„Dva dny před startem nové sezóny hlásíme uzavření zajímavé dohody s extraligovou Olomoucí. V rámci střídavých startů se k mužstvu Beranů může připojit brankář Jakub Sedláček, v extralize si naopak bude moci zachytat Daniel Huf. Střídavé starty budou vždy podmíněny vzájemnou dohodou obou klubů podle aktuální situace," informoval zlínský klub na oficiálním webu.

Sedláček prošel zlínskou mládeží, propracoval se do A-mužstva, za které odchytal přes 200 zápasů. Před mistrovskou sezonou Beranů 2013/2014 odešel do lotyšské Rigy, ve které strávil čtyři sezony.

Jakub Sedláček by ve Villachu, kde platí trochu odlišné restrikce, měl v brankovišti dostat hodně příležitostí.
Tabulky jsou nesmyslné, hřímá Sedláček. Proč ve Zlíně nepodepsal delší smlouvu?

33letý gólman si následně zachytal za hradecký Mountfield, italské Bolzano, Slovan Bratislava a znovu Zlín. Jeho další kroky směřovaly do Sparty Praha, Košic, rakouského Villachu, Olomouce, Komety Brno, Banské Bystrice a zpátky do Olomouce.

„V případě souhlasu obou klubů tak si tak atmosféru nejvyšší soutěže bude moci vyzkoušet Daniel Huf, který byl v minulé sezóně vyhlášen nejlepším brankářem Chance ligy a do nového ročníku vstoupí jako jasná jednička Beranů," dodali Berani.