Duely, do kterých zasáhl náhradník Jakub Čech, v této sezoně ani jednou neskončily výhrou Zlína po 60 minutách. Zítra hraje tým RI Okna doma proti Třinci.

LITVÍNOV - RI OKNA ZLÍN 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

Zlín sice poslal do vedení v první třetině Balaštík, ale hned po přestávce vyrovnal odchovanec moravského klubu Jenáček.

Domácí si vypracovali rozhodující náskok v závěrečné minutě prostřední dvacetiminutovky, kdy Černý s Lukešem během 33 vteřin překonali Čecha a získali Severočechům dvoubrankový náskok.

Po Lukešově trefě se na ledě strhla bitka, po které tři hráči na každé straně museli zamířit do kabin.

Branky a nahrávky: 21. Jenáček (Lukeš), 40. Černý (Benda), 40. Lukeš (Kubinčák), 49. Reichel (Kubinčák) - 5. Balaštík (Leška), 55. Andrašovský (Leška). Rozhodčí: Homola - Bejček, Kabourek. Vyloučení: 17:18, navíc Punčochář 5 min. a do konce utkání, Jenáček, Skuhrovec a Hranáč ­ všichni do konce utkání - Ďurák, R. Pšurný a Klouček ­ všichni do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 4 516. Litvínov: J. Hübl ml. - Šlégr, L. Poživil, Koma, Hranáč, Vobořil, Skuhrovec, Punčochář, Tůma - Kubinčák, Reichel, Lukeš - Jánský, Branda, Sklenička - Machulda, Benda, Jenáček - Černý, Rindoš, Bednařík. Trenéři: J. Hübl st. a Rosol. Zlín: J. Čech - Zubíček, Nosek, Galvas, Hamrlík, Lučka, Vosátko, Ďurák, Klouček - Leška, Balaštík, Andrašovský - Barinka, M. Čech, Kubiš - Záhorovský, Balán, Ondráček - F. Čech, R. Pšurný, M. Pšurný. Trenéři: Bokroš a Stuchlík.