Úvodní třetina nabídla solidní příležitosti na obou stranách, branku ovšem nepřinesla. Do druhého dějství lépe vstoupili domácí, kteří se po několika šancích prosadili z přesilové hry ve 28. minutě. Zlínští hokejisté vzápětí měli početní převahu, ve které se faulu dopustil Gazda. Pražané se dočkali příležitost trestného střílení, Tomáška ovšem vychytal Kašík, jenž si poradil také s dalšími nebezpečnými pokusy.

Osm minut před koncem zápasu Sparta navýšila náskok. A opět v přesilové hře. Přihrávku Pecha zužitkoval Kudrna. Vítězství domácích trefou do odkryté klece zpečetil Jurčina.

2. kolo Tipsport Extraliga - Sparta proti Zlínu
Připsal si už 66 zásahů, Beranům se ale nedaří. Jsem rozčarovaný, trápí Kašíka

Tipsport ELH, 2. kolo

HC Sparta Praha - PSG Berani Zlín 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 28. Horák (Řepík, Rousek), 52. Kudrna (Pech, Jurčina), 58. Jurčina. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:0. Rozhodčí: Horák, Pražák – Lhotský, Svoboda. Diváci: 2511

HC Sparta Praha: Machovský (Neužil) – Němeček, Košťálek, Piskáček (A), Tomáš Dvořák, Jurčina, T. Pavelka, Kalina – Tomášek, Horák, Řepík (C) – Rousek, Sukeľ, Dvořáček – Buchtele, Pech(A), Forman – Zikmund, Říčka, Kudrna.

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Řezníček, Gazda, Suhrada, Nosek (C), Hamrlík, Ferenc, Dluhoš – Herman, Fořt, J. Ondráček – Okál (A), Honejsek, Šlahař – Köhler, Fryšara, Dufek – Kubiš (A), P. Sedláček, Karafiát.