„Po skončení smlouvy jsem řešil co dál. Zlín měl velký zájem, za což jsem byl rád, protože zájem byl i z mé strany. Těším se na společnou spolupráci," potvrdil Pavelka.

Hokejisté Zlína a Vsetína poznali náročnost a nespravedlivé podmínky baráže o extraligu a jsou připraveni jednat o jejich změně.
Hokejistům Vsetína i Zlína svitla naděje na návrat do extraligy! Kdo má pomoci?

Pavelkovým příchodem se tak zvyšuje konkurence ve zlínském brankovišti a rovněž se otevře prostor pro Michala Kořénka, který se tak bude moci rozchytávat ve druhé lize.

Zdroj: Břenek Martin

O svém novém působišti má odchovanec královéhradeckého hokeje informace především z pozice soupeře. „Zlín má bohatou historii, na stadion chodí spousta fanoušků, takže zápasy tu bývají kvalitní. Když jsme sem jezdili v extralize s Libercem nebo teď v první lize s Prostějovem, vždycky tady ty zápasy byly náročné a nikdy jsme odsud neodvezli moc bodů. Proto jsem rád, že budu teď tady a věřím, že týmu pomůžu a s Hufínem vytvoříme dvojici, na kterou se tým bude moci spolehnout," cítí Pavelka.

Pozápasové oslavy ovládnutí Chance ligy hokejisty Vsetína po čtvrtém finálovém skalpu Zlína (2:0). Valaši po vítězství 4:1 na zápasy nad Berany mohli slavnostně zvednout nad hlavy pohár pro vítěze druhé nejvyšší hokejové soutěže v Česku.
Chance liga končí. Berani i Vsetín si musí zvyknout na nového partnera

„S Hufínem se trochu známe, shodou okolností jsme se potkali ráno na zimáku. Podali jsme si ruku a myslím, že spolu budeme fungovat v pohodě. Máme taky dobrého trenéra gólmanů Luboše Horčičku, takže se na spolupráci nás všech těším,“ potvrdil bývalý mládežnický reprezentant, jenž se už těší na práci v klubu, který by se co nejdříve opět vrátil mezi hokejovou elitu.

„Ambice budou nejvyšší, což je dobře. Tým bude kvalitní, uvidíme jak bude vypadat systém baráže, ale věřím, že šance dostat se do extraligy bude větší, než byla doposud," dodal s nadějí Jaroslav Pavelka.

Prvoligoví házenkáři Zlína (ve žlutém) v posledním kole soutěže doma porazili Polanku nad Odrou 33:25.
Házenkáři Zlína se v lize zachránili a nyní hurá do extraligy! Jak?

Jaroslav Pavelka
byl v mládeži členem širších reprezentačních výběrů napříč všemi kategoriemi a zachytal si dokonce i na mistrovství světa do 18 let. Následně zamířil do zámoří, kde dvě sezony působil v juniorské soutěži OHL.
Po návratu do Česka debutoval v extralize v barvách mateřského Hradce Králové, v nejvyšší soutěži si posléze vyzkoušel také angažmá v Liberci, kterému v sezoně 2020/21 pomohl ke stříbrným medailím. Ve druhé nejvyšší soutěži chytal za Litoměřice, Vsetín, Sokolov, Benátky nad Jizerou a v posledních dvou sezónách za Prostějov.