„Dlouho jsem nebyl po zápase tak naštvaný a zklamaný z našeho výkonu. Jednoznačně dominoval domácí gólman, který svůj výborný výkon vyšperkoval i vstřeleným gólem,“ posteskl si jediný střelec zlínského týmu a autor hattricku Tomáš Haloda.

Radost ze tří branek mu ale pochopitelně kalila porážka a nutnost se o finálový turnaj ještě porvat v sobotu od 17 hodin ve zlínské hale.

„Každý gól je pro mě příjemný, ale z tohoto hattricku jsem měl snad nejmenší radost v životě,“ přiznal zkušený futsalista a nejlepší kanonýr základní části Celostátní ligy.

FC TVD Slavičín. Ilustrační foto
Fotbalisty TVD Slavičín trápí zranění, nemoci a zaspané začátky

„Doufal jsem, že má první trefa nás dokáže nastartovat k obratu, ale záhy jsme dostali dvě rychlé branky a bylo po zápase,“ pokrčil rameny Haloda.

Ráz zápasu dal již první poločas, který se Zlínu hrubě nepovedl.

„Nejspíš jsme ještě byli hlavami mimo halu, s myšlenkami na kamaráda Vaška. Celý poločas jsme se trápili v koncovce a hledali jsme něco, od čeho bychom se odrazili,“ vrátil se k zápasu kanonýr.

Právě postup a případnou medaili by všichni velmi rádi vybojovali pro svého zesnulého spoluhráče a parťáka.

„Chceme pro něj titul! Nějaké změny musíme udělat již před víkendem, ale z taktických důvodů nebudu konkrétní. Rozhodně musíme zlepšit produktivitu,“ dodal odhodlaně Tomáš Haloda.

Čtvrtfinále play-off Celostátní ligy: MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – FUTSAL ZLÍN 6:3 (3:0). Stav série: 1:1. Branky Zlína: Haloda 3. Zlín: Jakubčík - Kamenčák, Julina, Hřebačka, Chvíla, Zapletal, Chludil, Velev, Kovář, Soukeník, Haloda.

Fotbalisté Zlína (ve žlutých dresech) ve 22. kole FORTUNA:LIGY podlehli Českým Budějovicím 2:3. Na snímku je Antonín Fantiš
Ševce straší baráž. Ve druhé půli jsme ukázali, že na to máme, prohlásil Fantiš