„Zveme všechny fanoušky do Lípy, kde se budeme moci společně pobavit jak s hráči, tak i představiteli naší organizace. Probereme a představíme si plánované novinky směrem k příští sezóně a můžeme se podívat na fotbalové umění jak našich hráčů, tak i zaměstnanců, trenérů," informoval manažer komunikace a eventů klubu Jakub Štefek.

„Navíc právě tým, který proti našemu áčku vyběhne, bude posílen o zajímavá fotbalová jména. Tyto a další podobné akce plánujeme dělat v průběhu celé sezóny, fanoušci Beranů se tak mají i letos na co těšit," láká Štefek na zajímavé odpoledne.

Čtvrteční akce začne už ve čtyři hodiny odpoledne, kdy si fanoušci můžou popovídat s vedením klubu a zjistit připravované novinky. O hodinu později začne utkání ročníků 2015 a 2016. Vrcholem bude zápas A-týmu hokejových Beranů a Výběru. Těšit se v něm můžete na trenéry nebo bývalé extraligové ikony.

Berani Zlín 

Hráči A týmu Berani Zlín

Berani Zlín klub 

Ján Pardavý, Richard Kapuš, Jan Srdínko, Zdeněk Sedlák st., Lubomír Vosátko, Jiří Jaroš, Jáchym Janošek, Ondřej Jordán, Jakub Štefek, Petr Mokrejš, Přemysl Kos, Petr Jiráček, Lukáš Železník, Roman Dobeš, Miroslav Škarka, Jiří Šlahař.