Jaký to pro vás byl zápas?
Měli jsme úvodní tlak, možnosti. Kluky však za branky možná budeme muset motivovat čokoládou. Momentálně jim to nelepí, nemají psychickou pohodu. Bohužel tam není nikdo, kdo by to vzal na sebe, kdo by zachoval chladnou hlavu a ze šancí dal gól. Boleslav u nás byla dvakrát v pásmu a dala dvě branky, je to tvrdý direkt. Zápas to výrazně ovlivnilo a pří naší produktivitě v podstatě rozhodlo.

Pak se to srovnalo, soupeř si svojí kvalitou dokázal vypracovat šance. Kaša čapal, chytl několik gólů. My si naopak nepomůžeme ani v přesilovce. Za 0:2 jsme v oslabení mohli jet sami na branku. Kdyby šla přihrávka o mantinel, tak Očko by jel sám. Soupeř vystoupil, přečetl to. Za zády jsme bohužel měli dva hráče soupeře. Za 0:3 to už bylo těžké.

Hokejisté Zlína (v modrých dresech) v pátek večer na Zimním stadionu Luďka Čajky vyzvali Mladou Boleslav.9
Fořťák mi jen řekl, ať mu posekám trávu, usmívá se Flynn. Výsledek byl krutý

Na první výhru tak zatím ještě čekáte…
Úvodní zápasy soutěže jsme doma hráli s mančafty, kterým jsme nějaké body měli sebrat. Momentálně narážíme na špičku, tři zápasy jsme hráli venku. Při lepší konstelaci a větší pohodě v zakončení jsme bod mohli vyškrábnout, hlavně v Třinci jsme tomu byli blízko. Teď doma každý cítil tlak. Góly bohužel nedáváme.

Jak to vypadá s vaší budoucností?
Do Plzně ještě jedu. V pondělí bude definitivně verdikt. Vedení má nějaké možnosti.