HC BRUMOV – BOSKOVICE 1:7 (1:2, 0:4, 0:1)

V 10. minutě ještě domácí Vaněk snížil vedení soupeře na 1:2. „Boskovice jsou dobrým a zkušeným mužstvem, ale spoustu jsme jim toho povolili sami. Přestože jsme snížili na rozdíl gólu a v kabině jsme si řekli, že začneme opět z obrany, po třetím inkasovaném gólu zavládl na ledě opět chaos. Hráli jsme špatně a nedisciplinovaně, čehož soupeř náležitě využil,“ posteskl si hlavní trenér aktuálně osmého celku soutěže Josef Zavadil.

Ve druhé části Brumov během tří minut inkasoval další tři těžké direkty a skóre se zastavilo až na děsivém stavu 1:7. „Je to nekoncentrovaností. Jestliže v devatenácté sekundě inkasujete, je to voda na mlýn soupeře. Upustili jsme od hry, kterou jsme měli předvádět od začátku. Místo toho začali kluci na ledě létat a bláznit,“ povzdechl si Zavadil, jehož výběr se v sobotu představí na ledě Komety Úvoz.

Branky a nahrávky: 10. Vaněk (Peterka) – 1. Holý (Karný), 9. Provazník (Komínek), 22. Kroupa, 34. Kroupa (Komínek), 36. Komínek, 37. Antoňů, 52. Holý. Rozhodčí: Škrobák P. – Mana A., Valentík Diváci: 220.

Brumov: Tuček (Bublák) – Gajdošík, Luža, Březík, Hlatký, Bahula, Bednařík, Dalecký, Mokrejš, Gergela, Novák, Peterka, Vaněk, Martinec, Machala, Plachtovič, Sýs, Medveděv, Pavlík. Trenér: Zavadil.