Trenéři hostů po dvou prohrách provedli změny v sestavě, jednu vynucenou. Do zápasu nemohl naskočit bek Novotný, kterému začal dvouzápasový trest. Do sestavy se nevešel Roman Vlach, v útoku naskočili Zdeněk Sedlák a Tomáš Pospíšil.

První gól padl ve 23. minutě hry, kdy po rychlém přechodu do útočného pásma úřadovali domácí, skóre otevřel Zeman. Ševci se ve druhém dějství neprosadili, na branku čekali do 46. minuty. Tehdy se po přihrávce Salonena podařilo vyrovnat Šlahařovi, pro kterého to byl sedmý kanadský bod v sezoně.

Hosté měli početní převahu také pět minut před koncem, tu ale nevyužili. Přesto se radovali z vítězství, když Novák u mantinelu ve středním pásmu využil zaváhání domácích, skvěle si počkal a pak krásnou žabičkou našel Gaga, který střelou z první zajistil hostům bod navíc.

Zlínští hokejisté jsou po 11 kolech na osmém místě Chance ligy, v sobotu od 17.30 hodin hostí Přerov.

Chance liga, 11. kolo

HC Dynamo Pardubice B – Berani Zlín 1:2 p. p. (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 23. Zeman (J. Mikyska) – 46. Šlahař (Salonen), 62. Gago (Novák).

Střely na branku: 26:35. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Rozhodčí: Kostourek, Micka – Roischel, Pěkný. Diváci: 372

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Zdráhal, Chabada, Kubíček, Bukač, Voženílek, Tvrdík, Nedbal – Hrníčko, Rákos (A), Žálčík (A) – Urban, Pochobradský, Herčík – Kaplan, Kaut (C), Lichtag – Zeman, J. Mikyska, Rouha.

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Hrbas (A), Salonen, Čáp, Suhrada, Zbořil, Talafa – M. Lang, Werbik, Salmio – Paukku, Kindl, Šlahař – Pospíšil, Gago, Z. Sedlák – Novák, P. Sedláček (A), Köhler (C) – Süss.