K cestě za vítězstvím zavelel hned v první minutě zápasu šťastným gólem s přispěním jednoho z obránců ARTu novic Březnice Václav Nuhlíček, aby poté v úvodu druhé třetiny zkompletoval čistý hattrick.

,,Byl to z naší strany velmi podařený zápas, který nám rychle dal zapomenout na blamáž z předchozího kola. Soupeř hrál velmi ofenzivní hokej , což nám od začátku vyhovovalo. Parádní výkon ale předvedl jeho gólman, který chvílemi doslova čaroval. V několika případech při něm ale stálo i štěstí, když měl asi velmi dobře postavenou brankovou konstrukci, která za ním několikrát zazvonila," vyzvedl kvalitní výkon soupeřova gólmana doprovázený i štěstím autor tří branek Březnice. První hattrick jistě nezůstane bez povšimnutí jeho spoluhráčů, kteří očekávají od střelce nějaké to občerstvení.

,,Asi si budu muset nachystat nějakou tu slivovičku a již teď vím, že u jednoho půllitru určitě nezůstane, " tuší Nuhlíček.

,,Kluci si ale budou muset počkat minimálně do vánočního večírku," vzkázal spoluhráčům na dálku střelec zápasu. Jeho tým výhru pojistil v závěrečné třetině dalšími třemi brankami, ovšem jedenkrát zazvonila tyčka i za zády gólmana Březnice.

První tříbodový příděl si připsali hráči otrokovických Šneků, když otočili nepříznivý vývoj zápasu s Baťovkou, se kterou brzy prohrávali 0:2.

,,I když nám vůbec nevyšel začátek, dokázali jsme se vyhecovat a zápas otočit na svou stranu," liboval si po zápase útočník Šneků Tomáš Hapal po podařeném obratu na přelomu první a druhé třetiny.

,,Dvě třetiny byl zápas velmi vyrovnaný a nám naštěstí vyšla na výbornou ta závěrečná . Skvělý výkon podtrhl výbornými zákroky náš gólman Vopatřil. Věřím tak, že po letním posílení se letos nebudeme plácat jen na dně tabulky, ale zabojujeme alespoň o její střed," vidí šanci na posun tabulkou vzhůru autor dvou branek Šneků.

,,Ve předu nám to již docela klape, avšak na vylepšení defenzívy bude jestě třeba zapracovat," poodhalil menší slabinu týmu útočník otrokovických Šneků.

Výsledky 4.kola ZAMHL

Šneci Otrokovice - Baťovka 6:3 ( Hapal, Krejčí po 2, Kopecký , Mahdal – Rozum, Jurčík, Fojtík)
B.U.M.Otrokovice - PORR Napajedla 6:0 ( Dalajka 2, Čapka, Nábělek, Hejtmánek, Vaculík )
Rudí Kohouti – Sharks Malenovice 4:6 ( Holba, Chmelař, Kopřiva, Liss – Jankovič, Kuňák po 2, Tureček, Kovács)
Březnice – ART Zlín 6:0 ( Nuhlíček 3, Kubiš M., Mikel Z., Žikovský)
Vizovice – SKA Napajedla 2:3 (Červenka, Krajňanský – Huťka, Jančík, Pindur)
PORR Napajedla – KWHC Zlín 3:6 ( Mrňka 2, Marek – Fojtík 2, Blažek, Macek, Mičola, Váňa)