Také v Březové domácí v polovině prvního poločasu vedli nad Březnicí již 2:0. Hosté však vstřelením čtyř branek v průběhu druhého poločasu utkání otočili a zaslouženě si z Březové vezou všechny body.

NEVŠOVÁ – JAROSLAVICE 1:3 (0:2)

Hosté se ujali vedení již v úvodu utkání po chybě domácí obrany a svůj náskok dokázali ještě zvýšit na zasloužených 2:0. Nevšová měla do poločasu možnost utkání zvrátit ve svůj prospěch, ale to se jí nepodařilo ani po odpískaném pokutovém kopu.

V úvodu druhého poločasu domácí utkání zdramatizovali vstřelením kontaktního gólu, ale to bylo z jejich strany vše. Jaroslavice dokázaly využít rychlého brejku a utkání rozhodly ve svůj prospěch. Hosté vyhráli zaslouženě, když využili slabšího dne domácích.

Branky: Topič – Sviečka 2, Koňarik. Rozhodčí: Horáček. Nevšová: Zavadil – Sotolář, Srcháček, Vašička, Barcuch, Munster, Topič, Kudelka, Šoman, Juřík, Tomšů. Střídali: Malina, Janáček. Jaroslavice: Žbel – Koňarik, Borský, Podéšť, Maršálek, Rychlík, Dudr, Sviečka, Dudr, Postava, Červenka. Střídali: Kopřiva, Kostrhůn.

TEČOVICE– NÁVOJNÁ 4:2 (2:0)

V Tečovicích byl k vidění pohledný fotbal okořeněný šesti pěknými brankami. Domácí konečně skoro v kompletní sestavě chtěli odčinit krutou prohru ze Sehradic. Začali aktivně a již v 7. minutě se ujali vedení, což hosty zaskočilo. Domácí si dokázali vytvořit další šance, ze kterých ale vytěžili pouze jednu branku.Ta však stála zato, když pěknou akci bravurně zakončil Poulíček.

Nástup do druhé půle vyšel opět lépe domácím. Po šesti minutách zvýšil precizně zahraným trestným kopem Dostál. Za dvě minuty nato Návojná snížila taky utěšenou střelou, ale utkání rozhodl opět Dostál z trestného kopu. Hosté kosmeticky upravili výsledek v posledních vteřinách utkání. Vítězství Tečovic bylo zasloužené, protože měli režii utkání i přes dvě obdržené branky ve svých rukou.

Branky: Dostál 2, Jukin, Poulíček – Řehák Z., Horák. Rozhodčí: Vobořil. Tečovice: Mahdal – Středulínský J., Dostál, Holman, Družbík, Čeleďa, Jukin, Křen, Pala, Ondík, Poulíček. Střídali: Vicher, Ševčík, Bártek. Návojná: Řehák R. – Vaněk M., Kolínek, Vaněk M., Řehák Z., Vaněk R., Řehák B., Naňák, Horák, Vaněk A., Šenkeřík.

Referáty ze všech utkání najdete v úterním vydání Zlínského deníku 2. září!!!