Do branky Beranů se postavil Kašík, rovněž se vrátil Köhler, Hamrlík a Hejcman. Posledně jmenovaný za výběr Roberta Svobody nastoupil poprvé od 8. prosince. Naopak stále chyběli Honejsek se Šlahařem, nově nehrál ani Herman.

Během úvodních dvou třetin mnoho vyložených šancí k vidění nebylo. Jako první se branky dočkali hosté, Fořt však při zakončení zahrál vysokou holí a jeho trefa tak uznána nebyla. Když už to vypadalo, že také druhá třetina skončí bez branek, tak v čase 38:35 přesilovou hru domácích zužitkoval Svačina. Berani přitom krátce předtím sami měli početní převahu.

Ve třetím dějství se domácí ještě prosadili dvakrát, Berani byli vstřelené brance nejblíže v závěru, střela Hamrlíka však skončila na tyči.

Tipsport extraliga, 36. kolo

HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 39. Svačina (Lakatoš), 44. Irgl (Gewiese), 59. Werbik (Fridrich, Galvinš)

Střely na branku: 29:29. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Rozhodčí: Šír, Kubičík – Frodl, Komárek. Bez diváků.

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Pyrochta, R. Polák (C), Galvinš, Gewiese, L. Doudera, L. Kovář, Koch – Svačina, Hruška (A), Lakatoš – L. Krenželok (A), Dej, Schleiss – M. Kalus, J. Mikyska, Irgl – Fridrich, Werbik, Mallet.

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – M. Novotný, Řezníček, Ferenc, Suhrada, Nosek (A), Žižka (C), Hamrlík – Vopelka, Fořt, Kubiš (A) – Dufek, Hejcman, Köhler – Okál, Fryšara, Dobiáš – J. Ondráček, P. Sedláček, Karafiát.