Ze dvou domácích zápasů vytěžili mladí ševci jenom bod

Zlín – Prvoligovým starším dorostencům Zlína se v domácím dvojzápase příliš nevedlo. Devatenáctka ševců podlehla ve včerejší dohrávce na Vršavě ostravskému Baníku 0:2. V sobotu zachránili žlutomodří alespoň bod, když proti poslední Opavě dohnali dvoubrankové manko.

23.10.2013

FC Fastav Zlín U19 – FC Baník Ostrava U19Foto: Jan Zahnaš

„Na rozdíl od utkání s Opavou ale tentokrát nemohu kluky vinit z toho, že by odflákli první poločas. Soupeř sice šel do vedení, byl fotbalovější a přehrával nás, bylo to však dáno jeho kvalitou. My jsme se naopak do kombinace příliš nedostávali," přiznal zlínský trenér Jan Somberg.

Po změně stran mladí ševci zabrali, výsledkem jejich převahy však byla pouze nastřelená tyč. Naopak Baník v závěru z brejku do otevřené obrany výhru pečetil.

„Druhý poločas byl z naší strany velmi slušný. Míč jsme drželi pod kontrolou, hráči přidali v agresivitě a dokázali se prosadit i do gólových příležitostí. Kvalita ve finální fázi ovšem byla na straně soupeře. Škoda, protože alespoň na bod jsme dosáhnout určitě mohli," věděl zlínský kouč.

Autor: Robert Štach

23.10.2013 VSTUP DO DISKUSE

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků.

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Další obrat nestačil. Zlín má z Pardubic bod

2:0, 2:3, 4:3. Ze zápasu zvratů si hokejisté Aukro Berani Zlín uloupli aspoň bod z pardubického perníkového srdce. Ševci nakonec prohráli 3:4 v prodloužení, přestože během pěti minut na přelomu první a druhé třetiny otočili vývoj zápasu z 0:2 na 3:2 dvěma trefami Honejska a Popelky. Žlutomodří ale vedení ztratili a v prodloužení přesilovku čtyři na tři využil francouzský útočník Treille, který pro Zlín připravil třetí porážku v řadě.