Ovšem od zlínského snajpra se vyjádření k celému konfliktu a následné masivní mediální „masáži“ nedočkáte. „Nebudu to komentovat. Už se k tomu nechci vracet,“ odmítl, aby se následně pustil alespoň do hodnocení výkonů týmu v přípravě.

Když se podíváme na celou přípravu, je to docela příjemné hodnocení…

Přestože to byla pouze příprava, v letním poháru jsme si určili cíle, které se nám povedlo splnit. Zápasy měly svůj náboj, hrálo se o peníze, které nejsou pro klub zanedbatelné. Z tohoto důvodu to splnilo účel. Od středy celý hokejový kolotoč začíná naostro.

Kde se ve vás vzala taková produktivita. Přitom jste mívali s koncovkou problémy, že?

Také bychom to rádi věděli. Je to dobře, že nám to tam padalo. Útočná síla se rozložila na více útoků. Přáli bychom si, aby nám vydržela co nejdéle. Za tím, co bylo, děláme tlustou čáru. Příprava již nikoho nezajímá. Nyní je směrodatné dobře odstartovat do nové sezony.

Dáváte tomu alespoň nějaký význam?

Nikdy není na škodu, když se daří. Samotná vítězství mají pozitivní vliv na celé mužstvo. Únava se lépe snáší. Pořád je do startu dlouhá doba. V mužstvu panuje pozitivní nálada.

Vedení klubu vyhlásilo útok na semifinále vyřazovacích bojů. Je to podle vás reálná meta?

O nějakých cílech je předčasné hovořit. Uvidíme, jak se bude dařit. Důležitý je vstup do soutěže. Snad se pro nás vyvine pozitivně. Každopádně bude liga opět nesmírně vyrovnaná. I v uplynulé sezoně se bojovalo do posledních kol o všechny příčky. Byli jsme s tím srozuměni. Klub přivedl ambiciózního generálního sponzora PSG. Cíle jsou asi vysoké.

ČTĚTE TAKÉ:

Hokejista Balaštík je mimo hru, klub zvažuje trestní oznámení na Stehlíka

Vítkovický Hadamczik jednání vedení Zlína nechápe

ON-LINE: Michalovský řadí svůj tým mezi favority ligy

OBRAZEM: Berani postupují v Tipsport cupu do semifinále

Balaštík je v pořádku, oddechl si kouč Venera