Jaroslavice B – Provodov B 0:1 Mališka, Velký Ořechov – Spytihněv B 1:4 Kopl – Úředníček, Kraváček, Janošek, Polášek, Kudlov – Hřivínův Újezd 0:0, Doubravy – Racková 0:1 Krejsa T., Dobrkovice – Březnice B 2:1 Vítek, vlastní – Soukup.

TRNAVA – LUTONINA 4:1 (2:0)

Trnava vstoupila do utkání velmi dobře a již v 9. minutě zápasu se ujala po dorážce nabíhajícího Slováčka vedení. V následujících minutách prvního poločasu se hra odvíjela na půlce Lutoniny, domácí si vytvářeli šance po rychlé kombinaci a ze standardních situací. Další branka přišla ve 14. minutě – neomylný byl z trestného kopu domácí kapitán Zbránek. Ve 36. minutě zápasu byl po druhé žluté kartě za faul vyloučen hostující Horák a Lutoninští dohrávali zbytek zápasu o deseti. Druhý poločas byl obrazem prvního, kdy domácí útočili a dobývali obranný val hostí. Třetí branky se dočkali v 66. minutě zápasu po střele Malčíka. Trnava polevila, a proto v 76. minutě inkasovala Šenkýřem – 3:1. V téže minutě však Soukup pečetil výhru na 4:1.

Branky: Slováček, Zbranek, Malčík, Soukup – Šenkýř. Rozhodčí: Polách, 40 diváků. Trnava: Malaník – Čala S. (69. Hrnčiřík), Bořuta J., Zbranek, Chytil, Hradilík, Slováček, Malčík, Sedláček, Bořuta R. (71. Soukup), Kučera (71. Štěpánek).

FC VIZOVICE – NEUBUZ 1:7 (1:2)

Domácí tým Vizovic měl problémy se sestavou, chyběli například Pastyřík, Švancara nebo Videman. Neubuz nastoupila s tímto vědomím do utkání chladně a z nízkého nasazení ji neprobudil ani úvodní gól Budjače. Nedůslednost a malá bojovnost zapříčinily, že se domácí po zcela ojedinělé akci dostali až před brankáře a dokázali vyrovnat. Poté se nervozita Neubuze ještě stupňovala, naštěstí ji ale zchladil gólem do šatny Zdeněk Zubíček. Po přestávce již hra hostů nabrala na obrátkách a výsledkem bylo dalších pět branek v síti Vizovic, přičemž spousta šancí zůstala ještě nevyužitých. I díky této kanonádě se neubuzští fotbalisté posouvají na dostřel čela tabulky.

Branky: Dostálek – Pšenka 2, Budjač, Zubíček, Vaculka, Minařík, Vrba. Neubuz: Štefek – Trunkát, Šebesta, Březík, J. Zubíček, Minařík, Králík, Z. Zubíček, Budjač, Vrba, Pšenka. Střídali: Vaculka, Sedláček, Ševců, Drábek.

DALŠÍ VÝSLEDKY: SK Vizovice B – Veselá B 2:0 Gábor T. 2., Paseky B – Zádveřice 0:6 nehl.

10. Bratřejov B 11 1 1 9 17:47 4

Tichov – Divnice 2:2 Struška J., Maniš M. – Salvet, Tlusták, Nevšová B – Petrůvka 1:5 Janáček – Kovařík 3, Kořének, Juřica, Pozlovice – Horní Lhota 2:3 Divila, Zoubek – Plášek, Brostík, Váňa R., Smolina – Loučka 2:1 Sucháček T., Vaculín – Machů D., Drnovice – Lipová 2:0 Kostka, Gabko, Bohuslavice n. Vl. – Jestřabí 2:5 Krasňanský 2 – Hnilo R. 3, Gabriš, vlastní.

1. Jestřabí 14 11 1 2 47:23 34
2. Drnovice 14 9 1 4 37:16 28
3. Pozlovice 14 9 1 4 47:27 28
4. Petrůvka 14 7 3 4 47:34 24
5. Horní Lhota 14 5 3 6 32:33 18
6. Smolina 14 5 3 6 39:45 18
7. Loučka 14 5 2 7 32:35 17
8. Nevšová B 14 5 2 7 37:53 17