Jak vypadal zápas vašim pohledem?
Odehráli jsme velmi dobrou první třetinu. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól. Po jedné chybě ve druhé třetině, kdy Liberec dobře zrealizoval akci dva na jednoho, jsme na deset dvanáct minut úplně vypadli z role, byli jsme chaotičtí. Je to tíhou našeho postavení. Kluci ztratí víru ve věci, které částečně fungují. Těžko se to pak dává dohromady. Na poslední třetinu se nám to podařilo, vstřelili jsme kontaktní gól. Měli jsme tam některé možnosti. Hráči však zaslouží absolutorium za bojovnost, nasazení. Bohužel si vůbec nepomůžeme přesilovkami. Trápí nás nekvalita v zakončení.

Zdeněk Okál necelou minutu před koncem zápasu odvolal faul. Jak se díváte na tuto situaci?
Udělat takové gesto je všeobecně chvályhodný. Hlavně se však na to musím podívat. Máme zprávy, že faul to byl. Nemyslím si, že jsme situaci, kdy si můžeme hrát na Mirky Dušíny. Mezi vlky nemůžete být ovce. Když ano, tak vás vlci sežerou. Je to však na svědomí každého hráče. Pokud byl faul úplný výmysl, tak mu patří respekt.

Hodně vás rozčílil zákrok Zachara…
Byl jsem v emocích, v dané chvíli jsem zákrok nějak viděl. Chtěl jsem vysvětlení po Pavlu Obadalovi. Nešel mi to říct, pak mi šel okomentovat další situaci. Musím se na to znovu podívat, pak třeba můžeme podat protest. Jsme v určité situaci, člověk to prožívá. Kluci musí cítit, že za nimi stojíme, a že se za tým rveme na střídačce.