Účastník ruské Kontinentální hokejové ligy, jehož vede kouč Miloš Říha a bránu střeží nestárnoucí Dominik Hašek, podmínil střetnutí duelem právě na Vysočině, kde rozbil tréninkový tábor.

Kapitán týmu PSG Jaroslav Balaštík již dříve potvrdil, že se mužstvo těší. „Bude to zajímavá konfrontace okořeněná příchodem Dominika Haška do Spartaku. Pro naše mužstvo to bude dobrá zkušenost. Čekám svižný hokej, i když ovlivněný brzkým termínem a krátkou dobou na ledě,“ poznamenal kanonýr.

Do zápasu v dresu Beranů nezasáhne poslední zlínská posila, centr Tomáš Sýkora, který má drobné zranění na noze. Podle trenéra Venery je však jisté, že šanci dostanou nadějní mladíci z mistrovské juniorky, a to útočník Holík a obránci Valenta s Řezníčkem.

„Dopoledne budeme absolvovat normální trénink na dvě skupiny složené podle toho, jak budou hráči nominováni k utkání. Po obědě poté vyrazíme do Havlíčkova Brodu,“ přiblížil dnešní program Zdeněk Venera.

Předpokládaná sestava Zlína: Sedláček (Štůrala) – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Míka, Bořuta, Valenta, Řezníček – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, Holík, Ivan Rachůnek – Sivák, Roman Vlach, Kubiš – Ondráček, Balán, Zdeněk Okál.

(mb, kam)