Osmatřicetiletý Biegl se po letním odchodu ze Vsetína rozhodl pro angažmá v Kolíně a přitom ještě chytal na střídavý start v prvoligovém Šumperku. Jenže v minulém týdnu angažmá v Kolíně ukončil a byl bez práce. Teď se jeho situace mění. Kmenový hráč Třince jde hostovat do Prostějova, ovšem už dnes se bude hlásit ve Zlíně.

„Absolvuje s námi týdenní kemp, aby si pořádně zatrénoval. Jsme s Třincem domluvení, že v případě potřeby ho můžeme využít na střídavý start. Bude naší záložní variantou,“ vysvětlil generální manažer zlínského klubu Miroslav Michalovský, který se rozhodl oslovit Biegla poté, co při zranění brankářské jedničky Murína několik utkání nevyšlo náhradníkovi Čechovi.

Zlínští hokejisté i s Bieglem stráví reprezentační přestávku tvrdou prací. Zatímco v minulých letech si mohli během pauzy užít pár dní volna, současné postavení v tabulce donutilo trenéra Bokroše ke změně. Už dnes hráči absolvují spinning, v pátek jim náročnou přípravu zpestří přípravný duel s moskevským Dynamem, které ve Zlíně nastoupí od 17 hodin. „Toto utkání beru jako nutné zlo. Ale trenér určitě ví, co dělá,“ řekl dočasný kapitán týmu Petr Leška.

Další extraligový duel odehraje tým RI Okna ve středu 14. listopadu na ledě Karlových Varů.