hastík – Žitňanský, Kněžpole – Polešovice 6:1 (2:1) Ondica 2, Kamocsai, Otáhal, Horňák, Doseděl – Bernatík, Staré Město – Jarošov odloženo, Bílovice – Ostr. Lhota 0:6 (0:3) Pešík 4, Kopeček, Horák, Nivnice – Bánov 1:0 (0:0) Straňák.
1. Nedakonice 8 6 1 1 35:10 19
2. Kněžpole 8 6 0 2 29:10 18
3. Polešovice 8 5 1 2 29:16 16
4. Nivnice 8 5 1 2 20:8 16
5. Staré Město 7 4 3 0 24:11 15
6. Bánov 8 4 2 2 22:14 14
7. Ostr.Lhota 8 3 2 3 15:20 11
8. Šumice 8 3 1 4 16:10 10
9. Jarošov 7 3 1 3 14:16 10
10. Babice 8 2 1 5 17:33 7
11. Bílovice 8 2 1 5 6:25 7
12. Tupesy 8 2 0 6 17:31 6
13. Mařatice 8 1 2 5 20:36 5
14. Vlčnov 8 1 0 7 8:32 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

8. kolo: Březolupy – Hradčovice 4:2 (1:2) Křižka, Trizuliak, Soška, J. Hoferek – Pijáček, D. Mikulec, Popovice – Topolná nehlášeno, Uh. Ostroh B – Buchlovice 5:2 Polák 2, Tomčala, M. Borkovec, L. Borkovec – Dvořák, Michálek.
1. Hradčovice 8 7 0 1 38:15 21
2. Osvětimany 6 5 0 1 28:8 15
3. Březolupy 7 5 0 2 25:13 15
4. Popovice 6 3 0 3 15:14 9
5. Buchlovice 7 2 0 5 15:27 6
6. Uh.Ostroh B 8 2 0 6 17:43 6
7. Topolná 6 0 0 6 4:22 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

8. kolo: Ostr. N. Ves – Vlčnov 5:3 (2:0) Nový 3, Hél 2 – Fibichr 3, Šumice – Újezdec 7:0 (4:0) V. Ondřej 2, J. Žampach 3, Pančocha, Jaroš, Bánov – Mařatice 3:5 (1:3) Velecký 2, Horňák – Širůčka 3, Sládek, Žitňanský, Medlovice – Ostr. Lhota 2:1 (1:0) Tichý, Andrýsek – Zelený, Nivnice – Buchlovice 1:1 (1:1) Viceník – Krystýnek.
1. Mařatice 5 4 0 1 37:11 12
2. Jarošov 4 4 0 0 27:6 12
3. Šumice 5 4 0 1 25:5 12
4. Ostr.N.Ves 5 3 1 1 18:16 10
5. Medlovice 4 2 1 1 9:7 7
6. Bánov 5 2 0 3 21:15 6
7. Buchlovice 4 1 2 1 8:10 5
8. Újezdec 5 1 0 4 9:31 3
9. Nivnice 4 0 2 2 3:12 2
10. Ostr.Lhota 4 0 1 3 4:20 1
11. Vlčnov 5 0 1 4 8:36 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 8. kolo: Březolupy – Kněžpole 4:0 (3:0) Blizňák 3, Hubáček, Topolná – Bílovice nehlášeno, Mistřice – Nedachlebice 0:15 (0:6) Kutra 5, Doležálek 4, Fojtík 2, Bieschel, Pravdík, Mikel, Klacek, Polešovice – Kostelany n. M. nehlášeno.
1. Březolupy 7 6 0 1 52:6 18
2. Kněžpole 7 5 1 1 60:7 16
3. Nedachlebice 7 5 0 2 47:8 15
4. Topolná 6 4 1 1 44:10 13
5. Bílovice 6 3 0 3 30:22 9
6. Kostelany n/M 5 1 0 4 6:43 3
7. Polešovice 6 0 0 6 0:68 0
8. Mistřice 6 0 0 6 1:76 0

SKUPINA B – 8. kolo: Sušice – Traplice 17:0 (6:0) Hurta 7, M. Novák 4, Rachůnek 2, Macek 2, Hubál, Kozelek, Babice – Jankovice 2:2 (0:1) K. Horníček, Zelený – Silný 2, Velehrad – Kudlovice 5:1 (3:0) Gavenda 3, Krchňavý, Trňák – Frank, Huštěnovice – Jalubí 0:7 (0:4) Sýkora 3, Andrýsek 2, Kolář 2.
1. Jankovice 7 5 2 0 68:6 17
2. Jalubí 7 5 0 2 46:7 15
3. Babice 6 4 2 0 55:5 14
4. Huštěnovice 7 4 0 3 44:21 12
5. Sušice 7 4 0 3 38:33 12
6. Velehrad 7 3 0 4 25:23 9
7. Traplice 6 0 0 6 0:77 0
8. Kudlovice 7 0 0 7 1:105 0

SKUPINA C – 8. kolo: Podolí – Hradčovice 0:13 (0:3) nehlášeno, 1. FC Slovácko – Suchá Loz 7:4 (5:1) Dufková 4,Stojaspalová,Tom­šejová,Buzková – Kuběna 2,Haloda 2, Havřice – St. Hrozenkov 1:0 (1:0) R. Štětina, Prakšice – Korytná nehlášeno.
1. Havřice 7 6 0 1 37:8 18
2. Hradčovice 7 5 0 2 40:5 15
3. 1.FC Slovácko 7 5 0 2 36:15 15
4. Prakšice 6 3 2 1 35:5 11
5. St.Hrozenkov 6 3 1 2 24:8 10
6. Suchá Loz 7 1 1 5 20:29 4
7. Korytná 5 1 0 4 10:60 3
8. Podolí 7 0 0 7 3:75 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ –1. kolo: Spytihněv – Zlechov 5:2 (2:1) Polášek 2, Rychtár, Kašpárek, Stanislav – L. Bánovský, Dvouletý, Vlčnov – Újezdec nehlášeno, Nivnice – Uh. Ostroh 9:0 (3:0) Vykydal 3, Bartoš 2, Fojtík 2, M. Hladiš, Chovanec, Ostr. N. Ves – Dolní Němčí 2:7 (1:4) Opluštil, Husek – Bilík 3, Jurásek 2, Horňák, Omelka.
1. Nivnice 5 4 0 1 41:6 12
2. Spytihněv 5 3 2 0 29:15 11
3. Dolní Němčí 5 2 2 1 21:16 8
4. Vlčnov 4 2 0 2 15:14 6
5. Zlechov 5 2 0 3 9:21 6
6. Újezdec 4 1 2 1 12:12 5
7. Uh.Ostroh 5 1 1 3 10:27 4
8. Ostr.N.Ves 5 0 1 4 10:36 1

MLADŠÍ – 1. kolo: Spytihněv – Zlechov 0:7 (0:4) daníček 3, Kadra 2, Haša 2, Vlčnov – Újezdec nehlášeno, Nivnice – Uh. Ostroh 0:18 (0:5) Knotek 6, Větříšek 5, Vasenbauer 2, Polehňa, Kolacia, Pílek, Ostr. N. Ves – Dolní Němčí 2:9 (1:5) Krejzl 2 – Ambroz 6, Horňák 3.
1. Uh.Ostroh 5 4 0 1 33:8 12
2. Dolní Němčí 5 4 0 1 31:10 12
3. Újezdec 4 4 0 0 15:2 12
4. Zlechov 5 2 0 3 22:14 6
5. Vlčnov 4 2 0 2 22:15 6
6. Nivnice 5 2 0 3 13:43 6
7. Ostr.N.Ves 5 1 0 4 9:27 3
8. Spytihněv 5 0 0 5 1:27 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 3. kolo: Staré Město – Březolupy nehlášeno, Mistřice – Babice 6:2 (4:1) Kopčil 2,Trčka,J. Posolda,A. Posolda,Belant – Drimka 2, Ořechov – Jarošov 0:7 (0:6) Běťák 2, Jurča 2, Trávník 2, Pařenica.
1. Jarošov 5 4 0 1 30:3 12
2. Staré Město 4 4 0 0 25:5 12
3. Březolupy 4 2 0 2 24:19 6
4. Mistřice 5 2 0 3 17:26 6
5. Ořechov 5 2 0 3 23:37 6
6. Babice 5 0 0 5 8:37 0

SKUPINA B – 1. kolo: Prakšice – Záhorovice nehlášeno, Hradčovice – Uh. Brod B 2:5 (0:0) Hlaváč, Kroča – Dvořák, Beníček, Vaculík, Kadlec, Hálka, Korytná – Havřice 1:6 (0:4) Vacula – Zásta 3, Janků 2, Kubiš, Slavkov – Bánov 4:10 (1:5) Zb. Krhovský 3,K. Borýsek – nehlášeno, Záhorovice – Havřice 8:6 (4:3) Pokorný 2, Hřib 2, Pavlis 2, Andrlíková, Kolínek – Hromčík 4, Zajda 2.
1. Záhorovice 4 4 0 0 34:9 12
2. Bánov 5 4 0 1 31:16 12
3. Uh.Brod B 5 4 0 1 23:14 12
4. Havřice 5 2 0 3 18:15 6
5. Prakšice 4 2 0 2 18:18 6
6. Korytná 5 1 1 3 13:17 4
7. Slavkov 5 1 0 4 16:42 3
8. Hradčovice 5 0 1 4 8:30 1

28.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Zlína (ve žlutém) v nedělním 11. kole  doma nečekaně vysoko podlehli Mladé Boleslavi 1:5.
11

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Zlínští hokejisté (v modrém) v 16. kole extraligy doma hostili Liberec. Na snímku brankář Kašík

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

AKTUALIZOVÁNO

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Výsledky voleb ze všech obcí v našem okrese

Emocemi a překvapeními nabitý volební víkend přinesl spoustu zajímavých změn, výsledků a reakcí. Tištěný pondělní Deník jich bude plný.  

Alena Gajdůšková: Radost mi kazí neúspěch, chci bojovat za pacienty

S rozporuplnými pocity se vrací do vrcholové politiky Alena Gajdůšková z ČSSD. „Z výsledků sociální demokracie jsem smutná a nešťastná. V kraji máme jediný mandát a získala jsem ho já. To je pro mě velice rozporuplné. I vůči Antonínu Seďovi, kterého takto ve sněmovně střídám a který byl vždycky slušným politikem,“ říká Gajdůšková.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení