Nové víceleté smlouvy podepsali útočníci Jiří Ondráček a Pavel Kubiš, opci vedení klubu uplatnilo u kapitána Tomáše Žižky a útočníka Tomáše Fořta.

„Pro zlínský hokej se jedná o velmi pozitivní zprávu. Pro další skladbu a budování hráčského kádru je rozhodující mít tyto hráče pod víceletými smlouvami,“ potvrdil pro klubové stránky sportovní manažer a jednatel klubu Jiří Šolc.

Pokračovat tak bude i 39letý obránce a aktuální vůdce Beranů Tomáš Žižka, jenž by se tak měl přiblížit k úctyhodné metě 1 100 odehraných zápasů v extralize.

„S Tomášem jsme měli sezení a velmi nás potěšilo, že má stále chuť do hokeje. V jeho případě bylo uplatnění opce pouze formalita podobně jako u Tomáše Fořta. S ním se po sezóně určitě pobavíme o dlouhodobější spolupráci, neboť šel výkonnostně hodně nahoru a je velmi dobrý extraligový hokejista,“ potvrdil Šolc.

Víceleté smlouvy podepsali ve Zlíně křídelní útočníci prvního útoku Jiří Ondráček a Pavel Kubiš.

„Také Ondráček s Kubišem letos podávají mimořádné výkony, zúročují své zkušenosti a patří k k tahounům týmu. Jednání z obou stran probíhala velmi rychle a korektně,“ pochvaloval si manažer, který aktuálně jedná i s dalšími hráči současného kádru Beranů.

„Podle všeho nás nečekají žádné nečekané bolestivé odchody. Plánujeme další posílení týmu, neustále mapujeme hráčský trh. Věřím, že se nám podaří vybudovat silnější kádr než letos,“ dodal optimisticky Jiří Šolc.