"Spíš si myslím, že půjde jinam. Je to otázka peněz," prohlásil generální manažer HC Hamé PetrHusička.
Kašpaříkovi skončí ve Zlíně smlouva 30. dubna. Po vydařené druhé polovině sezony nemá o nabídky nouzi.
"O zájmu konkurence víme, ale bude záležet jen na něm, jak se rozhodne," řekl Husička, jenž o urostlého centra nadále velmi stojí. "Do Vánoc se mu vůbec nedařilo a vedení klubu chtělo, abych ho prodal. Jsem rád, že jsem to neudělal, protože pořád jsem věřil, že vněm něco je. Na konci základní části i v play off to jasně ukázal," hodnotil generální manažer klubu.

Zlínský oddíl si po vyřazení ve čtvrfinále vytypoval případné posily. Ovšem vzhledem k avizovanému odchodu generálního sponzora Hamé se zatím nepustil do ostřejšího vyjednávání. "Skoro všechny hráče máme pod smlouvou, takže nespěcháme. Počkáme, až se situace vyřeší a budeme znát podmínky," pravil sportovní manažer Stanislav Přikryl. Potravinářský gigant Hamé nahradí bzenecká firma RI Okna. Oficiálně by změna generálního partnera měla být potvrzena začátkem příštího týdne po zasedání představenstva HC Hamé.

V nové sezoně kouč Bokroš nepočítá s obráncem Janem Horáčkem, kterému nebyla nabídnuta nová smlouva, útočník Róbert Tomík chce zkusit štěstí v cizině. Kdo je nahradí? "Žádná převratná jména nečekejte. Dorostenci i junioři byli ve finále, takže i v příští sezoně budeme dávat šanci mladým," nastínil strategii Petr Husička.