Berani už do zápasu nasadili Šlahaře, který do této série zasáhl vůbec poprvé. Trenéři mu našli místo vedle Gago a Süsse, do utkání pak znovu zasáhl i Sadovikov.

Skóre utkání se poprvé měnilo v sedmé minutě, premiérovou trefu v seniorském hokeji vstřelil Tůma. Domácí ve druhé polovině třetiny mohli odskočit do většího vedení, Costu však vychytal Huf.

Zdroj: pro Deník/Daniel Ostrčilík.

Další góly padaly ve druhém dějství, znovu do sítě hostů. Litoměřice udeřily ve 24. minutě, Costa z úhlu nachytal Hufa. O tři minuty později to bylo 3:0, podruhé v zápase se trefil australský útočník.

Ševci se poprvé v zápase prosadili na začátku třetího dějství, ve druhém utkání v řadě skóroval Sadovikov. Berani na rozdíl dvou branek ovšem nesnížili, naopak pět minut před koncem obdrželi čtvrtou branku.

HC Stadion Litoměřice – Berani Zlín 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 7. Tůma (Korkiakoski), 24. Costa (Kordule), 27. Costa (Benda), 56. Sihvonen (Jícha) – 43. Sadovikov.

Střely na branku: 25:37. Vyloučení: 3:3. Bez využití: Rozhodčí: Petružálek, Mejzlík – Zídek, Maňák. Diváci: 1 750.

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Jebavý (C), Tůma, Benda, Krutil, Husák (A), Černohorský, Pavlák – Kordule, Jícha (A), Costa – M. Vitouch, Kuťák, P. Svoboda – Plos, Korkiakoski, Sihvonen – Hrabík, Žmola, Ton.

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Salonen, Riedl, Čáp, Warg, Zbořil, M. Novotný, Suhrada – Salmio, Holík, Paukku – Šlahař, Gago, Süss – Novák, Kindl, Z. Sedlák – P. Sedláček (A), Sadovikov, Köhler (C).