REFLEX ZLÍN - PROZAX ZLÍN 6:5 (0:1, 4:1, 0:1, 1:2 - 1:0) v prodloužení

První letošní derby začali lépe hostující Ďáblové, kteří po akci Juríka otevřeli skóre. Loňský mistr ale po ráně Bičánka srovnal a záhy měl náskok dvou branek. Prozax se ovšem nevzdal a po trefě Provazníka vedl v polovině čtvrté části 5:4. Piluša však pět minut před koncem vyrovnal, aby po čtyřech minutách prodloužení rozhodl o výhře Reflexu z rychlé akce Sakrajda.

„Hodně nám pomohlo, že naši obranu ještě zpevnil Klesla. Měli jsme ale také štěstí,“ uznal vedoucí družstva vítězů Miroslav Rýpal. „Ve vyrovnané partii jsme tři góly inkasovali v oslabení,“ upozornil manažer Prozaxu Ivan Tomaštík.

Branky: Piluša 3, Bičánek 2, Sakrajda - Vozdecký 2, Jurík, Machuta, Provazník. Reflex: Štůrala - Bičánek, Klesla, Gajdošík, Horák, Valenta, Kartůsek, Nesrsta, Piluša, Sakrajda, Pšurný, Pšeja. Prozax: Vala - Vodák, Provazník, Jurík, Machuta, O. Veselý, Vozdecký, Ševčík, P. Veselý, Peterka, Goiš.