Berani prohráli ve Vítkovicích

Ostrava - Hokejisté RI Okna Zlín prohráli v neatraktivní soutěži nazvané play out na ledě Vítkovic. Ve druhém včerejším duelu se radovalo Ústí nad Labem, které po samostatných nájezdech zdolalo Pardubice.

17.3.2008

Logo hokejistů ZlínaFoto: DENÍK

VÍTKOVICE – RI OKNA ZLÍN 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)

Po sedmi minutách Zlínští vedli 2:0. Ve druhé třetině se však domácím podařilo dvěma slepenými góly Šedivého a Svačiny obrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Valaši se sice pokusili o zvrat, ale vítězství nakonec přece jen zůstalo v Ostravě.

„Ze začátku to s námi vypadalo špatně, vlastně jsem z první střely hned inkasoval. Postupem času jsme se ale dostali do tempa a kluci přidali góly. Vítězství nás každopádně velice těší,“ řekl po zápase brankář Vítkovic Jakub Štěpánek.

Stejně viděli utkání také ostravští trenéři. „Vstup do zápasu nám vůbec nevyšel. Ve druhé třetině jsme se ale Zlínu vyrovnali jak herně, tak výsledkově a utkání jsme dotáhli do vítězného konce,“ zhodnotil duel asistent Bolek.

Trochu rozladěn byl ale kouč Valachů Rostislav Vlach. „Bylo to otevřené utkání, důkazem je i počet branek. Oba celky měly velké množství šancí. Naneštěstí pro nás ale Vítkovice byly šťastnější, i když podle mě by zápasu slušela remíza.“

17.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
Dopravní nehoda auta pošťáků mezi Děčínem a Hřenskem.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Hokejisté Aukro Berani Zlín (v modrém) v nedělním 13. kole doma vyzvali plzeňské indiány.

V neděli na hokejové Berany v 15 hodin, pak na Fastav. A za polovinu!

Policejní odstřelovači v akci

Státní veterinární správa (SVS) s Ministerstvem zemědělství (MZe) dnes v Holešově proškolila na dvě desítky policejních odstřelovačů o problematice afrického moru prasat.

Kdo bude stotisícím divákem Městského divadla ve Zlíně?

Stotisícího diváka 72. sezony očekává v pátek Městské divadlo Zlín.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.