VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokej

30.6.2017

Veselý: Ve výplatách jsme měli drobné zpoždění, nikdo s tím nemá problém

ROZHOVOR/ - V devětatřiceti letech ho prý už nic nepřekvapí. Stále se vyvíjející styl letní přípravy a moderní metody tréninků ani drobné zpoždění výplat týmu. „Co se však psalo, není pravda," vyvrací spekulace kapitán hokejistů Zlína Ondřej Veselý, který jako vůdce povede tým do jubilejní padesáté sezony v nejvyšší soutěži.

29.6.2017

Neskutečný zážitek, vzpomínají na draft NHL nejbližší Filipa Chytila

ROZHOVOR/ - Na jejich syna a bratra ukázali New York Rangers. Má to zvuk, co říkáte? „Nezapomenutelný zážitek," popisují v trojrozhovoru Deníku průběh a výsledek Draftu NHL v Chicagu nejbližší hokejového útočníka Zlína Filipa Chytila.

28.6.2017

Kouč Svoboda: Panika není na místě, nedůvěra nás motivuje

Naposledy se včera sešli, aby spolu potili krev během letní přípravy. Nyní už budou následovat fyzické testy, závěrečný fotbálek v Brumově-Bylnici a rozjezd na dovolenou.

25.6.2017

Michalovský: Generálního sponzora chci hokeji přivést i popáté

Vrátil se do míst, kde nechal kus života. Zimní stadion Luďka Čajky je pro něj druhým domovem. Po skončení aktivní kariéry nastoupil v roce 1991 jako ředitel zimního stadionu. Pro zlínský hokej někdejší obránce a vůbec první reprezentant Miroslav Michalovský pracoval jako obchodní manažer, výkonný ředitel a čtyři roky i jako generální manažer.

AKTUALIZOVÁNO
24.6.2017

Chytila si v draftu NHL vybral New York Rangers. Velké překvapení, přiznal

Stal se Jezdcem! Sedmnáctiletého zlínského hokejového útočníka Filipa Chytila si v draftu zámořské NHL vybral slavný klub New York Rangers, který po kroměřížském odchovanci sáhl ve své druhé volbě letošního výběru talentů a celkově 21. v pořadí.

23.6.2017

Do hokejového klubu se vrací Miroslav Michalovský

Po šesti letech v ústraní se do zlínského hokejového klubu vrací Miroslav Michalovský.

23.6.2017

Do draftu NHL zbývají hodiny. I po něm je Chytilův plán zůstat ve Zlíně

Už odpočítává hodiny. Blíží se pro něj chvíle, kdy si jej v Chicagu vybere některý klub NHL. Nejslavnější hokejové ligy na světě. Montreal? Toronto? Nebo snad úřadující šampion Stanley cupu z Pittsburghu?

20.6.2017

Sledge hokejista Martin Joppa: O nohy přišel v 8 letech, ve 12 o otce

Člověk míní a Bůh mění. Své o tom ví například zlínští sledge hokejisté, což je paralympijská disciplína hokeje. Zlínský tým SHK LAPP Zlín vám nyní ve spolupráci se Zlínským deníkem přináší jejich životní příběhy v projektu Ktož jsú zlínští bojovníci, kde ve druhém díle vám představíme mladého, velmi dobrého hráče Martina Joppu. Jeho osud je zamotaný až až…

17.6.2017

Návrat do Zlína ve hře nebyl. Klub mě neoslovil, tvrdí posila Sparty Zámorský

ROZHOVOR/ - Návrat do Zlína ve hře nebyl, nikdo mě neoslovil, reagoval v rozhovoru pro Deník 24letý odchovanec zlínského hokeje Petr Zámorský, který se dohodl na spolupráci s pražskou Spartou. Tradiční, ale v Baťově městě neoblíbený klub příchod reprezentačního zadáka oznámil včera dopoledne. A zlínští fanoušci mu jeho rozhodnutí mají za zlé.

16.6.2017

Adamík po rezignaci ve Zlíně míří šéfovat Chomutovu. Je to výzva, řekl

V květnu rezignoval Karel Adamík na svou funkci generálního manažera zlínského hokejového klubu, ve čtvrtek oficiálně jeho pozici zaujal Martin Hosták. O setrvání Adamíka v hokejovém světě se spekulovalo už začátkem týdne.

16.6.2017

Návrat se nekoná. Zámorský se dohodl s pražskou Spartou

Návrat do mateřského Zlína se nekoná. Hokejový obránce Petr Zámorský se po třech letech vrací do české extraligy.

15.6.2017

Generální sponzor? Logo? Název? „Jedná se“

Pracují v šibeničním termínu. Vedení zlínského hokeje ve čtvrtek na tiskové konferenci na zlínské radnici slavnostně představilo Martina Hostáka ve funkci generálního manažera. To však bylo vše. Další otázky jako jméno nového generálního sponzora, případně podoba nového loga, název klubu a obsazení dalších postů v klubu zůstaly nezodpovězeny.

AKTUALIZOVÁNO
15.6.2017

Hosták: Eso z rukávu nevytáhnu, ale generálního sponzora přivedeme

ROZHOVOR / „Vyfiknul" se do černého saka s fialovou kravatou a nakráčel v zasedací místnosti zlínského magistrátu před novináře. Co chvíli se usmíval. Ale hlavně mluvil. Po sedmnácti letech v roli televizního komentátora prokázal Martin Hosták při oficiálním uvedení do funkce generálního manažera Zlína výborné komunikační schopnosti.

AKTUALIZUJEME
15.6.2017

Potvrzeno. Novým generálním manažerem hokejových ševců je Hosták

Bohumil Kožela, Zdeněk Venera, Miroslav Michalovský, Karel Adamík a… Martin Hosták. Pátý muž byl dnes oficiálně uveden do pozice generálního manažera hokejistů Zlína, třebaže do funkce oficiálně nastoupí k 20. červnu.

15.6.2017

Bude šéfem Zlína Hosták? Klub to dnes oznámí

Jedna z nejistot už má své řešení. Generálním manažerem hokejistů Zlína se pravděpodobně stal Martin Hosták. S bývalým útočníkem a dlouholetým spolukomentátorem České televize se podle informací Deníku po více než čtrnácti dnech jednání vedení klubu dohodlo na spolupráci.

13.6.2017

Obránce Jordán: NHL nezavrhuji, ale jsem realista

ROZHOVOR / Návrat do NHL už odpískal. Zvyká si na specifické prostředí v kontinentální hokejové lize. Hokejový obránce a zlínský odchovanec Michal Jordán po sezoně strávené v Kazani se v červenci vydá za dobrodružstvím na Dálný východ téměř k čínské hranici. Do Chabarovsku.

10.6.2017

Klhůfek se nebojí. Chci být jedním z lídrů a splnit očekávání, vzkazuje

ROZHOVOR/ - Zodpovědnosti se nebojí. Po dvou produktivních sezonách ve slovenské extralize je nabitý sebevědomím a motivací. Během rozhovoru pro Deník nekličkoval, neschovával se za fráze. Mluvil bez obalu, jak to cítí. Hokejový útočník Pavel Klhůfek je po osmi letech zase doma a chce být zase vidět a být jedním z tahounů týmu.

10.6.2017

Sledge hokejista Zdeněk Hábl, nejrychlejší muž mezi Dunajem a Rýnem

Ve špatný čas na špatném místě. Výstižnější situace pro toto přísloví snad ani být nemůže. Středa 3. listopadu 2004 navždy změnila tehdy dvaadvacetiletému Zdeňku Háblovi život. Na Štefánikově ulici ve Zlíně vykládal zboží, když se z ničeho nic přiřítilo auto.

8.6.2017

NHL si vybírá: výslechy, testy i stolní hokej

ROZHOVOR / Nejdřív podrobný výslech skautů NHL, poté podrobná prohlídka a nakonec drsné testy fyzičky. Sedmnáctiletý zlínský hokejový útočník Filip Chytil v minulém týdnu absolvoval jako jeden ze tří českých hráčů NHL Scouting Combine 2017, tedy setkání 137 nejlepších juniorů planety se zástupci zámořských klubů před blížícím se draftem NHL v Chicagu.

5.6.2017

Další návrat odchovance. Domů do Zlína se vrátil Klhůfek

Potvrzeno. Odchovanec zlínského hokeje Pavel Klhůfek se vrací domů. Jak již před zahájením letní přípravy ševců Deník informoval, někdejší útočník pražské Slavie a naposledy slovenského Zvolenu se po osmi letech vrací domů.

3.6.2017

„Fantom“ Werbik řádil s Espositem. Cíl NHL si jednou splním, věří

Řídil ofenzivu Fantomů z Youngstownu, v šestašedesátitisícovém městečku v americkém státě Ohio, asi sto kilometrů od Pittsburghu. Zlínský hokejový odchovanec Nicolas Werbik byl v uplynulé sezoně nejproduktivnějším hráčem týmu s 39 kanadskými body (18+21).

3.6.2017

Tomáš Fořt: Potíže se srdcem? Brouček v hlavě vrtá

ROZHOVOR/ - V létě 2013 mu zjistili potíže se srdcem a nevěděl, jestli v jednadvaceti nebude muset s hokejem seknout. Nevzdal se. A nyní se po plnohodnotné extraligové sezoně v Olomouci vrátil Tomáš Fořt do Zlína.

AKTUALIZOVÁNO
1.6.2017

Bukarts zůstal ve Zlíně. Teď na něm bude hra stát ještě víc, ví Hamrlík

Výborná zpráva, která se příliš nečekala. Lotyšský reprezentační hokejový útočník Roberts Bukarts bude ve zlínském klubu působit i v nadcházející sezoně. Podle informací Deníku měl dvě nabídky z ruské KHL, které nakonec nevyslyšel a bude dál pokračovat ve žlutomodrém dresu.„Po všech těch odchodech je to výborná zpráva," ulevil si asistent trenéra Martin Hamrlík.

1.6.2017

Záruba: Hosták generálním manažerem? Dokážu si ho v této roli představit

Byl to on, kdo jej v roce 2001 oslovil s nabídkou na spolukomentátora a experta. Šéfkomentátor sportu České televize Robert Záruba tuší, že v případě dosazení Martina Hostáka do funkce generálního manažera Zlína bude muset po sedmnácti letech spolupráce hledat náhradu.

31.5.2017

Hosták osobně jednal ve Zlíně. Mám pozitivní dojmy, prohlásil kandidát na GM

Vychutnával si atmosféru prosluněného Zlína žijícího nyní hlavně filmovým festivalem. Ale Martin Hosták, bývalý útočník a v posledních letech spolukomentátor a expert České televize, ve středu poprvé přijel do Baťova města především na první ze série jednání jako horký kandidát na generálního manažera hokejového Zlína.

30.5.2017

Se Zlínem jsem se nedohodl, potvrdil Marušák. Ukončí kariéru?

Končí! Minimálně v dresu hokejistů Zlína nebude v nadcházející sezoně pokračovat zkušený hokejový obránce 41letý Jiří Marušák. Zlínský odchovanec a rodák po svém návratu domů z jiných angažmá v Česku i zahraničí odehrál ve žlutomodrém dresu poslední čtyři sezony a v roce 2014 se podílel na zisku mistrovského titulu.

29.5.2017

Nový GM Zlína Hosták? Nebojím se, vzkázal. Vyslechne si Čajánka i Lešku

Nic není hotového, jedná se. Novým generálním manažerem hokejistů Zlína se má stát Martin Hosták. Někdejší útočník a v posledních letech hokejový expert a spolukomentátor České televize má ve funkci nahradit odstupujícího Karla Adamíka.

26.5.2017

Jordán míří k čínským hranicím do Chabarovsku. Cestování nebude problém, tvrdí

Vzhůru k čínským hranicím. Až na dálný východ do Chabarovsku se za dalším angažmá vydal hokejový obránce Michal Jordán. Pro představu: podle mapy internetového vyhledávače to domů ze Zlína má více než deseti tisíc kilometrů. 

23.5.2017

Jordán v Kazani skončil. V KHL zůstane

Hokejový obránce Michal Jordán končí v Kazani. Zlínský hokejový odchovanec, který kvůli zranění kolene přišel o uplynulé mistrovství světa v Paříži, ukončil po vzájemné dohodě s klubem platnou smlouvu.

20.5.2017

Permanentky na Zlín jsou v prodeji

Prodej permanentek na nadcházející sezonu, která bude jubilejní padesátou v historii zlínského hokeje, již začal. Do 5. června mají možnost si „permici" v podobě elektronické karty zakoupit stávající držitelé, poté začne volný prodej.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení