Do branky Zlína se znovu postavil Michal Kořének, záda mu už kryl Daniel Huf. Do sestavy se vrátil zkušený útočník Bedřich Köhler.

Pardubice na začátku Berany přehrávaly, větší šance si vytvářely až v závěru dějství. Za Kořénka však puk nedostaly. Více tak zaujaly nervózní strkanice.

Hokejisté Zlína do druhé části vstoupili dvěma vypracovanými příležitostmi – Okál ani Žižka, stejně jako později Fryšara neuspěli. Pardubice naopak dvakrát udeřily.

Úvod závěrečné třetiny Beranům přinesl přesilovou hru a také kontaktní branku, za minutu a čtvrtou to však znovu bylo o dvě branky.

Tipsport ELH, 43. kolo

PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 42. Okál (P. Sedláček, Svoboda) – 26. T. Zohorna (R. Kousal, Klouček), 31. Blümel (Poulíček), 44. Camara (T. Zohorna, R. Kousal)

Střely na branku: 26:35. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. Rozhodčí: Šír, Vrba – Hlavatý, Gebauer. Bez diváků.

PSG Berani Zlín: Kořének (Huf) – Řezníček, Ferenc, M. Novotný, Nosek (A), Žižka (C), Gazda, Suhrada – Kubiš (A), Fryšara, Svoboda – Okál, Vopelka, Šlahař – Köhler, Karafiát, Dufek – Sebera, P. Sedláček, J. Ondráček.

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Barulin) – Mikuš, J. Zdráhal, J. Kolář (A), Nakládal (C), Ďaloga, Bučko, Vála – R. Kousal, T. Zohorna, Camara – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – L. Horký, O. Roman, Tybor – Štetka, Rohlík, Pochobradský.