S hodnocením zápasu je vždy dobré chvíli počkat, nemluvit hned v emocích, ale uklidnit hlavu. Takové hodnocení má pak daleko větší váhu. V případě Plzně se však můj názor nijak neliší od toho, který jsem měl bezprostředně po odpískání konce. A ten zní, že rozhodčím z mého pohledu zápas nevyšel. Každý ať si udělá vlastní názor.

Dlouhé roky jsem hrál v zahraničí, v Holandsku, Itálii a Anglii. Jistě, i tam rozhodčí dělají chyby, jsou to jen lidé. Ale reputaci mají mnohem vyšší, jak u odborné veřejnosti, tak u fanoušků.

Výborný výkon proti Plzni musíme v sobotu zopakovat doma v souboji s Teplicemi. Jestliže na západě Čech jsme mohli bodovat, doma musíme. Je to potřeba s ohledem na vývoj soutěže. Snadný soupeř nás nečeká, Teplice patří mezi stabilní účastníky nejvyšší soutěže a i letos mají kvalitní mužstvo.

S našimi hráči jsem každý den a vidím, jak poctivě se na zápas připravují. Od trenéra Boba Páníka mají veškeré dostupné informace o soupeři a je na nich vidět, jak moc chtějí vyhrát. A mohu vás ujistit, že vyhrát chtějí i kvůli vám, fanouškům. Skvěle nás podporujete, a vítězství si tak zasloužíte.

Takže v sobotu v 17 hodin na Letné!

Váš Zdeněk Grygera