Ševci vedli ve 14. minutě trefou Popelky ve vlastním oslabení, ovšem ještě v té samé přesilovce vyrovnal Pohl. Přestřelka pokračovala i ve druhé třetině, kdy Honejsek s Ferencem zvýšili na 3:1. Ve 26. minutě sice snížil Yellow Horn, ovšem poté upravil na 4:2 Žižka. Ve třetí části druhým gólem v oslabení pojistil výhru Sedláček.

Už ve středu Zlín od 18 hodin opět na Zimním stadionu Luďka Čajky vyzve pražskou Slavii, ve čtvrtek se pak od 19 hodin v Přerově se postaví domácímu týmu.

„Jsme rádi, že se nám podařil vstup do turnaje, zvítězili jsme zaslouženě. V průběhu utkání jsme se zlepšovali a v závěrečné části už jsme byli výrazně lepším týmem," pochvaloval si hlavní kouč Zlína Robert Svoboda.

Ve druhém zápase turnaje smetl domácí Přerov pražskou Slavii 7:5.

TV Kostka. Ilustrační foto
Berani chtějí novou TV kostku. Požádali o dotaci

AUKRO BERANI ZLÍN - ZNOJMO 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 14. Popelka, 21. Honejsek (Bukarts, Kubiš), 25. Ferenc (Fořt), 34. Žižka, 60. Sedláček – 15. Pohl (Yellow Horn, Bartoš), 26. Yellow Horn (Bartoš, Pohl). Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení 2:0. Rozhodčí: Kika, Mrkva – Gebauer, Lederer.

Aukro Berani Zlín: Šimboch (Štůrala) – Nosek, Řezníček, Žižka, Freibergs, Padrnos, Ferenc – Kubiš, Honejsek, Bukarts – Veselý, Popelka, Šťastný – Illo, Fořt, Fryšara – Sedláček, Karafiát, Gago.

Orli Znojmo: Halász (Schwarz) – Stehlík, Pohl, Zajíc, Skrbek, Biro, Hanousek, Šnajnar, Bořuta – Němec, Bartoš, Yellow Horn, Račuk, Plíhal, Číp, Lattner, Matuš, Špaček, Guman, Beroun, Novák.