Vstup do zápasu vyšel Znojmu, které hned úvodní přesilovou hru využilo Demlem. Také domácí, kterým scházeli zranění Murín a Mokrejš, potrestali první provinění soupeře, když se trefil Nosek. Aktivnější hosty poslal opět do vedení Selingr.

Druhá třetina, ve které Biegel přepustil místo nadějnému junioru Sedláčkovi, patřila Beranům, kterým se podařilo skórovat opět v přesilové hře. O vyrovnání se postaral tečí Galvasovy rány Köhler – 2:2. Nabuzení domácí si vytvořili další šance, ale gólman Trvaj svými zákroky nepovolil změnu skóre.

Ve třetím dějství se oba celky zaměřily především na obranu, žádný nechtěl inkasovat a tak byl k vidění především urputný boj. O vítězi zápasu rozhodla 58. minuta, kdy přihrávku Kubiše zpoza branky využil pohotový útočník Zlína Anderj Kollár.

Hosté v samém závěru vsadili vše na útočnou kartu, ale k vyrovnání jim nepomohla ani minutu a půl minuty trvající hra bez brankáře.

RI OKNA ZLÍN – ZNOJEMŠTÍ ORLI 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 10. Nosek (Rachůnek, Kollár), 23. Köhler (Galvas, Balaštík), 58. Kollár (Kubiš) – 2. Demel (Rýgl, R. Procházka,), 12. Selingr (Dopita). Rozhodčí: Kubeš – Bryška, Chytil. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Diváci: 3808. Muž zápasu: Kollár.

Zlín: Biegl (21. Sedláček) – Hamrlík, Galvas, Nosek, Lučka, Míka, Kučný, Linhart, Bořuta – Balaštík, Leška, Köhler – Kubiš, Kollár, Rachůnek – Matějka, F. Čech, Andrašovský – M. Pšurný, Balán, Záhorovský. Trenéři: Venera, Vlach, Hrazdíra.

Znojmo: Trvaj – Bičánek, Štach, Mojžíš, Rýgl, J. Mrázek, Chvátal – Erat, Dopita, Selingr – J. Svoboda, R. Procházka, Demel – M. Růžička, Haman, Plášek – Kucharczyk, Meidl, Čachotský. Trenéři: Rulík a Baďouček.