Martello ho ale zaujal. Hráč, který prošel Lyonem, Marseille iŽenevou, působí podle kouče velmi fotbalově. „Je vidět, že má za sebou kvalitní přípravu vmládežnických akademiích. Viděl jsem ho však jen při práci smíčem a potřebuji si ho otestovat ivdalších činnostech,“ pravil Hoftych.

Francouzský záložník by měl vpátek předvést své umění vpřípravném utkání sTřincem a otři dny později odletí zpátky domů. „Pokud oMartella projevíme zájem, začneme sjeho agentem dojednávat podmínky smlouvy. Teď ale záleží opravdu na tom, zda hráč skutečně svým uměním osloví našeho trenéra, “ podotkl generální manažer Tescomy Ladislav Valášek.

Oproti zvyklostem Zlín během zimní pauzy obměňuje kádr. Klub získal záložníka Petra Musila a útočníka Milana Pacandu zBrna, přišel trenčínský ofenzivní fotbalista Gejza Baranyai a zČadce také jeho krajané obránce Martin Gavlák sbratrem Tomášem, který nastupuje jako obránce. Klub naopak opustili bek Vlastimil Vidlička (Teplice) a záložníci Lukáš Opiela (Mladá Boleslav) sVáclavem Zapletalem (Opava).

Na testech vNitře je forvard Martin Bača, trenér Hoftych nepočítá se stoperem Radimem Ditrichem, jehož vpondělí přeřadil do béčka. „Současný kádr pravděpodobně opustí ještě jeden hráč,“ informoval koučZlína.