„Máme za sebou teprve tři zápasy. Extraliga se teprve rozehrává. Do klidných vod máme ještě daleko," ví hlavní kouč Rostislav Vlach.

„Herně to nebylo špatné, ale pořád je na čem pracovat. Věříme, že ani další zápasy nějak nepodceníme. Nesmíme si myslet, že to přijde samo. Extraliga je opět vyrovnaná. Každý může porazit každého, na to je potřeba stoprocentní koncentraci," upozorňuje Vlach.

Přestože naposledy v úterý proti Vítkovicím gólman Kašík neinkasoval, v úvodních dvou zápasech Zlín dostal osm gólů. „Defenzivu musíme vylepšit," ví Vlach.

„S Vítkovicemi už to bylo mírně lepší, ale ony zase neměly ofenzivní sílu jako jiná mužstva," všiml si trenér PSG Zlín.

Mladá Boleslav sice v prvním kole vyhrála v prodloužení 3:2, ale následně s Olomoucí (0:2) i proti Kometě Brno (1:5) prohrála. „Jejich systém se moc nezměnil. Trenéři zůstali stejní, takže opět od nich čekáme bruslivý aktivní hokej. Budou nastřelovat puky a bojovat," tuší zlínský stratég.

Ten by chtěl ještě vylepšit i přesilové hry. Ševci využili čtyři z dvaceti vyloučení a mají dvacetiprocentní úspěšnost využití. „V prvních dvou zápasech byly celkem dobré. Jen v posledním zápase nám nevyšly. Je to ale dané kvalitou ledu. Přihrávky skákají, střely nejsou ideální. Na povrchu se tvoří ledová krupice, je to složitější. Pracujeme ale na nich každý trénink. Věřím, že půjdou ještě nahoru," přeje si Vlach.