„Jsme přesvědčeni, že týmy naší Akademie mají okolo sebe kvalitní trenérské zázemí. Luboš Jenáček už loni ukázal, že dovede kluky na sezonu dobře připravit. Martin Hamrlík toho může díky vlastním zkušenostem hráčům hodně dát. A v Lubomíru Vosátkovi jsme do klubu získali dalšího schopného trenéra, který to s mladými hokejisty umí," přiblížil manažer mládeže Tomáš Valášek.

Luboš Jenáček zlínské juniory převzal už před loňskou sezonou. Na podzim se po konci Roberta Svobody stal hlavním trenérem "A-týmu". Mužstvo se mu ovšem s Lubošem Robem a Martinem Hamrlíkem v nejvyšší soutěži udržet nepodařilo.

Dorost na starost dostal mistr extraligy ze sezony 2003/2004 Lubomír Vosátko, který mužstvo převzal po Radku Pšurném. Role asistenta připadla na Petra Lešku, jenž v uplynulém ročníku vypomáhal juniorům.

Změny se dotkly také žákovských kategorií a přípravek. „.Školu bruslení a hokejovou přípravku nově povede jako hlavní trenér Vladimír Sedlář, dosavadní kouč Petr Žák se posunul k druhákům a třeťákům. Přípravu brankářů i nadále povede Petr Tuček, nově ve dvojici s Richardem Hrazdirou. Mladým hokejistům napříč kategoriemi jsou také k dispozici specialisté na jednotlivé hokejové dovednosti, především Lubomír Konečný, Petr Čajánek, Ondřej Veselý nebo Martin Hamrlík," uvedl klub na oficiálních stránkách.

Trenérské týmy mládežnických kategorií Beranů

Junioři: Luboš Jenáček (hlavní trenér), Martin Hamrlík (asistent trenéra)

Dorost: Lubomír Vosátko (hlavní trenér), Petr Leška (asistent trenéra), Jiří Suhrada starší (asistent trenéra)

9. třída: Zbyněk Mařák (hlavní trenér), Jaroslav Janeba (asistent trenéra), Radek Pšurný (asistent trenéra)

8. třída: Lubomír Konečný (hlavní trenér), Dominik Matula (asistent trenéra), Jiří Podešva (asistent trenéra)

7. třída: Ondřej Veselý (hlavní trenér), David Macharáček (asistent trenéra), Ladislav Zavrtálek (asistent trenéra)

6. třída: Dominik Matula (hlavní trenér), Lubomír Konečný (asistent, trenéra), Zdeněk Hladký (asistent trenéra)

Kompletní složení realizačních týmů je zde.