Beranům se do sestavy vrátilo trio Honejsek, Michasjonok, Mamčics. Do zápasu naopak nezasáhli Tomáš Hanousek, Pavel Sedláček či Bedřich Köhler.

Vstup do utkání se ševcům vůbec nevydařil, hned během svého úvodního střídání vytvořil hrubku Suhrada, kterou potrestal Flek. Za stavu 0:1 domácí dvěma skvělými zákroky v řadě podržel Kašík, i díky němu se tak Němec mohl radovat z vyrovnávací trefy. Stav 1:1 však trval jen chvíli. Na trestnou lavici zamířil Žižka, jeho trest byl rychle potrestán. Na konci oslabení třech proti pěti navíc hosté odskočili do dvoubrankového vedení.

Domácí ve druhém dějství zabrali, několikrát se dostali do slibných příležitostí. V závěru třetiny navíc dokázali snížit, o přesnou trefu se postaral Hejcman.

Hned na začátku třetí části se výborným zákrokem blýskl Kašík, domácí posléze naopak nevyužili početní převahu. Berani většinu třetiny byli lepším mužstvem, gól však už nevstřelili. Za hosty v závěru v power-play udeřil bývaý hráč Zlína Tomáš Mikúš.

Tipsport ELH, 37. kolo

PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary 2:4 (1:3, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 10. O. Němec (Okál, O. Flynn), 39. Hejcman (Michasjonok) – 1. Flek, 10. Černoch (Kohout, Vondráček), 20. Černoch (Flek, Koblasa). 60. Mikúš.

Střely na branku: 30:21. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. Rozhodčí: Hejduk, Sýkora – Rampír, Bohuněk. Diváci: 1 000.

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Mamčics, Gazda, Suhrada, O. Němec (A), Žižka, Ferenc, M. Novotný – Kubiš (C), Honejsek, Mallet – Zabusovs, Hejcman, Michasjonok – Okál, Karafiát, O. Flynn – Fryšara, R. Veselý, Vopelka.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Martin Rohan, Plutnar, Pulpán (A), D. Mikyska, Dlapa, L. Doudera, Tureček – Koblasa, Černoch, Kohout – T. Rachůnek (A), T. Mikúš, Flek – Vondráček (C), Hladonik, O. Beránek – Redlich, Osmík, Jiskra.