Berani do Plzně odcestovali pouze s jedenácti útočníky, naopak využili osm obránců.

Domácí v úvodním dějství trestali, v rozmezí 7. a 14. minuty udeřili třikrát, dvakrát z toho Gulaš. Hosté mohli snížit pět vteřin před koncem dějství – ačkoliv Sebera dopravil puk za záda Frodla, Honejsek podle videorozhodčího zabránil domácímu brankáři v pohybu. Nejproduktivnější hráč Zlína se navíc při této akci zranil a utkání nedohrál.

Západočechům se dařilo také ve druhé třetině, ještě před polovinou zápasu vedli 5:0. Na rozdíl od úvodního vzájemného zápasu v Plzni však na odpor Beranů nedošlo.

Ve třetím dějství domácí přidali další dvě branky a pojistili si jednoznačné vítězství. Hokejisté Zlína naopak prohráli dvanáctý z posledních třinácti extraligových duelů.

Tipsport ELH, 50. kolo

HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 7. Gulaš (Budík, Mertl), 9. Eberle (Dočekal), 14. Gulaš (L. Kaňák), 27. Přikryl (L. Kaňák), 28. Kodýtek (Gulaš, Budík), 41. Lang (Malát, Budík), 52. Kodýtek (Gulaš, Budík

Střely na branku: 33:33. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Rozhodčí: Šír, Mrkva – Lederer, Rožánek. Bez diváků.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Pavlát) – Budík, Stříteský, Kvasnička, Jiříček, V. Lang, L. Kaňák, Houdek – Malát, Mertl (A), Gulaš (C) – Michnáč, Kodýtek, P. Musil – Straka (A), Kracík, M. Lang – Dočekal, Přikryl, Eberle.

PSG Berani Zlín: Huf (Kořének) – Řezníček, Žižka (C), M. Novotný, Gazda, Ferenc, Nosek (A), Suhrada, Hamrlík – Kubiš (A), Fořt, Vopelka (A) – Okál, Honejsek, Karafiát – Václavek, P. Sedláček, J. Ondráček – Sebera, Chludil.