Diváci na úvodní branku zápasu dlouho nečekali, zkraje třetí minuty se po podklouznutí jednoho z domácích hráčů prosadil Toman. Trefa Motoru s Berany zamávala, oproti soupeři ukazovali méně aktivity i agresivity. Domácí se největší šance dočkali po skvělé přihrávce Ference, Mikúš však puk dostal jen na brusle.

Druhá třetin nabídla zcela odlišný hokej. I díky brzké trefě Štěpána Fryšary ze začátku třetiny. Ačkoliv hosté brzy opět šli do vedení, tak o pouhých 14 vteřin později se prosadil debutant v dresu Beranů Jan Svoboda, který uspěl v samostatném úniku. Ve 30. minutě domácí navíc poprvé v zápase vedli, po ose Svoboda – Hejcman – Novotný se puk dostal k posledně jmenovanému, který propálil vše před sebou. Třetina nakonec skončila 3:3, druhou brankou v zápase se prezentoval Gulaš.

Ve třetím dějství se odehrával opatrný hokej. I přesto se hosté potřetí v duelu dostali do vedení, zásluhu na tom měla trefa Štencela. Berani měli ještě závar před brankou hostů, k brance to však už nevedlo.

Tipsport ELH, 3. kolo

PSG Berani Zlín – Motor České Budějovice 3:4 (0:1, 3:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 22. Fryšara (Šlahař, Ferenc), 24. Jan Svoboda (Hejcman), 30. M. Novotný (Hejcman, Jan Svoboda) – 3. Toman (Holec, Bindulis), 24. Gulaš, 34. Gulaš (Pech), 49. Štencel (J. Ondráček)

Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Lederer, Rožán.