Jak byste zhodnotil zápas, ve kterém jste obdrželi tři branky v oslabení?
Kometa vyhrála zaslouženě. Za první třetinu, jakou jsme předvedli, jsme si zvítězit nezasloužili. Tolik vyloučení z naší strany byla anarchie. Byly to hloupé fauly.
Do zápasu jsme se vrátili ve druhé třetině, hra se určitě zvedla. Dvě třetiny však hrát nestačí. Borci si musí sáhnout do svědomí, co předvádí. Je to škoda. Hrát takto od začátku, tak šance by byly, ale přesilovky rozhodly.

Jdou přesilové hry Komety vůbec ubránit?
Když jsem to hrál ještě já, tak jsem si také říkal, že to jde těžko. Mají to dobře poskládané. Hrají je kvalitně. Připravovali jsme se na to. Bohužel hned u prvního gólu jsme udělali chybu, kterou využili.

Libor Kašík byl ve druhém zápase v řadě vystřídaný. Je momentálně z formy?
Gólmany má na starosti Ríša (Richard Hrazdira, trenér brankářů Beranů – pozn. red.), vyzná se v nich. Ke střídání dal pokyn. V poslední době jsme už dostali dost náloží. Nikomu nepřidá, že v zápase dostane čtyři pět branek. Viděli jsme, že Hufino (Daniel Huf – pozn. red.) to zavřel. Budeme řešit, kdo nastoupí v dalším zápase.

V pátek proti Mladé Boleslavi hrál Jakub Svoboda. Z jakého důvodu chyběl na ledě Komety?
Za nás nastoupil v pátek, v sobotu za Přerov (Jakub Svoboda je kmenovým hráčem Přerova – pozn. red.). Nechtěli jsme, aby po sobě hrál tři zápasy, bylo by to asi moc. Doufáme, že v úterý ho budeme mít k dispozici.

Jak těžko podle vás vaši hráči nyní hledají motivaci?
Určitě můžeme ovlivnit to, jaké hráče posíláme na led. Musí si však sáhnout do svědomí, kolik tomu dávají, jak hrají a jakou mají motivaci. Vím, že na stadionech chybí lidé, peníze jsou osekané, nemají to lehké. Každý si však motivaci musí najít sám. Zápasy jsou v televizi, dívá se na ně určitý počet lidí. Nemůžou tam vypadat jak kašpaři. Dvě třetiny proti Kometě už vypadaly dobře, takhle by si měli zapamatovat a nastoupit do zápasu. Pokud se však pouze půjdeme vyvětrat, od každého dostaneme debakly.