„Hlavním motivem kalendáře je symbolické předání štafety starší generace, která se nesmazatelně zapsala do dějin zlínského hokeje, mladým nástupcům, kteří pokračují v budování dlouholeté tradice hokejového klubu PSG Zlín," pověděl marketingový manažer PSG Zlín Tomáš Melzer.

Fanoušci naleznou v novém kalendáři hráče, kteří nastupovali v jedné obranné dvojici jako v případě Martina Hamrlíka a Miroslava Blaťáka, dále rodinný klan Okálů nebo Vlachů. Poté pozice trenér a hráč jako v případě dvojice Richard Hrazdíra a Libor Kašík nebo hráči typologicky podobní. V kalendáři jsou například vyobrazeny dvojice Petr Čajánek, Ondřej Veselý, dále Petr Leška, Petr Holík, duo Radim Tesařík, Jiří Marušák a další.

„Chtěli jsme udělat zajímavý a nevšední kalendář. Věřím, že se nám to povedlo spojením tradice bojovníků starší a mladší generace. Jako bonus jsme připravili pro fanoušky společný snímek všech aktérů vydařené exhibice legend ze začátku září na zlínském ledě," řekl manažer Melzer.

Kalendář bude k dispozici už dnes během zápasu s Karlovými Vary a v neděli proti Kometě Brno ve fanshopu na PSG aréně nebo ve fanshopu Zimního stadionu Luďka Čajky. Nový kalendář vychází v limitované edici 500 kusů, cena je stanovena na 220 korun. Na přání fanoušků vychází oproti předchozím sezonám v menším formátu. (spo)