„Ve druhé třetině jsme se zcela zhroutili, byl to obrovský výpadek. Zkrátka se na ni nedalo dívat, byla katastrofální, ve všem jsme byli horší a těch gólů mohlo napadat ještě víc," obával se asistent hlavního trenéra Zlína Martina Hamrlíka.

I vzhledem k dalším přečkaným příležitostem domácích tak konečný stav 2:5 bral smířlivě. „Takhle to byl ještě hokejový výsledek, ale zápas se hraje šedesát minut, nikoliv čtyřicet," uvědomuje si dobře 47letý kouč.

Beranům se v úvodním dějství podařilo eliminovat sílu Liberce a i díky jistému výkonu Daniela Hufa mohli pomýšlet na solidní výsledek. „Nejlepší byla z naší strany první perioda. Po úvodní dvacetiminutovce jsme ještě byli optimističtí, že by to mohlo dopadnout dobře," věřil Hamrlík společně s celým týmem.

Po výpadku ve druhé třetině se hostům po druhé extraligové brance Jana Václavka v sezoně podařilo vyhrát třetí část 1:0. „Byla koukatelná, je to malá náplast na zpáteční cestu," uzavřel Martin Hamrlík.

Hokejisté Zlína v neděli uzavřou základní část extraligy. Na Zimním stadionu Luďka Čajky od 17.20 hodin přivítají 11. výběr extraligy Litvínov.