HFK OLOMOUC - TESCOMA ZLÍN 1:2 (1:2)

Zlín začal nekoncentrovaně a povolil olomouckému týmu získat po nedorozumění v zadních řadách snadno jednobrankový náskok. Postupně ale zvýšil agresivitu a dvěma rychlými brankami výsledek otočil. Ve vedru se oba celky snažily o útočný fotbal, chyběly ale gólové příležitosti.
„Chtěl bych hlavně ocenit naši bojovnost, herní nasazení a vysoké tempo. Důležitý byl i tlak, který jsme si vytvořili po obdržené brance. Zatím nám ale stále skřípe součinnost jednotlivých řad. Je to dáno tím, že tvoříme nový tým,“ řekl zlínský trenér Pavel Hoftych.
V tomto týdnu čeká jeho svěřence soustředění v Blšanech, které vyplní dva zápasy ve středu od 17.00 s domácími Blšany a v sobotu s druholigovou Příbramí.

Branky: 33. Zmeškal - 41. Šmahaj, 45. Konečník.
Sestava Zlína: Baránek (46. Kořínek) - Vidlička (75. Řihák), Kroča, Zbožínek, Pazdera - Vyskočil (46. Zapletal), Zúbek (46. Vrtělka), Opiela (65. Elšík), Konečník - Šmahaj (70. Janča), Bača.

SLOVÁCKO - SIGMA OLOMOUC 1:1 (0:0)

Olomouc si získala náskok deset minut po změně stran. Melinho zahrál přímý kop, který se dostal až k hlavičkujícímu Komárkovi, na jehož teč nestačil domácí brankář zareagovat. Šest minut před koncem pak dorážkou rozhodl o remíze Šturma.
V dresu Olomouce proti svým bývalým spoluhráčům nastoupili do první půle brankář Petr Drobisz a stoper Darko Šuškavčevič, kteří Slovácko opustili v létě poté, co klub sestoupil.

Branky: 84. Šturma - 55. Komárek.

Další výsledky přípravy:

Chotěbuz - Ostrava 3:1, Slavia Praha - Most 3:1, Mladá Boleslav - Stuttgart 1:2, Čáslav - Kladno 1:2, České Budějovice - Prachatice 4:0.