ŠELEŠOVICE - LUBNÁ B 2:5 (0:3)

Již v patnácté minutě po dvou standardních situacích vedli hosté 2:0. Ve 30. minutě po chybě domácího brankáře zvýšili na 3:0. Za tohoto stavu se domácí hráči probudili a zatlačili hosty před jejich pokutové území. Ve druhém poločase v 50. minutě po chybě domácí obrany hosté zvýšili na 4:0 a v 60. minutě po trestném kopu to bylo už 5:0. V závěru zápasu se dočkali i domácí. Nejprve si hosté vstřelili vlastní gól a poté po akci na jeden dotek upravil na 2:5 Kostka.

Branky: Kostka, vlastní – Loučka 2, Halamíček 2, Piškula. Rozhodčí: Novák. 85 diváků. Šelešovice: Mlčoch – Kyjovský, Brůna, Zakravač, Kostka, Sigmund, Večerka, Stančík, Kulcsar, J. Husařík, P. Husařík (Kunovský, J. Mozga). Lubná B: Hrubý - Janov, Havlík, Škrabal, Gremlica, Tvrdý, Loučka, Halamíček, Veselý, Nykrmayer, Piškula (Klimek, Zapletal, Rybenský).

BAŘICE – ROŠTÍN 1:1 (1:0)

Do vedení se domácí dostali v závěru první čtvrthodiny po brance Marka. Další dvě šance domácích do poločasu zůstaly nevyužity. Hrálo se tvrdě. Rozhodčí takovou hru toleroval, a domácí tak nakonec pykali za oplácení. Vyloučen byl Stančík. Přesilovku využili hosté z Roštína k vyrovnání na konečných 1:1.

Branky: 15. Marek – 75. Pudelka. Červená karta: Stančík. Rozhodčí: Pančocha. 50 diváků. Bařice: Táborský – Židlík, Navrátil, Lachendro, Marek, Večerka, Čevora, Kolouch, Stančík, Trávníček, M. Černý (Ančinec). Roštín: Knap – Novák, Zbořil, Dvořák, Stavinoha, Přecechtěl, Adamík, Pospíšil, Koza, Pudelka, Moravčík (Šojdr, Churý).

LITENČICE – ZLOBICE 3:1 (1:0)

Zápas dvou celků, které figurují naspodu tabulky, začal velmi nervózně. Hrály se nakopávané balony a určitě to nebyl fotbal, který by se divákům zamlouval. Ovšem hned v 5. minutě centroval do velkého vápna domácí Rachtava a hostující hráč zahrál rukou. Kopala se penalta, kterou bez problémů proměnil Pavel Rachtava. Ve 33. minutě hosté při střele na branku nastřelili ruku domácího hráče a penalta se kopala i na druhé straně. Domácí brankář bravurním zákrokem penaltu kryl. Do druhého poločasu nastoupila obě družstva v nezměněných sestavách, ale hra se mírně zlepšila. Probíhala 55. minuta a z ojedinělé akce se podařilo hostům z kopačky Trávníčka vyrovnat. To ovšem domácí tým nabudilo a zlepšeným výkonem se začal prosazovat. V 72. minutě se prosadil Rachtava a dostal domácí do vedení. Běžela 76. minuta, a v dobré pozici pálil těsně vedle Žourek. O čtyři minuty později si ale vše vynahradil a upravil na konečných 3:1.

Branky: 5. (pen.) a 72. Rachtava, 80. Žourek – 55. Trávníček. Rozhodčí: Pagáč. 80 diváků. Litenčice: Derka – Štěrba, Veselý, Zach, Kyas, Posolda, Raclavský, M. Pátik, F. Pátik, Rachtava, Žourek (Kroutilík, Krejčíř, Zapletal). Zlobice: Polák – Hlaváček, P. Vlček, Novotný, Trávníček, Holinka, L. Vlček, Večerka, Súkup, Benedikt, Mičák (Řezáč).

BEZMĚROV - POČENICE 0:1 (0:0)

Kdo čekal fotbalovou podívanou v souboji o čelo tabulky, odcházel v nedělním podvečeru z bezměrovského hřiště zklamán. Utkání se odehrávalo většinou před pokutovým územím hostů. Ti podnikali pouze rychlé protiútoky a odkopávali míče ze své půle. Snad deset standardních situací a tentýž počet rohů hovořil jasně ve prospěch Bezměrova. Hosté zahrávali za celý zápas jeden rohový kop. Rozhodli po brejku v 87. minutě skákavou střelou Stavinohy.

„Aby se na nás domácí bodově nedotáhli, přijeli jsme do Bezměrova s jasným cílem neprohrát. Ve druhé půli nás Bezměrov přitlačil a měl místy až drtivou převahu. Své tři velké příležitosti ovšem domácí neproměnili, stejně jako my své dvě slibné šance z rychlých protiútoků. Rozhodnutí přišlo na konci utkání, kdy brankáře Bezměrova z hranice šestnáctky překonal přízemní střelou k tyči Stavinoha. Domácí pomezní rozhodčí tento okamžik posoudil velmi dobře, když nechal pokračovat ve hře, přestože další náš hráč se nacházel v „mrtvém“ ofsajdu. S naší bilancí na soupeřových hřištích můžeme být spokojeni,“ doplnil vedoucí mužstva Počenic Rostislav Surýnek.

Branka: 87. Stavinoha. Rozhodčí: Capanda. 100 diváků. Bezměrov: Pelikán - Fuks, Adamov, Pavelka, Vejtasa, Mariánek, Bleša, Michal Večerka, Venský, D. Polášek, R. Polášek (Coufalík, Karásek, Milan Večerka). Počenice: Hrabal - Cigánek, Schwarz, Jánský, Kocourek (95. Gröpl), Procházka, Bareš, Zbořil, Tichánek, Šimčík (58. Hrušák), Stavinoha (93. Pěnčík).

TROUBKY – STŘÍLKY 0:3 (0:1)

V prvním poločase měla šance na vstřelení branky obě mužstva, ale obrany dominovaly. V závěru poločasu však po tlaku domácích nechali obránci zcela nekrytého hráče Střílek Součka, který dostal přesnou přihrávku od obránce a z poloviny hřište utekl a s přehledem skóroval. Po změně stran domácí začali velmi dobře a na hosty se hrnul jeden útok za druhým. V této chvíli byly Střílky pod velkým tlakem, ale gólman Vrba za přispění obrany všechny šance pochytal. Po pěkné akci hostů se kopal rohový kop přetažený na druhou stranu, kde Klanica zpracoval míč a nádhernou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Minutu před koncem utkání, po výborné přihrávce Sádlíka do volného prostoru, skóroval do prázdné branky Stuchlík.

Branky: 42. Souček, 80. Klanica, 88. Stuchlík. Rozhodčí: Jelínek. 80 diváků. Troubky: L. Makový – Hlaváč, Jenerál, Horák, Špička, B. Makový, Plesník, Štěpánek, Šprňa, Střelec, Bezslezina (Bureš, Prachař, Tesařík). Střílky: M. Vrba - Buš, Novák, Kočíř, L. Vrba, Souček, Stuchlík, Sádlík, Urubek, Klanica, Daníček (Hlaváček, Brňák, Reniers).

DŘÍNOV – RATAJE 1:1 (1:0)

Celý zápas hrála mužstva s velkým nasazením a utkání se muselo divákům líbit. Rataje nastoupily do zápasu aktivně a několikrát nebezpečně zahrozily. Rozhodně jejich herní projev nenapovídal tomu, že hraje poslední mužstvo soutěže. Ve 25. minutě využil Svoboda špatně zahrané malé domů a střelou z úhlu otevřel skóre. Šance se až do přestávky střídaly na obou stranách. Ve druhém poločase byl vyloučen hostující Zdráhal. Přesto se podařilo Stratilovi vyrovnat.

Branky: 25. Svoboda – 68. Stratil. Červená karta: Zdráhal. Rozhodčí: Vybíral. 110 diváků. Dřínov: Matics – Zakopal, Frkal, J. Novotný, Judas, Šustrik, Drobisz, Držálek, Šiška, Svoboda, Babák (Blaško, R. Novotný). Rataje: Uličník – Pospíšil, Hýsek, Apolenář, Deneš, Seibert, Mík, Stratil, Štěpita, Drobisz, K. Chalupa (Zdráhal, Molek, Štolfa