„Je frustrující, když se stejným soupeřem takto dvakrát těsně prohrajeme a nedáme góly. Šance jsme měli. Chybělo hokejové štěstíčko. Bojovali jsme od první do poslední minuty. Bohužel jsme dnes měli smůlu,“ trápilo Hufa po konci večerního zápasu.

Před čtyřmi týdny Berani na ledě Litvínova prohráli 0:1, nyní soupeř dal o branku více. Celkově tak během dvou vzájemných zápasů těchto soupeřů padly tři góly.

„Netuším, jak Litvínovu, ale nemyslím si, že by se nám střelecky nedařilo – čtyři branky jsme vstřelili Liberci, pět v Plzni. Je to spíše dané stylem hry obou týmů. Podle toho také zápas vypadal,“ krčil rameny talentovaný brankář.

Hokejisté Zlína budou mít příležitost na nápravu už v zítřejším zápase, kdy na Zimním stadionu Luďka Čajky od 17.00 hodin přivítají Olomouc. Pro svěřence Roberta Svobody se bude jednat o třetí ze čtyř domácích utkání v řadě.

„Jediné plus je v tom, že nemusíme cestovat dlouhé tratě na druhou stranu republiky. Domácí prostředí však v současné době není taková výhoda,“ přiznává 21letý gólman.

O tom, že bude chytat sobotní střetnutí s Olomoucí, už věděl během pátečního dne.

„Měl jsem dostatek času se na zápas připravit,“ uzavírá Daniel Huf, který proti Litvínovu kryl 30 střeleckých pokusů. Celkově se pro něj jednalo o osmý duel, do kterého v letošním ročníku extraligy zasáhl.