„V první třetině jsme ještě drželi krok. Pak nám ale utekli a my už jsme zvládli jenom snížit rozdíl,“ uvedl sportovní manažer Dynamiters David Bílý. Za prohru podle něj mohla i poslepovaná obrana, ve které tentokrát chyběl Zdeněk Němec. I když se mezi obránce vrátili Horák se Šmídem, ještě se nestihli úplně rozehrát do ideální formy.

To Boskovickým vycházelo na ledě Brumova–Bylnice, na co šáhli. Ve druhé třetině proměnil Adam Kroupa trestné střílení, zvýšil na 3:1 a zlomil odpor domácích. Do poslední dvacetiminutovky šla Minerva už s pětigólovým náskokem. „Hráli jsme poctivě odzadu a dokázali jsme využít téměř všech větších šancí. Byl to vydařený zápas,“ zhodnotil trenér Rudolf Krupička. V posledním kole hostí Boskovice Uherský Brod a do Blanska přijede Plumlov. (bac)

HC Brumov-Bylnice – SK Minerva Boskovice 1:7 ( 1:2 0:4 0:1)
HHK Velké Meziříčí – Dynamiters Blansko HK 5:3 (2:2 2:0 1:1)