Rezervace míst pro majitele permanentních vstupenek z předchozí sezony trvá do 7. června. Volný prodej bude poté zahájen od pondělí 11. června 2018. Permanentní vstupenky platí na celou sezonu, tedy na přátelská utkání, utkání základní části extraligy a play-off.

Nejvýraznější změnou je zavedení dětské permanentní vstupenky. Na ni může navštěvovat zápasy na Zimním stadionu Luďka Čajky každý mladý fanoušek, který se narodil v roce 2003 a později. Podmínkou prodeje je, že s touto permanentní vstupenkou zároveň musí být zakoupena minimálně jedna dospělá vstupenka do stejného sektoru.

Druhou novinkou je zavedení benefitního systému, který bude spuštěn v průběhu měsíce srpna 2018 a bude fungovat na principu poskytování výhod od partnerů klubů fanouškům. Účast v benefitním programu přislíbily společnosti Baťa, Tescoma a další.

Ceny zůstávají stejné jako v minulé sezoně.

„Navyšování cen jsme nezvažovali. Velmi si vážíme našich fanoušků, kteří si v minulých sezonách zakoupili permanentní vstupenky. Cílem je nabídnout za stejnou cenu co nejvíce. Navíc nás letos čeká výroční sezona, kdy budeme oslavovat 90 let ledního hokeje ve Zlíně. Fanoušci se mohou těšit na aktivity, které sezonu jistě ozvláštní. Nyní jsme ve fázi plánování, nechtěl bych oslavy pojmout jako jeden zápas v retro dresech, ale více přiblížit fanouškům bohatou historii klubu,“ navnadil fandy Kožík.

Nejlevnější permanentku tedy pořídíte na stání za 2 950 korun, pro dítě za 1 475 korun. Na sezení pak od 4 400 kč (pro dítě 2 200 kč). (spo)