UHERSKÝ BROD – BRUMOV 2:7 (0:2, 2:2, 0:3)
Stav série: 0:2

Brumov se nejvíce zapotil ve 26. minutě, kdy domácí během minuty smazali dvoubrankové manko a vyrovnali na 2:2. „Byla tam slabá chvilka, kdy jsme se trochu uspokojili a hráli laxně. Potom jsem ale v dobrém úmyslu zvýšil hlas a opět jsme svoji hrou začali soupeře přehrávat,“ pochvaloval si hlavní trenér Brumova Josef Zavadil. „Mužstvo se semklo kolem dvou bývalých profesionálů – brankáře Tučka a útočníka Mokrejše, kteří tým strhli svým přístupem. Mají na něj pozitivní vliv,“ všiml si zkušený trenér.

Po dvou hladkých výhrách má Brumov mečbol, který mohou proměnit již ve čtvrtečním domácím zápase od 18 hodin. „Přiznám se, že jsem nečekal tak hladký průběh. Soupeř doplácí na obranu, kterou nemá tak pevnou jako my. Jsme silnější a svým pohybem a agresivitou získáváme převahu,“ libuje si Zavadil.

Branky a nahrávky: 26. Suhrada (Obadal, Rajnoha), 26. Krucký (Doležálek) – 10. Peterka (Vaněk, Nesrsta), 13. Mokrejš (Novák, Plachtovič), 35. Sýs (Vaněk), 38. Peterka (Vaněk, Nesrsta), 41. Plachtovič (Novák, Mokrejš), 44. Plachtovič (Mokrejš, Novák), 59. Novák (Plachtovič, Sýs). Rozhodčí: Škrobák P. – Janča J., Laczko M. Vyloučení: 9:7, Kubiš (UHB) 10 min. a Suhrada (UHB) do konce utkání.

Brumov: Tuček – Bahula, Luža, Březík, Hlatký, Gajdošík, Špondr, Novák, Plachtovič, Mokrejš, Nesrsta, Vaněk, Machala, Sýs, Medveděv, Martinec, Peterka. Trenér: Zavadil.

DALŠÍ VÝSLEDEK semifinále: Kroměříž – Uherský Ostroh 12:2.