Ševci šli jako první do vedení, ve 12. minutě se podruhé v řadě prosadil Talafa. Domácí měli několik příležitostí na navýšení skóre, to nepřišlo. V průběhu zápasu totiž neuspěli Mrázek, Hejcman nebo Husa. Těsně před polovinou třetí třetiny hosté vyrovnali.

Ševci se hnali za třemi body, díky trefě Gazdy z přesilovky se v 55. minutě podruhé v zápase dostali do vedení. Litoměřice však po necelých dvou a půl minutách podruhé vyrovnali, v prodloužení dokonali obrat. Zlínští přitom na hostujícího krále vyslali 49 střel. „Je to k zamyšlení. Na tréninku na tom pracujeme. Jsme v takové situaci, že to tam nepadá. Bohužel nám chybí i štěstí v zakončení,“ mrzí Horáka.

Domácí si znovu nepohlídali nepohlídali fauly. Na trestnou lavici zamířili sedmkrát, za poslední dva zápasy si připsali 15 vyloučení. „Nesmí se to stávat, některé fauly byly zbytečné, neomluvitelné. Jsou to školácké chyby,“ zlobí se.

Hokejisté Zlína (žlutomodré dresy) doma čelili nájezdu Litoměřic.
Berani dvakrát ztratili vedení. Doma podlehli Litoměřicím

Berani jsou po 34 odehraných kolech na desátém místě tabulky, o skóre před Sokolovem. Naopak se jim vzdálila TOP 6, na šestý Přerov ztrácí 12 bodů.

K Zubrům přitom jedou už v sobotu. „Jak bylo řečeno, tak si za tím pořád stojíme. Chceme to uhrát. Pro nás nic jiného neexistuje,“ zdůrazňuje Horák.

Duel s Litoměřicím přinesl hned tři debuty. První starty mezi dospělými si připsali Lukáš Heš a Stanislav Sadovikov. „Kluky známe, víme, co od nich můžeme očekávat. Doufám, že nám pomůžou a my pomůžeme jim.“

Brankoviště poté hájil gólman z Nitry David Honzík. „David nás v některých situacích podržel. Škoda třetího gólu,“ dodal Oldřich Horák.