„Ten gól padl se štěstím. Bek soupeře pálil, ale naštěstí se kotouč naopak dostal do brejku. Kdyby střela prošla, byla by to moje chyba,“ popsal situaci autor prvního zlínského gólu.

V nájezdech se vydal vstříc brankáři Turkovi jako první a ani v tomto případě se nemýlil. „Vypadalo to, jako bych puk už vymíchal, ale naštěstí jsem to stačil ještě podél betonu zasunout k tyčce,“ oddechl Balán, který vstřelil třetí a čtvrtou letošní trefu.

Berani však neodehráli ideální střetnutí. „Chtěli jsme na ně vletět, ale stal se přesný opak. Zase jsme z první střely inkasovali. O to těžší bylo se do zápasu dostat. Hraje se hned lépe, když vedete. Bohužel se nám to v poslední době nedaří,“ posteskl si Balán.

Domácí borci dvakrát prohrávali, vždy však dokázali srovnat. „Bylo to jako na houpačce, ovšem diváky musel zápas bavit. My jsme hlavně rádi za dva zlaté body,“ cení si vůdce druhé zlínské formace.

Ve třetí třetině se již z obou stran hrál „udržovací“ hokej. „Nikdo už nechtěl udělat chybu a všichni už zápas chtěli dotáhnout do prodloužení a nájezdů, což se podařilo,“ pochvaloval si 23letý útočník.